Сумісність Жінка Діва Чоловік Стрілець в Любові

Складні відносини, нелегкий характер чоловіка Стрільця, буде заважати побудувати стабільні і спокійні стосунки з жінкою Дівою. Не все втрачено для цієї пари, і їм цілком реально створити сім’ю, наповнену повагою і любов’ю один до одного. Жінці-Діві слід з розумінням ставитися до людини, яка поруч, не докучати йому спробами перевиховати або змінити дані йому від природи якості і риси характеру.

Відносини ґрунтуються на інтересі один до одного, проте не тільки з-за любові, але також суперечливість їх чорт дуже приваблива для обох. Чоловік Стрілець реаліст, який мріє тільки про реальні, досяжні бажаннях. Жінка Діва природжена господиня, її будинок завжди відкритий для друзів, вона гостинна і щедра. Створює домашню атмосферу, наповнюючи будинок необхідними і комфортними дрібницями.

Їм обом на користь тривалі любовні відносини. Це дає парі впевненість, надійність, можливість «з головою» зануритися в реалізацію власних планів у кар’єрі чи іншій цікавій сфері. Їх принципи прості, кожен робить для іншого те, чого й сам би хотів отримати від обранця, то є любов, ніжність, повагу і взаємовиручку.

Чоловік – Стрілець уникає домашнього побуту та благоустрою, зате він цілком здатний забезпечити фінансову сторону для сім’ї. Він не домосід, не терпить нудьги, одноманітності, монотонності. Цінує у своїй обраниці – Діві, уміння розуміти його волю, не докучати спробами загнати «під каблук», вона не нав’язлива, поступлива, контактна. Жінка Діва повинна дотримуватися незриму дистанцію, щоб завжди залишатися бажаною для свого партнера.

У Стрільці яскраво виражена натура мисливця, і коли його видобуток повністю належить йому, він втрачає до неї інтерес. Не варто тиснути, робити натиск на Стрільця, бажаючи підкорити або контролювати. Цей чоловік здатний завести стосунки на стороні, якщо його щось не буде влаштовувати в супутниці.

Жінка Діва терпляча і мудра, може створити всі умови, щоб її чоловік відчував себе вільно і в теж час був відданим чоловіком. Чоловік Стрілець у свою чергу, володіючи розсудливістю і розважливістю, має всі шанси не втратити довіру і віру в нього. Йому слід частіше переконувати свою половину вчинками, приємними діями у своїй серйозності, стабільності. Для Діви життєво необхідно відчувати себе твердо, ясно і зрозуміло в відносинах.

Зірки радять парі багато працювати над власними відносинами, заради любові, заради майбутніх дітей і щасливого шлюбу. Кожному як повітря, потрібна підтримка і розуміння по життю, обоє не здатні жити без спілкування. Тому необхідні компроміси, прийняття свого обранця таким, яким він є, не будуючи ілюзій про спроби щось змінити. І тоді вдасться досягти такої бажаної сумісності і прийти до розуміння і згоди.

По сумісності жінки-Діви і Стрільця-чоловіки — можливо, що оточують і не назвуть цей союз ідеальним, але що таке взагалі ідеал? Якщо двом людям, навіть дуже несхожим, добре разом, то це вже чимало. Так, у раціональною, вірною Діви і непостійного жизнелюбца Стрільця абсолютно різні цілі і погляди на життя, і від цього їм буває складно зрозуміти один одного.

Проте в життя свого партнера кожен з них вносить свіжий струмінь, і це відчуття новизни багато чого коштує. І хоча зазвичай цей суперечливий союз не виявляється міцним, зате, поки вони разом, Стрільцю та Діві є чому повчитися один у одного. Цей союз призначений для духовного самовдосконалення обох. Психологічна сумісність між ними невелика, але вони здатні багато чого отримати в своєму розвитку.

Навіть якщо їх зв’язок буде недовгою, вони почерпнуть з неї багато корисного. Довгі спілки Дів і Стрільців – не для слабкодухих представників цих знаків. Ідеальна пара жінки-Діви і чоловіка-Стрільця виглядає щасливою і задоволеною життям. Вони зуміли згладити свої негативні риси характеру, врівноважили протилежності. Так, жінка-Діва стала більш оптимістично дивитися на світ і її занудство, надмірна заклопотаність чистотою і порядком кілька згладилися цим якістю. Вітряний і допитливий чоловік-Стрілець став стриманішим у своїх поривах.

В їх сімейному житті йде постійний саморозвиток. Чоловік-Стрілець зі своїм філософським баченням світу і бажанням все оцінити, вчиться приймати світ неупереджено. Він розуміє важливість дрібниць, деталей і знає, як пов’язати ідею з її практичним застосуванням. Жінка-Діва, навпаки, за окремими деревами вчиться бачити ліс. Роздроблений, що складається з окремих деталей світ стає для неї одним цілим.

Але, навіть в ідеальній парі жінка-Діва і чоловік-Стрілець не можуть досягти душевності і абсолютного розуміння. В сумісності Діва-Стрілець — різні смаки та інтереси не дають їм стати по-справжньому рідними. Але, з них виходить гарна пара однодумців, соратників.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Діва-Стрілець у тому, що їм складно знайти спільну мову. У них немає взаєморозуміння практично у всіх сферах життя. І причина цього одна. У них дуже різний темперамент і бачення світу. Там, де жінка-Діва зосереджена на дрібних деталях, чоловік-Стрілець робить «масштабно».

З перших днів сімейного життя у них починають сварки із-за грошей. Розбіжності присутні у всьому. Жінка-Діва любить економити гроші, а чоловік-Стрілець, ще той марнотрат, люблячий щедрі подарунки і хлібосольний стіл. При виборі покупки, жінка-Діва довго розглядає дрібниці і не бачить річ цілком, а чоловік-Стрілець взагалі не звертає уваги на деталі, він оцінює загальний вигляд речі і її ціну.

При виборі місця, куди поїхати відпочити, жінка-Діва завжди вибере найдешевший варіант, в той час як чоловік-Стрілець може, не замислюючись, і без особливої підготовки полетіти в яку-небудь екзотичну країну. Жінці-Діві і чоловікові-Стрільцеві складно зрозуміти один одного навіть при перших побаченнях. Чоловік-Стрілець, влаштувавши жінці-Діві розкішний вечеря з дорогими подарунками, у відповідь від неї може отримати збентеження, зніяковіння, а то й закиди у марнотратстві.

Жінка-Діва з перших днів спільного життя влаштовує певний порядок і розпорядок дня. До цього волелюбний Стрілець звикнути не може. Він починає згадувати колишні вільні часи і таємно мріє про привабливих просторах там — за обрієм. Його дратують щовечірні лекції жінки-Діви про необхідність і корисність праці, про перспективи та реальні можливості. Також його починає дратувати говорильня — красномовні фрази і цифри про таких поняттях як «борг», «обов’язок» та «відповідальність» кожного члена сім’ї перед своїм маленьким колективом і т. д. і т. п.

У цьому шлюбі чоловік-Стрілець ніяк не може збагнути і зрозуміти, чому навіть любов повинна бути скута в кайдани і загнана в глибину душі в «табір суворого режиму з прогулянками тільки за розкладом. За гороскопів сумісності Діви-Стрільця, щоб їх життя було гармонійним, необхідно дотримуватися принципу – чоловік-Стрілець задає напрямок, а жінка-Діва стежить за деталями.

Жінці-Діві не варто привчати чоловіка-Стрільця до ощадливості. Замість цього, краще навчіться довіряти своєму чоловікові. Він все робить правильно і готовий зробити більше самої Діви. Не відмовляйтеся від його ідей, а з радістю доповнюйте їх. Ваша допомога у цьому може бути неоціненна. Чоловік-Стрілець не помічає дрібних деталей. У той час як жінка-Діва, їх виразно бачить. Так, ви зможе досягти гармонії.

Розкішні речі, які вибирає Стрілець, будуть ще й якісними, завдяки старанням жінки-Діви. А відпочинок на дорогому курорті не буде омрачаться не продуманими деталями. Жінці-Діві потрібно відмовитися від самодостатності і прийняти своє баченням світу не за основу, а за допомогу і доповнення стрельцовского погляду. Навчіться приймати в подарунок дорогі речі, пізнавати світ і приймати нові знання, адже це так цікаво і ви цього варті!


Залишити відгук