Сумісність Жінка Діва Чоловік Овен в Любові

Життя жінки-Діви, досить передбачувана, розписана самою нею. Вона в ранньому віці вибудовує свій життєвий шлях, задає свою систему існування. Чоловік-Овен, навпаки, абсолютно не розташований до виведення планів, цілей, він хоче отримувати від життя речі, у міру виникнення бажання.

Звичайно, не можна сказати, що він настільки легковажно ставиться до майбутнього, просто йому не вистачає якраз тієї, прагматичності, розсудливості, що притаманні жінці-Діві. Союз цієї пари, викликає подиву, адже вони так не схожі, але всі пам’ятають, що плюс і мінус якраз і притягують один до одного.

Жінка-Діва практична, їй подобається довго аналізувати життєві ситуації, приміряючи різні рішення і виходи. Володіє природженою ввічливістю, у неї талант бути спокійним у будь-якій ситуації, розсудлива натура, благородна. Чоловіка-Овна важко зрозуміти, як все життя можна залишатися «правильної». З-за цього непорозуміння вважається, що сумісність чоловіка-Овна і жінки-Діви менш сприятлива, вшановуємо з іншими знаками, але це не заважає їм створювати стабільні відносини.

Чоловік-Овен в моменти глибоких роздумів, пишається своєю супутницею. Жінка-Діва привносить в життя Овна врівноваженість і порядок, останнє слово за жінкою в прийнятті рішень. Організація укладу сім’ї, народження сімейних традицій, організація урочистостей, поїздок, великих покупок все це лягає на плечі жінки-Діви. Багато хто може порахувати чоловіка-Овна «під каблуком», але це помилки, саме зовнішній порядок наводить на таку думку. Чоловік-Овен повинен відчувати себе главою сім’ї, захисником і основним добувачем. Окрилений своєю значущістю для коханої, готовий перевернути гори, зробити божевільний вчинок.

Важливий астрологічний аспект цієї пари, говорить про прекрасній команді у бізнесі та діловому партнерстві. Ідеальний тандем для ведення спільної справи. Сприятливий розвиток пари залежить від них самих. Створення щасливої родини цілком реально, з такою розважливою Дівою, чоловік-Овен, який завоював її розташування, навряд чи втече. Сім’я завжди буде еталоном здорового способу життя, всі члени сім’ї охайні, спортивні, дисципліновані. Єдине, що обтяжує Овна у відносинах, це докори і критика.

Овен не стане думати про дрібниці побуту, а діва неодмінно висловить йому це і затаїть образу. Взаємне непорозуміння може досягти розбіжності і розпаду пари. Спроба відродити відносини, увінчається успіхом. Жінка-Діва терпляча, не любить подібних змін. В солідному віці, пара досягне досконалості у відносинах, зникнуть претензії до партнера, вони навчаться жити щасливо.

Вони зійшлися: хвиля і камінь, вірші і проза, лід і полум’я… І негайно почали зводити один одного з розуму – на жаль, не в найкращому сенсі. По сумісності жінки-Діви і Овна-чоловіки — цей шлюбний союз завжди буде проблематичним. У гарячого, відкритого і егоїстичного чоловіка-Овна з холодної, розважливої, егоїстичною і корисливою жінкою-Дівою навіть дружба буде нестійка.

Цей союз більше зручний і вигідний Овну, ніж Діві: він не збирається обмежувати ні свою свободу, ні свої амбіції, а Діва налаштована працювати для того, щоб зробити життя Овна максимально комфортним. І хоча така нерівність спочатку рідко бентежить Овна і Діву, проте з часом воно здатне привести до проблем. У Діви може поволі накопичуватися невдоволення, виливаючись у бурчання і причіпки, з-за чого в їх родині нерідко спалахують конфлікти.

Чоловік-Овен буде стомлений критичністю своєї Діви, в той час як постійним супутником жінки-Діви стане роздратування, викликане надмірним ідеалізмом і принципом Овна «спочатку зробив, а потім подумав». Жінка-Діва і чоловік-Овен — це завжди проблематична пара. Жінка-Діва час від часу вказує чоловіка-Овна на недоліки, а він злиться, і обзиває її синім панчохою, забуваючи про те, що ця Діва – його жінка.

Однак вони разом, тому що їх зв’язують сильні почуття, вони разом досягають поставлених цілей, займаються духовними практиками. Згодом, жінка-Діва може виявити, що підпорядковується своєму вогненному чоловікові, і їй це подобається. Чоловік-Овен вміє подати жінці тепло і турботу, від якої вона тане. Овен ж в цьому союзі знаходить витримку і вчиться терпіння, вчиться розуміти свою жінку і миритися з її тимчасової холодністю. Діві не вистачало душевності і почуттів, Овна варто було приборкати – партнери знайшли один одного.

Пара Діва-Овен сумісність — хороше поєднання для сімейного бізнесу – справи цієї пари підуть в гору, і більшість конфліктів доведеться на роботу. Проблема сумісності знаків Зодіаку Діва-Овен в тому, що жінка-Діва дуже критична і дотошна до дрібних деталей. Такий самий критичний у неї розум і гумор. Вона часто висловлює свої претензії чоловіка-Овна і тим самим ранить його самолюбство, а той, у свою чергу, не думаючи, кидається необачними словами, які глибоко ранять Діву. Їй дуже важко комусь відкритися і довіритися, до того ж вона завжди хоче «як краще». Тому вибухова реакція чоловіка-Овна травмує її душу.

Жінка-Діва і чоловік-Овен – завзяті ідеалісти. Відмінність лише в тому, що Діва – ідеалізує розум, а Овен – ідеалізує прагнення. І в цьому – то і криється основна причина їх розбіжностей. Жінка-Діва зі своїм розумом ставить обмеження прагненням Овна, повертає його в «реальність», а в Овна, природна реакція, змітати все на своєму шляху, що заважає рухатися до мети.

Для Діви це фатальні стосунки: залучена вогнем і почуттями Овна, вона не може жити з ним, але без нього їй нудно і ще гірше, ніж з ним. А Овен, ніби підживлюється енергією. За гороскопів сумісності Діви-Овна, щоб створити гармонію в родині, є тільки один спосіб. Відмовитися від спроб переробити партнера. Якщо Ви не можете цього зробити, тоді розставання неминуче. Також жінці-Діві доведеться змиритися з тим, що у неї не буде того рожевого майбутнього, яке намалював її уяву. Якщо ви дійсно любите свого вогняного чоловіка, то прийміть той факт, що завжди буде щось нове і несподіване.

Для того, щоб роздратування не накопичувалося, займіться спортом, знайдіть собі хобі, різні справи, які викликають у вас радість. Це допоможе Вам зберігати спокій, коли у Овна буде черговий вулканічний викид негативної енергії.


Залишити відгук