Сумісність Жінка Діва Чоловік Рак в Любові

Справжній подарунок долі, чоловік Рак такий мужній, ніжний, домашній. Він спокійно підкорить стриману, сувору жінку Діву. Вона саме такого чекає, трохи емоційніше себе, з задатками лідера, з стійкими поглядами на життя. Чоловік-Рак відповідальний, дисциплінований, його життя схожа на чітко розроблений план. Жінка Діва цінує його, підходить до проблем спокійно, вирішення завдань продумуються крок за кроком.

Для Діви безпека, комфортне існування одна з найважливіших основ життя. Діва лояльна, легко керована, дозволяє чоловікові направляти себе і вести по життю. Іноді, здається, що вона живе з «закритими очами», але якби трапився їй представник іншого знака, може гірко пошкодувати про свою довірливість.

Діва любить усамітнення, любить мріяти, будувати плани, її можна застати довго дивиться в одну точку, але чого вона ніколи не дозволить, так це вторгнення в її особистий простір. Їй не подобається постійна присутність людей навколо себе, її обтяжує чия-то балачки, пусті розмови. Ніколи вона не заведе знайомства на вулиці, не стане повчати людей.

Гороскоп обіцяє, що в їх відносинах буде вічна теплота і розуміння, навіть претензії один до одного будуть висловлюватися в лагідній формі. Вона намагається не допускати гніву, нападок, насмішок, укоризненных поглядів, тому в її родині завжди все буде йти тихо і спокійно. Чоловік-Рак, отримавши в дружини жінку Діву, усвідомлює, яким він виявився щасливцем, саме вона символізує матір, яка вміє розуміти, прощати, приймати і любити його таким, яким він є.

Чоловік-Рак створить всі умови тихої гавані для відданої Діви. Його душа тонка і сприйнятлива до образ, важко переносить короткі розставання з нею, він немов немічне кошеня, що втратив тверду опору. Парадоксально, але факт ця слабка жінка, робить цього чоловіка тільки сильніше.

В інтимній сфері, ведуть себе як два учня. Сором’язлива й скромна Діва цінує невинність, цнотливість, ніколи не покаже пристрасті і потягу до любовних утіх. Рак навпаки, невміло намагається втілити таємні бажання, тягнеться за новими враженнями і відчуттями.

Дорога життя чоловіка Рак і жінки Діви усипана легкими перешкодами і труднощами. У їх будинку тепло і затишно. Турботлива дружина Діва обдарована неймовірним прагненням до материнства, вона стане дуже люблячою мамою. Їй слід подумати про більш ніж двох дітей, вона чудово впорається з домашніми клопотами і господарством. Завдяки відмінній сумісності, їм під силу пережити багато, взаємна підтримка, плече рідної людини зроблять їх умиротвореної і щасливою парою.

По сумісності жінки-Діви і Раку-чоловіки, їх союз практично завжди буває щасливим. Чоловік-Рак просто щаслива знахідка для жінки-Діви, і навпаки. У цієї пари дуже багато спільного, і мало розбіжностей. Правда, в цьому союзі немає місця ніжному лепетанию і романтичних вечерь. Тут царюють ділові розмови, реальні думки та ідеї, плани та наміри, практична діяльність на користь справи. Але зате обидва партнера забезпечені і духовними потребами, і матеріальними благами, і обидва задоволені.

В цьому союзі чоловік-Рак допомагає своїй жінці розкритися, відчути свою значимість, а сам чоловік-Рак поруч з жінкою-Дівою отримує впевненість у собі і натхнення для своєї роботи і творчості. Обидва знака дуже ощадливі і практичні, тому не витрачають гроші на різні дрібниці. Але, натомість ці гроші, не витрачені на дрібниці, з часом перетворюються на солідний сімейний капітал.

Крім фінансів, у чоловіка-Рака і жінки-Діви схожі погляди на шлюб, ведення господарства, виховання дітей. Для обох, сім’я — це все, і вони цінують надійність і вірність один одного. Правда, в побуті Діва любить виховувати Раку, проте зазвичай той готовий з цим миритися, тим більше що до скандалів, які Рак так ненавидить, справа у них майже ніколи не доходить. Іншими словами, пара Діва-Рак — це союз двох однодумців і друзів — він дуже міцний і може тривати все життя.

У чоловіків-Рак і жінки-Діви хороший, досить перспективний союз. Вони чудово розуміють один одного і доповнюють, допомагають розкритися своїм кращим якостям. Чоловікові-Рак подобається опікати жінку-Діву. Перебуваючи поруч з нею, він відчуває себе справжнім лицарем, а жінку-Діву просто заворожує глибока чуттєвість і емоційність чоловіки-Рак. В їх парі немає буйного роману, але немає і сварок і конфліктів.

В сумісності Діва-Рак найбільш улюбленими темами для розмови є господарські проблеми і фінанси. Багатьом це може здатися нудним, проте чоловік-Рак і жінка-Діва, як ніхто інший, вміють збивати солідний капітал, щоб забезпечити собі гідну старість.

Фінансами в родині найчастіше завідує жінка-Діва. Це цілком влаштовує чоловіка-Рак, так як Діва, природжений банкір і економіст, і в неї дуже добре виходить практично розпоряджатися грошима. Проблемою сумісності знаків Зодіаку Діви-Раку є образливість чоловіка-Рака. Він може ображатися часто і з різних причин, які, до того ж ніхто не розуміє крім нього самого.

Також чоловік-Рак дуже экгоистичен. Наприклад, він вирішить, що жінці-Діві пора кинути роботу і займатися тільки створенням сімейного гніздечка. Якщо жінка-Діва не згодна з цим рішенням, то він образиться, вимотає всі нерви і собі і їй. Причому, пояснень Діва не дочекається, їй доведеться про все здогадуватися.

Ще одна серйозна проблема для типових представників знака Рак – це надмірне захоплення чимось забороненим, уводящим від реальності. Наприклад, алкогольна або наркотична залежність і комп’ютерні ігри. Критика і нерозуміння жінки-Діви тільки ще більше штовхає чоловіка-Рак на цю доріжку. Але закривати очі на те, як Рак «йде» у свій світ, теж не варто. Чим далі він заходить, тим складніше його повернути назад.

За гороскопів сумісності Діва-Рак — найбільше чоловік-Рак ненавидить критику і моралі, а жінка-Діва, як раз сипле ними з приводу і без приводу. Тому, в даному випадку жінці-Діві необхідно попрацювати над собою, щоб позбутися від критицизму і проявити винахідливість і хитрість для того, щоб правильно впливати на свого обранця.

Коли кажуть «шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок», це, насамперед, відноситься до чоловіка-Рак. Щоб донести до нього свою думку або прохання, спочатку гарненько погодуйте свого чоловіка, а потім умиротворите. Похваліть його, розкажіть який він молодець і т. д. Ситий і умиротворений чоловік-Рак зробить все, що потрібно, попутно захопившись тим, як добре Ви його розумієте.


Залишити відгук