Жінка Діва – Характеристика знака Зодіаку

Діва вважається інтелектуальним і практичним знаком. Прекрасним представницям аналітичний розум і здатність прораховувати все наперед не завжди приносять щастя. Діва жінка любить порядок у всіх сферах свого життя. Вона фанат списків, планів і графіків. Не всі здатні витримати такий темп, тим більше що Діва вимоглива не лише до себе, але і до всіх оточуючих.

Представниці цього знака Зодіаку мають досить скромний характер. Їм нецікавий відпочинок в людних місцях, вони віддадуть перевагу тихий вечеря в родинному колі. Знак важко сходиться з людьми: сильна тяга до справедливості, відвертість і прямолінійність не сприяють появі безлічі друзів. Але ті, хто готовий миритися з вимогливістю Діви, придбають в її обличчі саму вірну подругу.

Цей знак Зодіаку не звик пасувати перед проблемами, його гострий розум знаходить вихід з будь-якої ситуації. Причому вона готова постаратися не тільки для себе, але і для інших людей. Зрозуміло, небезкорисливо. Діва любить комфорт, у неї характер материалистки, чітко розуміє, що за все треба платити.

Складний характер Діви пояснюється її нездатністю брехати, викручуватися і знаходити компроміс. Даний знак Зодіаку звик говорити правду, навіть якщо це зашкодить кар’єрі або відносин. Жінка Діва дуже принципова, їй неприємно спілкуватися з хамами, ледарями чи бруднулями.

Від скромної Діви віє спокоєм і впевненістю. Її зовнішність завжди бездоганна: на одязі – ні плямочки, ідеально укладене волосся і акуратний макіяж. Дівчина Діва не любить яскраві кольори в гардеробі, тому доповнює свій наряд майстерно підібраними аксесуарами. На перший погляд, представниця цього знаку здається сірою мишкою. Але придивившись, в ній без праці можна розгледіти королівський шик і благородство.

На здоров’я Діви негативно відбивається її самоїдство. Нервозність погано впливає на травну, серцево-судинну систему представниць знака Зодіаку. У них часто бувають головні болі, можуть розвинутися легеневі захворювання. Вони просто схиблені на чистоті, гігієні та профілактики хвороб. Іноді це доходить до нав’язливих станів, впоратися з якими може допомогти психолог. Діва зазвичай довго зберігає свою привабливу зовнішність і струнку фігуру.

Характер Діви робить представників знаку одними з найбільш працьовитих і дисциплінованих працівників. Вони націлені на результат, завжди знають, чого хочуть і як цього досягти. Діві підходять професії, пов’язані з великими обсягами інформації, базами даних і документами. Вона не спізнюється, виконує все в строк і дуже якісно.

Діва по знаку Зодіаку могла б за кілька років злетіти на вершину кар’єрних сходів. Але на заваді стає зайва самокритичність і перфекціонізм. Діва – хороший виконавець, але в якості начальника вона замучить себе і підлеглих перевірками і переробками. Роботодавці обожнюють співробітників з цим знаком Зодіаку: вони готові працювати цілодобово заради успіху справи.

Як же проявляється складний характер Діви в любові? Представниці цього знака Зодіаку дуже жіночні і ласкаві, але незважаючи на це їм важко знайти спільну мову з чоловіками. В коханні ці жінки дуже обережні, завжди намагаються тримати почуття під контролем розуму. Вони не показують емоцій, не люблять говорити про те, що відчувають, тому чоловікові непросто зрозуміти свою кохану.

Дівчина, народжена під знаком Діви, наділена м’яким, добрим, вразливою вдачею. Вона чутлива, ніжна, яка шукає свого принца, завжди орієнтується на ідеал, конкретно знаючи, яким має бути її чоловік. Діва схилу писати вірші про кохання, мріяти про поцілунки при місяці, прогулянки під зірками. Мрійниця, вона дивиться на світ очима дитини, маленької дівчинки. Чекає від чоловіка захисту, безпеки та комфорту.

В любові цей знак Зодіаку надмірно перебірливий. Така вимогливість часто призводить до того, що Діва не знаходить собі пару або кілька разів виходить заміж. Потрібно бути ідеальним чоловіком, щоб домогтися любові жінки Діви. Але навіть у цьому випадку вона не поспішає зізнаватися у своїх почуттях. Закохана Діва навіть в сексі залишається собою: суворої, неговіркою й чесною.

Стриманий характер Діви не дозволяє їй розслабитись в коханні і сексі. Постійне бажання все контролювати і боязнь зробити помилку часто заважають представницям цього знаку Зодіаку отримувати задоволення від інтимних стосунків. Але те, що не суперечить принципам Діви, вона виконає на «відмінно». Так само і в любові: її прояви не будуть порушувати норм моралі і особистих переконань Діви. У сексі знак швидше виконує обов’язок, то чоловікові доведеться сильно постаратися, щоб розбудити в Діві жінку.

Як і в любові, у шлюбі Діва часто має багато проблем у спілкуванні з партнером. Їй важко вибрати ідеального чоловіка, а інший знаку просто не підійде. Але любляча дружина Діва стане справжньою нагородою для чоловіка. Відданий характер представниці цього знака Зодіаку і принциповість у всіх сферах життя роблять її вірною подругою, порадником і опорою своєму коханому.

Щоб не втратити важливу складову сімейного життя, Діві потрібно додати романтики і кохання в щоденне спілкування з чоловіком. Знак має ще один величезний плюс: Діви практично не ревнують і не влаштовують сцен. Ще одна позитивна характеристика знака – вірність і відданість своїй сім’ї.

Діва – прекрасна господиня, у неї в будинку завжди чисто і затишно. Знак прагне до комфортного життя, тому вибирає зручне житло, якісні меблі та техніку. Мама Діва привчає дітей і чоловіка підтримувати чистоту і дотримуватися сімейних традицій.

Жінки цього знака Зодіаку можна назвати квочка, пильно стерегущими своїх діток-курчат. Мати Діва дуже відповідально ставиться до виховання, тому не наважується народити багато дітей. У її сім’ї одна, максимум дві дитини. Але вони з народження отримують все найкраще. Правда, і вимагає знак від них набагато більше, ніж мами інших знаків Зодіаку.

Мама Діва у вихованні робить упор на формування корисних звичок і отримання дітьми якісної освіти. Діва переживає про правильне харчування, про оцінки і хорошому поведінці. Але вона дуже скупа на прояви емоцій. Дитина часто відчуває себе недолюблених, йому не вистачає материнської ласки, доброго слова. У підлітковому віці це може призвести до конфліктів з батьками.

Діва іноді надмірно опікає своїх дітей. У них завжди самі чисті руки і вчасно зроблено щеплення. За свою дитину представниця цього знаку Зодіаку готова стерти на порох весь світ. Вона оберігає дитя від усього на світі, обмежуючи при цьому його особистий простір. Діва не дає навіть таким, що подорослішало дітям самостійно приймати рішення.


Залишити відгук