Сумісність Жінка Діва Чоловік Ваги в Любові

Основою відносин між чоловіком Вагами і жінкою Дівою стане загадковість і дивина їх зустрічей. Випадкові і несподівані життєві зіткнення змусять їх повірити в доленосність зустрічі. Ця пара довго буде знаходити у відносинах віддушину, тепло, спілкування та підтримку. Стрімкий розвиток відносин принесе купу протиріч і несподіваних сюрпризів.

Якщо вони гідно витримали всі випробування, доля пошле їм чималу здорове потомство, пошану і палку любов до глибокої старості. Чоловік Терези реальний, середньостатистичний чоловік. Любить уявляти, мріяти, будувати ефемерні плани. Йому по душі витати в хмарах», в ньому немає прагнення до вищості, до взяття на себе відповідальності і прийняття твердих і впевнених рішень. Жінка Діва прагматична, кмітлива, хитра жінка.

Вона люб’язна домогосподарка, яка з радістю розподілить побут на всіх членів сім’ї або на найнятих помічниць. Діва стане повчати, вміло керувати створенням комфортної обстановки і затишку в домі. Чоловік Терези чекає від обраниці ніжності, прояви жіночої слабкості, чуйності. На жаль, пориви ласки, турботи жінки Діви, переважають лише на початку відносин, що власне й приваблювало чоловіка Ваги.

Чоловік Терези не пунктуальний і необов’язковий осіб, а якщо він молодий, то це проявляється особливо яскраво. Жінка Діва навпаки, відповідальна, вимоглива, володіє прекрасною пам’яттю, зібраністю. Від цих відмінностей, можливий конфлікт, Діва обов’язково висловить образи і докори, поглибить обстановку. Чоловік Терези, відгородившись, буде довго мовчати, зображати жертву. Поборів власні амбіції, вийшовши на конструктивний діалог, пара зможе домовитися і мирно прожити довге життя. Величезним болем для кожного стане розрив, тому що по долі, зустрівшись, вони обов’язково міцно полюблять один одного. Поступившись своїми амбіціями, неадекватною принциповістю, вони все легко владнають, і у них вийде прекрасна сім’я.

Жінка Діва не любить широку публіку, не любить демонструвати і оточувати себе великою кількістю людей. Чоловік Терези навпаки обожнює велику аудиторію, йому легко вдається привертати до себе увагу. В його оточенні завжди знайдеться кілька дівчат, таємних воздыхательниц.

Парі доведеться навчитися миритися з особливістю темпераментів і поглядів на життя у партнера, інакше нічого доброго не вийде. Жінка Діва поглинена якимось творчим проектом, навряд чи стане зачіпати свободу чоловіки Ваги. Реалізація своїх інтелектуальних здібностей, професійних навичок призведе тільки до довгоочікуваної гармонії і згоди.

Цікавий союз. По сумісності жінки-Діви і Терезів-чоловіки — можливі різні варіанти розвитку відносин, однак якщо жінка-Діва і чоловік-Терези вступають у шлюб, розлучення в цій парі трапляються рідко. Вони можуть жити один з одним силу звички і небажання щось міняти, так як обом простіше підтримувати те, що вже існує, ніж почати щось нове. Якщо Діва налаштована на серйозні стосунки, то вона роками може терпіти труднощі, а небайдужого чоловіка-Терези, навіть коли його багато що не влаштовує, теж складно піти на розрив. Або обидва можуть приймати партнера таким, який він є, миритися з його недоліками, йти назустріч один одному і намагатися один одного зрозуміти. Тоді спільне життя пари Діва-Ваги виявиться не тільки довгою, але і щасливою.

Жінка-Діва не пиляє чоловіка-Терези через його небажання робити кар’єру, зате завжди готова підтримати в скрутну хвилину. Він цінує її хазяйновитість, дбайливість, акуратність. Жінка-Діва і чоловіки-Терези – одна з найміцніших пар. Якщо обидва зважилися на офіційну реєстрацію сім’ї, розлучень тут практично не буває. В цьому союзі жінка-Діва отримує від чоловіка-Терези так необхідну їй, чуттєвість і емоційність. А її раціоналізм і практицизм стримує прагнення чоловіки-Терези до змін. Все це разом узяте створює надійний фундамент для сімейного життя. Обоє люблять красиві речі, комфорт. Їм необхідно частіше ділитися своєю думкою один з одним.

І жінці-Діві, і чоловікові-Ваги цікаво один з одним і ніколи не буває нудно. В сумісності Діва-Ваги обидва партнера інтелектуали, і їм приємно бути разом, принаймні, до тих пір, поки жінка-Діва не почне читати нотації. Але, навіть у цьому випадку, конфлікту не буде. Чоловік-Терези просто посміхнеться їй, поцілує і проблема буде вирішена.

Складнощі в цій парі виникають із-за постійної критики Діви і її бажання всім зробити зауваження. Можливо, воно буде справедливим і об’єктивним, але розлад у стосунки все ж вносить. Чоловік-Терези терпіти не може критики в свою адресу, пізніше, він можливо і буде вдячний за «підказку», але спочатку все одно образиться.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Діва-Ваги в тому, що партнерам в цій парі нелегко знайти спільну мову. Ваги — чоловік емоцій, і у відносинах зі стриманою, іноді навіть замкнутою, Дівою, йому може не вистачати романтики і пристрасті. З-за мінливого настрою Ваг в їх спільного життя, як правило, нерідкі конфлікти, причому чоловік-Терези воліє випускати пар в відкриту, тоді як жінка-Діва намагається справлятися з образами мовчки. Натомість вона бере свій бурчанням і дрібними причіпками, які виводять чоловіка-Терези з себе.

Також в парі жінка-Діва і чоловік-Терези можуть виникнути розбіжності фінансової ґрунті. Діви дуже дбайливо ставляться до грошей і воліють їх економити, вкладати і берегти, у той час як Терези обожнюють їх витрачати. Всю домашню роботу в цій парі доводиться виконувати жінці-Діві. Для того, щоб чоловік-Терези хоч щось робив з домку, розкажіть йому про те, як це важливо для вас і ви без нього не впораєтеся. Розподіліть обов’язки по справедливості і з статевою відмінністю, інакше чоловік-Терези з легкістю забереться жінці-Діві на шию і ще буде зневажати нею.

Жінки-Діви нерідко намагаються напоумити своїх пихатих і занадто самовдоволених партнерів зі знака Терезів. Намагаються напоумити, упорядкувати хаос в їх душах, змусити їх трудитися, пояснюючи їм корисність праці, допомагає людині піднятися по соціальних сходах все вище і вище, але — марно.

За гороскопів сумісності Діви, Терезів, щоб зберегти гармонію в сімейній парі, необхідно Діві не дозволяти Терезам сідає собі на шию, інакше потім складно буде скинути. Не терпіть «витівки» Ваг, дозволяючи їм робити все, що заманеться. Чоловік-Терези любить вести світський спосіб життя, а жінка-Діва воліє проводити вечора в колі сім’ї. Це розходження викликає дисгармонію і незадоволеність відносинами.

Чоловік-Терези завжди готовий до спілкування, і якщо йому чітко пояснити свою думку, то можна знайти компроміс між перебуванням вдома і в суспільстві. Чоловік-Терези не терпить велику кількість критики на свою адресу, але завжди мовчати не варто. Тактовно пояснюйте, що вам хочеться. Терпіння і такт дозволять вирішити будь-які виникаючі проблеми.

Так як чоловік-Терези любить витрачати гроші «не за призначенням», то в даному випадку, щоб жінка-Діва була спокійна, що у неї є кошти «на всяк випадок», краще, щоб у партнерів був різний бюджет, або хоча б, щоб жінка-Діва мала заначку.


Залишити відгук