Сумісність Жінка Діва Чоловік Близнюки в Любові

Серцеїда чоловіка-Близнюка зможе «зачепити» підвищений інтерес жінки Діви до його способу життя. Діва розглядає Близнюка як цікавого, вибухонебезпечного, непосидючого чоловіка. Пізніше, Діву може збентежити і викликати недовіру такий чоловік. Потім для неї, він виявиться занадто передбачуваний, втратить загадковість.

Жінка-Діва, як представник стихії Повітря, тяжіє до всього магічного і незбагненного. Відносини між чоловіком Близнюком і жінкою Діва, для багатьох нонсенс. Немає взаємної пристрасті, розуміння, загальних інтересів і поглядів. Зірки рекомендують, поглянути на претензії до партнера простіше, чи дійсно вони так важливі. В даному випадку, «самокопання» виведе пару з глухого кута.

Жінка Діва вічна «студентка», може отримати більше двох вищих освіт, її тягне до пізнання космосу, різних релігій, магії чи астрології. Сприймає слова співрозмовника лише в прямому контексті, не розуміє тонких натяків, не вміє читати між рядків.

Неспокійна і підозріла Діва, здатна «дістати» чоловіка Близнюка, в будь-якому грандіозному справі бачить загрозу безпеки і спокою. У любові Діва вимоглива. Доводити любов, підтверджувати вчинками і приправляти романтичністю доведеться завжди. Стимулює партнера урізноманітнити і насичувати інтимну сторону відносин.

Чоловік-Близнюк натура двоїста, йому притаманні дві думки одночасно, абсолютно не витриманий, не терплячий, зміна інтересів немов калейдоскоп. Діва і Близнюки відмінно володіють промовою, у них багатий словниковий запас, вони наділені літературним мисленням, їх об’єднує спілкування, в якому вміють правильно донести свої слова, чудово чують один одного, наперекір настільки протилежних натур, їм цікаво удвох. Цей інтерес і забезпечує непогану сумісність чоловіка Близнюка і жінки Діви в коханні та шлюбі.

Чоловіка приваблює незвичайна краса Діви, чарівна і чарівна. Діва господарська, турботлива, від неї можна дочекатися каву в ліжко. В її домі панує порядок, затишок, стильний інтер’єр, розкішні речі. Діва виходить заміж по любові, для неї почуття важливіше фінансових можливостей обранця. До старості буде потребувати в романтиці і ніжних почуттях, танути від слів любові коханого.

Зруйнувати союз можуть недовіра, відсутність взаєморозуміння і смирення з недоліками іншого. Крім цього, обидва не винесуть довгого напруги у відносинах, бурі і пристрасті потрібні, але лише короткочасні. Знайшовши сили для розуміння партнера, пара неодмінно стане щасливою.

По сумісності Жінка-Діва і Близнюки-чоловік ніби з різних планет, і ці планети знаходяться в різних галактиках різних всесвітів. Шанси, щоб їх шляхи перетнуться, зазвичай близькі до нуля. Непостійний чоловік-Близнюки і відповідальна жінка-Діва прагнуть до різних цілей, по-різному влаштовують свій побут і говорять на різних мовах, однак іноді любов здатна об’єднати навіть таких, здавалося б, несумісних істот.

На початку спільного життя Близнюки і Діва, як правило, мають яскраве почуття новизни, однак, коли вона притлумлюється, їм буває не про що навіть поговорити один з одним. При цьому Близнюки дають Діві чимало приводів для ревнощів, з чим вона не згодна миритися. Діва ж вимагає від Близнюків обов’язковості та пунктуальності, які у нього геть відсутні.

У жінки-Діви і чоловіки-Близнюки цікавий, але дуже непростий союз. У ньому найважче доводиться Діві, прагне зробити все ідеально і догодити своєму обранцеві. Але, на жаль, її праці марні. Жінка-Діва і чоловік-Близнюки настільки різні, що для того, щоб вони були разом, їх повинна пов’язувати справжня любов. Вважається, що якщо жінка-Діва живе з чоловіком-Близнюками більше чотирьох років, значить вони знайшли свою справжню любов, надіслану згори.

В ідеальній парі Діва-Близнюки сумісності — жінка-Діва і чоловік-Близнюки навчилися приймати один одного такими, які вони є, з усіма чеснотами і недоліками. Вони не намагаються один одного переробляти і захоплюються усіма рисами партнера, навіть тими, яких немає у них самих. Чоловікові-Близнюки подобається практичність і господарність жінки-Діви, а Діву заворожує розум і неординарні ідеї і рішення чоловіки-Близнюки. Жінка-Діва відмінно справляється з господарськими справами, тож чоловік-Близнюк перестав «сувать туди свій ніс».

Проблема сумісності знаків Зодіаку Діва-Близнюки в тому, що жінка-Діва звикла до стабільності і весь час намагається її зберегти, а чоловік-Близнюки весь час в гонитві за новими враженнями, для щастя йому постійно потрібні зміни. Жінка-Діва висловлює невдоволення і бурчить, а чоловік-Близнюки відповідає їй десятком образливих реплік. Обидва за словом в кишеню не лізуть – і всі невинні сутички перетворюються в льодове побоїще, зі взаємними образами і перерахуванням всіх помилок, які зробив партнер навіть будучи в утробі матері».

Як жінки-Діви взагалі можуть опинитися в союзі з чоловіками-Близнюками, цими «різнобарвними, блискучими метеликами» — просто розуму незбагненно. Цьому дивуються не тільки їх друзі та близькі, а також і весь навколишній світ і навіть астрологи-вчені. Але в одному думці всі єдині: цей шлюбний союз для Діви є справжнім роком. Надто вже багато відмінностей в їх характерах і звичаї.

Для жінки-Діви потрібні якісь гарантії почуттів, вона мріє про власний будинок, у той час як Близнюків лякає будь-який малий замах на їх свободу. І чим більше тисне на партнера Діва, тим швидше чоловік-Близнюки віддаляється від неї.

Жінки-Діви — найбільші педанти, найприскіпливіші, нещадні гострозубе критики із усього Зодіаку. Їх вічне невдоволення, бурчання, холодність і тверезість, їх нечутливість стикаються з рухливістю і нерішучістю, легковажністю і легковажністю чоловіка-Близнюка. І як не намагаються Діви перевиховати Близнюків, зробити з них надійних партнерів по шлюбу, всі їх старання виявляються марними, безсилими.

Якими Близнюки були до одруження, такими вони залишаються і до самого розлучення. У цій «громадянської війни» між жінками-Дівами і чоловіками-Близнюками головною зброєю є гострі та отруйні стріли їх промов, завжди потрапляють в «десятку». Різниця тільки в тому, що на одне слово Діви Близнюки відразу ж відповідають десятками фраз, притому часто — скоромовкою.

В цьому союзі нерідко й таке явище, що чоловік-Близнюк досить розумний і хитрий. Жінка-Діва забезпечує йому надійний тил і матеріальний достаток, а він в цей час вимотує їй нерви постійними відлученнями невідомо куди і розгульним способом життя. Природно «блудний чоловік» повертається з букетом квітів і купою компліментів, що, безумовно, приваблює Діву і змушує терпіти далі «витівки» свого чоловіка.

Незважаючи на всі складності, цей союз може бути благополучним, коли чоловік-Близнюки створює сім’ю з розрахунку, з матеріальних міркувань, коли він йде на угоду для забезпечення свого майбутнього. Це він може зробити тільки свідомо, бо такий союз примушує його остепениьтся вже тривалий час, а то й на все життя, миритися з порядками, заведеними жінкою-Дівою. У такому разі Близнюки уникають всіх можливих «гострих кутів» і стають «паіньками» на благо миру і спокою у власній домівці, на що Діви відповідають терпінням і розумністю.

За гороскопів сумісності Діви-Близнюків, якщо цей складний союз доріг обом, то чоловікам-Близнюкам треба навчитися приборкувати свій незалежний норов, а жінці-Діві — відмовитися від тотального контролю і причіпок. Жінці потрібно навчитися легко ставитися до розгнузданому поведінки Близнюків. Чоловік-Близнюки не образливий і не потребує розуміння і пристрасних почуттях. Для повного щастя йому буде вже досить того, що в будинку не буде конфліктів і сварок.

Жінці-Діві слід замінити свою критичність на емпатію і терпіння. Також їй потрібно розвивати інтуїцію та вміння розуміти знаходиться поруч людину без слів. Стримайте свій запал до досконалості, або у відповідь будете чути прямий текст чоловіка-Близнюка про те, що він думає по всьому цьому.


Залишити відгук