Сумісність Жінка Діва Чоловік Лев в Любові

Гармонійна, красива пара чоловік Лев і жінка-Діва. Їх відносини вражають своєю підкресленою ввічливістю, повагою один до одного. Звертаються до партнера лише лагідно, ніколи не підвищуючи голосу або кидання образливих слів. Протилежність їх інтересів, навпаки, скріплює союз, робить предметом гордості за свого коханого. Міцний і неразрушими шлюб, де кожному з них не доведеться здійснювати самопожертви або обмежувати власне особистий простір і свободу.

Чоловік-Лев розумний, хитрий, кмітливий. Підкорити Лева можна ніжною і пристрасною любов’ю до нього, ніж Діва і скористається. Вона чітко знає, що хоче Лев, які слова, справи, вчинки чекає від неї. Лев чоловік зарозумілий, не позбавлений гордості, впертості, але розсудливий, не вітає безвідповідальність, легковажність, неохайність.

Діва відноситься до того типу жінок, які до сексу ставляться як приємному боргу, Леву доведеться постаратися розбудити тонкі струни душі жінки, що б досягти задовільної віддачі. Ставний Лев, він істинний покровитель, володар, не любить слабких і безвольних біля себе. Йому потрібна особлива увага, красиві залицяння, навіть служіння в його честь, обожнює несподівані сюрпризи, не проти змін, експериментів. Він хоробрий, незалежний, спритний чоловік. Скрізь встигне, доб’ється свого будь-якими способами. Що стосується жінок, він вміє красиво і гарно доглядати, терплячий, не схильний до швидкоплинних інтрижок.

Разом пара може досягти небувалих висот. Куди б не вони направили свій потенціал, скрізь їх чекає успіх. Їх сумісність сприяє реалізації стабільних та гармонійних відносин. Жінка-Діва хранителька вогнища, смілива, рішуча, з «холодним розумом», послідовна, норовлива. В міру вперта, завжди враховує бажання, як свої, так і партнера, знаходячи спільний знаменник. Її промениста посмішка, вона завжди зовні приваблива, сексуальна, її добрий погляд для Лева справжній бальзам на душу.

У відносинах процвітає стабільність, віра в надійність один одного, вони цінують щирість, відкритість душі, відчувають спорідненість душ. Їх парі практично нічого не загрожує, все досить вдало складається. Дрібні сварки не в рахунок, великі розбіжності можливі вкрай рідко. В їх домі живе любов, міцна та дружна сім’я. Завжди підтримають своїх рідних, близьких, не кинуть друзів у біді. Відносно легкий життєвий і сімейний шлях чекає пару, якщо вони поєднають свої долі воєдино.

По сумісності жінки-Діви і Лева-чоловіки — в цьому дивному, але досить міцному союзі кожен партнер, як правило, являє собою той самий відсутній елемент пазлу, якого так не вистачає іншому. Лев обожнює витрачати, Діва — збирати, Лев вміє брати, Діва віддавати… Ці відносини багато в чому можна назвати ідеальними, оскільки кожен з партнерів грає відведену йому роль, будучи згоден з тим, що в їх союзі все йде саме так, а не інакше.

Власник-Лев в сім’ї дотримується домостроївських традицій. Він — беззаперечний глава сім’ї, і жінку-Діву такий стан справ цілком влаштовує. Вона здатна бути чудовою господинею, люблячою дружиною, турботливою матір’ю, при цьому залишаючись у тіні гордого чоловіка-Лева. Крім того, вона абсолютно не ревнива і спокійно відпускає Лева на численні заходи, на яких він так любить бувати.

Єдине «але»: незважаючи на такий практично ідеальний симбіоз, чоловік-Лев і жінка-Діва, в силу своїх абсолютно різних характерів, можуть не дуже-то розуміти один одного. Екстраверт-Лев вважає Діву занадто замкненою і закритою, і з часом це може стати причиною їх розставання. Взагалі, це досить цікавий і багатообіцяючий союз, але за умови, що Діва і Лев будуть з розумінням і терпінням ставиться до слабостей і недоліків один одного.

В ідеальній парі чоловік-Лев – жінка-Діва зберігається традиційний сімейний уклад. Чоловік-Лев із задоволенням бере на себе роль глави родини, а жінка-Діва забезпечує йому надійний тил і по-жіночому постачає радами. Фінансами в цій парі, як правило, займається жінка-Діва, вона ж займається побутовими питаннями і стежить за чистотою і порядком у будинку.

В парі сумісності Діва-Лев, жінка-Діва абсолютно не ревнива і спокійно відпускає свого чоловіка-Лева на різні світські заходи, які він так любить. А сама в цей час насолоджується тихій домашньою атмосферою. Після повернення з чергового корпоративу або ділової поїздки, чоловік-Лев завжди ділиться своїми враженнями і нарікає на те, як йому не вистачало його коханої-Діви. До речі, чоловік-Лев завжди прислухається до мудрих порад жінки-Діви. Йому подобається її спокій, розважливість і відсутність схильності до пафосу.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Діва-Лев в тому, що у них дуже велика різниця в темпераменті, характері, звичках, способі життя. Все це разом узяте робить їх шлюбний союз проблематичним. Чоловікові-Леву не подобається педантизм жінки-Діви і її нещадна критика. А жінка-Діва страждає від недбалості чоловіка-Лева. Левам отруюють існування постійні отруйні уколи буркотливих і прискіпливих Дів, їх дріб’язковість, холодність, умисна кокетливості. А Дів просто «вбивають» незліченні дружки і подружки Львів, нескінченні нічні гулянки.

А найбільша проблема, мабуть, це критичність жінки-Діви, яка боляче ранить самолюбство чоловіка-Лева. Наприклад, Лев вирішив зробити своїй коханій який-небудь екзотичний і оригінальний подарунок. Витратив на нього масу часу, пристойну суму грошей, особисту енергію, а жінка-Діва може не замислюючись розкритикувати подібний подарунок, тим самим глибоко зачепивши Лева, що вклав у нього душу.

Також Діву дратує зайвий драматизм і театральність, властиві Леву. Діва – людина слова, їй здається дурною ця левова манера все перебільшувати, прикрашати і «якать». Про що вона негайно повідомляє Леву. Також жінка-Діва часто нищить свого чоловіка-Лева нескінченними причіпками в побуті та порадами типу «як було б зробити краще». Жінка-Діва, постійно вказуючи чоловіка-Лева на його недоліки, підштовхує його до того, щоб він отримував свою частку захоплення і шанування десь на стороні. В іншому випадку, чоловік-Лев втрачає впевненість у собі.

За гороскопів сумісності Діви і Лева, щоб у їхній сім’ї завжди була гармонія, Діві потрібно набратися терпіння і бути більш поблажливими до недоліків чоловіка-Лева. А також якомога частіше прилюдно розхвалити його, захоплюватися достоїнствами і заслугами Лева. Така поведінка принесе користь обом. По-перше, в сім’ї не буде конфліктів, а по – друге, чоловік-Лев, коли чує захоплені вигуки на свою адресу, надихається, у нього наче виростають крила і він здатний багато чого добитися в житті. Так що, якщо ви вийшли заміж за лейтенанта, у ваших силах зробити його генералом.

Чоловікові-Леву дуже важливо визнання коханої жінки. Не забувайте його хвалити час від часу. Жінка-Діва завжди помічає позитивні речі, але тримає їх при собі і каже найчастіше про негативні. Змініть свою звичку, і у вашому домі назавжди оселиться гармонія.


Залишити відгук