Сумісність Жінка Діва Чоловік Риби в Любові

Любовні стосунки між чоловіком Рибою і жінкою Дівою можуть мати багатообіцяюче майбутнє. Шлюби трапляються рідко, так як пари спочатку не сприймають один одного потенційної сім’єю. Для розпізнавання і розуміння, що людина підходить, потрібно чимало часу. Довгий час у відносинах панує безлад, неясність, відсутність розуміння одним одного.

Чоловік Риба тихий, скоромний, романтичний людина. Йому по душі неспокійна життя, що рясніють історіями, проте в житті він не докладає для цього ніяких зусиль. У мріях і думках він справжній мачо, сміливий, красивий, незалежний і зарозумілий. У родині чоловік Риба бачить відраду, його будинок найбільший сенс в його життя. Саме тут він готовий зустрічати й радості та біди, бути поруч і опорою в скрутну хвилину. Того ж він чекає від обраниці. В ньому закладені від природи цінності сімейного життя, і він свято їх шанує. Чоловік Риба часто шкодує себе, любить «поплакатися», поскаржитися на несправедливість в житті. Йому потрібна така жінка, яка може підбадьорити, сильна духом, оптимістка.

Жінці Діві притаманне надзвичайне самовладання, контроль емоцій, вона не піддається на провокації, не буркотлива, не скандальна, адекватна і знає, чого хоче від життя і від шлюбу. Сім’я для Діви так само на першому місці, вона управляє фінансовими надходженнями в сімейний бюджет, відповідає за розумність і практичність використання коштів. В її дусі все контролювати, стежити за ходом подій. Ніколи не кине на самоплив запланований ремонт або купівлю нерухомості. Зі свого боку вона стане для цього докладати всіх зусиль, проявляти делікатність.

Жінка Діва вважає, що сім’я тримається на жіночому терпіння і мудрості. Саме тому вона здатна багато чого прийняти, пробачити, забути, щоб не руйнувати шлюб. Недоліки жінки Діви, як і в безлічі інших жінок, це «гострий язик», докори, хворі і колючі слова на адресу чоловіка. Але вміючи не втрачати самовладання, Діва все ж зможе під час себе зупинити. Діві так само слід утримувати невелику дистанцію, не сильно налягати на особистий простір чоловіки Риби, давати йому місце і час усамітнюватися, мріяти і думати.

У конфліктних ситуаціях чоловік Риба закривається і йде «в себе». Довго мучиться, поки його не відпустить. Для нього дуже болюча критика і різкі зауваження. При нормальному ритмі життя і відносин, дотримуючись всіх правил ввічливості, м’якості і лояльності по відношенню до партнера, набагато легше досягти ідилії. Благополучно вплине на відносини спільне захоплення або завдання, планування майбутнього. Зосередившись на своїх внутрішніх потенціалах, розвиваючи себе інтелектуально, духовно, пара може по праву вважати себе однією з найбільш вдалих і щасливих.

По сумісності жінки-Діви і Риб-чоловіки – у цієї пари дружбу та співробітництво набагато більше перспектив, ніж у любові. Жінка-Діва і чоловік-Риби можуть дати один одному чимало безцінних життєвих уроків, ділитися досвідом, працювати в одній сфері, однак у спільному житті є дуже багато речей, які їх роз’єднують. Життя під одним дахом, здатна стати для вимогливої трудівниці-Діви і не надто практичного, вразливого чоловіка-Риб, джерелом непорозумінь і конфліктів, з-за чого їх союз рідко виявляється міцним. Але їх завжди буде тягнути один до одного. Це два абсолютно несхожих людини, які, ймовірно, до кінця життя так і не зможуть повністю зрозуміти один одного.

Стосунки пари Діва-Риби, можна назвати «погляд у дзеркало», вони бачать себе ж, тільки навпаки. Праве – це ліве, а ліве стає правим. Жінка-Діва і чоловік-Риби дуже різні, тому навіть в ідеальній парі виникають конфлікти і непорозуміння. Але, всі труднощі легко переборні, оскільки партнери люблять один одного і цінують такими, які вони є.

Жінка-Діва і чоловік-Риби багато подорожують і розмовляють про все на світі. В сумісності Діва-Риби — жінку-Діву приваблює чоловік-Риби своєю здатністю до співпереживання, надзвичайною чутливістю і ранимістю. Їй дуже эмпанирует те, що він прагне допомогти всім і кожному. А чоловікові-Рибам подобається раціональний розум, інтелект, чистота і надійність жінки-Діви.

В сім’ї жінки-Діви і чоловіки-Риби діти отримують від матері практицизм, а від батька чуйність. Завдяки цьому вони виростають багатогранними особистостями і здатні багато чого досягти в житті. У жінки-Діви і чоловіки-Риби складні і багатогранні відносини. Подружжя, життя під одним дахом, це завжди нелегко, так як двом різним людям належить стати одним цілим, зрозуміти і підлаштуватися один під одного. У випадку «Діва-Риби» зробити це буде надзвичайно важко, але, тим не менш, можливо, якщо партнери щиро люблять один одного.

Основні проблеми сумісності знаків Зодіаку Діви і Риб виникають через критичності жінки-Діви, і мрійливості і ранимості чоловіки-Риби. Жінка-Діва завжди намагається робити все якомога краще і правильніше. Своїми аргументами з цього приводу вона ділиться з чоловіком-Риби. А він сприймає це як критику і реагує дуже болісно. І, якщо жінка-Діва перегне палицю в цьому напрямку, він почне затримуватися на роботі, випивати з друзями, «йти на риболовлю» і т. д., оскільки йому буде дуже незатишно. Жінка-Діва, відчувши як чоловік-Риби віддаляється від неї, починає «тиснути» ще сильніше, і цим лише ускладнює і без того складну ситуацію.

Також жінку-Діву частенько дратує мрійливість і ідеалізм чоловіки-Риби. Він дуже наївний і вірить всім підряд, що згодом викликає розчарування. Діва намагається відкрити очі своєму чоловікові, але їм це не схвалюється і призводить до чергових сварок через нерозуміння.

За гороскопів сумісності Діви-Риб, щоб у сім’ї була гармонія, їм треба відмовитися від конкуренції і з’ясування «хто в домі господар». Жінка-Діва і чоловік-Риби – сформовані особистості зі своїми достоїнствами і недоліками. Перш ніж створювати сім’ю, подумайте, чи зможете ви прийняти партнера таким, який він є, або, може бути, відразу розбігтися? У кожного з цієї пари є свої цілі, установки, пріоритети.

Добре скріплюють відносини жінки-Діви і чоловіки-Риби – спільні подорожі та відпочинок. Разом їм ніколи не буде нудно. Практична жінка-Діва відзначить матеріальні сторони, а чоловік-Риби посилить і зверне увагу на естетичні аспекти. Ця пара може безмежно відкривати один одному нові якості, якщо навчаться бути партнерами.


Залишити відгук