Сумісність Жінка Телець Чоловік Діва в Любові

Якщо чоловік-Діва і жінка-Телець поєднають свої долі воєдино, то опиняться в оазисі взаємної вигоди, партнерства. Кожен бачить свою вигоду від стосунків, не тільки матеріальну, але більше перспективну. Чоловік-Діва прагне до створення міцної сім’ї, любить дітей, з нього вийде прекрасний, турботливий батько. В його розумінні сім’я-це головне в житті, навряд чи кар’єра або життя поза домом його привабить.

Їхні стосунки рівні, стабільні, без нервових потрясінь. Чоловік-Діва серйозний, комунікабельний, чітко викладає думки без зайвих слів, любить конкретику, не залишає свої слова без підтвердження. Жінка-Телець йому в цьому під стати, акуратна, чекає саме такого розумного, виконавчого, не «порожнього» чоловіка. Вона цінує його тверезість розуму, твердість у словах і рішеннях. Не виключені коливання, але вкрай рідко.

В інтимних стосунках пари не любить привертати до себе увагу. Всі розбіжності, непорозуміння з’ясовуються далеко від сторонніх очей. В душі Діва, Телець ніколи не поставлять романтизм у главу відносин. Обом властива стриманість, їм цікаво мовчати вдвох, а мріяти якщо і будуть, то про реальний і цілком доступне. Нерозуміння можуть критися в довгих образи, обидва злопам’ятні і при скандалі кожен вихлюпне все що накопичилося. Лють і бурхливі істерики, схожі на спалахи також короткочасні і не часті.

Після сварок першим до примирення поспішає чоловік-Діва, його характер більш м’який, він лояльнішими до партнера. Жінка — Телець уперта, але швидко відходить, легко змінює гнів на милість. Сварки у цієї пари ніколи не виникнуть з-за пари дрібниць, а якщо вже розгорівся конфлікт, то значить справа серйозна. У відносинах жінка-Телець буде переважати, її слово вагомішими слів чоловіка. Взагалі, Діва не любить лідирувати, тому боротьби за першість не буде.Успіху пара доб’ється на творчій ниві.

Жінка-Телець талановитий керівник, витівник, її ідеї, як правило, дуже сучасні. Він же впоратися з практичною частиною, виконає всі вказівки, проб’ється, домовитися, все виконає, це якраз в його дусі і силах.Зміцнить пару вступ у шлюб, народження дітей. Обидва знаходять в цьому своє покликання, в цьому їх щастя яке буде супроводжувати всю їх щасливе життя.

По сумісності жінки-Тельця і Діви-чоловіки — цей союз має всі шанси виявитися довгим і міцним. Їх багато що об’єднує: вони обидва не чекають милостей від долі, і звикли добиватися всього своєю працею, обидва налаштовані на серйозні стосунки, цінують затишок сімейного вогнища і прагнуть до добробуту.

Це одна з найміцніших пар. Їх хороша сумісність очевидна навіть недоброзичливцям, не забувають зазначити, що «вони знайшли один одного». Справа в тому, що Тельця і Діву багато вважають нудними, скнарами, домосідами. Від Діви і Тельця не чекають сюрпризів, вони передбачувані і спокійні. Деяким цей союз може здатися нудним, в ньому немає яскравих пристрастей і переживань. Це – не романтичні стосунки, повні пригод і перипетій, а партнерство для довгого і щасливого спільного життя.

Правда, в побуті жінку-Тельця може не влаштовувати надмірна ощадливість і скрупульозність чоловіки-Діви, зате вона в повній мірі здатна оцінити його працьовитість, самовідданість і чесність. Чоловік-Діва ж цінує в жінці-Тільце її врівноваженість, хазяйновитість і вміння улагоджувати конфлікти світом, без гучних сварок. Завдяки цьому партнери спроможні знайти в цьому союзі свою «другу половинку» і щасливо прожити разом все життя.

Ідеальна пара чоловік-Діва – жінка-Телець відразу ж впадає в очі оточуючим. У них повне взаєморозуміння і взаємопідтримка. В основному обох примиряють і об’єднують реалістичні погляди на життя і здорова практичність, що є і служить міцним фундаментом їх гармонійного подружнього і сімейного життя. В цьому союзі інфляція або банкрутство абсолютно виключені. Пара Тільця і Діви урівноважена, впевнена в завтрашньому дні і матеріально забезпечена.

Звичайно, у них рідко буває велике багатство, так як Телець, ні Діва не люблять ризикувати, у них азарту і фінансові авантюри їм чужі. Зате в рамках свого побуту та «фінансової подушки» на чорний день вони розпоряджаються грошима дуже розумно. Взагалі, благополуччя у фінансовій сфері – чи не перше, що помічають оточуючі, хоча б тому, що Діва, Телець рідко дають їжу для інших пересудів. Вони спокійні, не є демонстративні, не виявляють почуття на людях.

Жінка-Телець, як і чоловік-Лев, цінує стабільність і комфорт, тому обережний, обачний і навіть боязкий чоловік-Діва її влаштовує. По сумісності знаків Зодіаку Телець-Лев в цілому, вони мають стільки спільного, що є ніби «дублерів», багато в чому безпомилково доповнюючи один одного. В цей шлюбний союз Телець приносить своє гаряче серце і почуття, а Діва — тверезу голову, практицизм, розсудливість. Обидва вони гарно уживаються і миролюбні, в обох гостре чуття і смак до всіх господарських та фінансових питань. В основному всі розмови й розмови між ними ведуться з приводу грошей та заробітку, планів на майбутнє. Обом це приносить душевну гармонію і радість у спільному житті, додає впевненість у майбутньому, піднімаючи їх дух і підтримуючи гарний настрій, посилює їх працьовитість і працездатність.

По сумісності Телець і Діва відносяться до земної стихії — це обставина дає як плюси у спільному житті, так і мінуси. Вони обидва практичні, раціональні, люблять спокійне життя, добре розуміють один одного, і це дає їм шанс на довгий щасливий союз. Але, якщо виникають непередбачені обставини, обом не вистачає інтуїтивної мудрості, щоб впоратися з проблемою, обидва не люблять ризик і не прагнуть брати на себе рішення. Тому вони виявляються безпорадними, як тільки життя перестає бути прогнозованою, стабільною і спокійною.

тобто в цілому це не проблема взаємин, а проблема стосунків пари з зовнішнім світом. Але жінка-Телець чекає вольових дій від свого чоловіка, а він замість справи починає шукати аргументи, щоб уникнути активності. Чоловік-Діва теж незадоволений, адже в спокійній обстановці саме Телець була його опорою, а не навпаки, а зараз вона раптом не в змозі вирішити проблему самостійно. В результаті кожен відчуває себе обманутим у своїх очікуваннях і пара може розлучитися з не найкращими спогадами один про одного – адже їм здається, що вони не помилилися, а партнер обдурив!

За гороскопів сумісності Тільця і Діви — для того щоб у родині панувала гармонія, жінці-Тельцю, насамперед потрібно пам’ятати, про те, що чоловік-Діва дуже ранимий, а у складній ситуації він втрачається. Тому замість докорів і очікувань його необхідно підтримувати. Коли він відчує себе в безпеці, побачить вашу допомогу, він швидко зможе знайти вихід з проблеми. Знак Діви дуже розумний, винахідливий і володіє аналітичним мисленням. Він розбере проблему на деталі, і не втратить нічого, обміркує і знайде найкраще правильне рішення. А ось якщо Діва хвилюється і боїться, пара залишиться в глухому куті. Тому підтримуйте свого чоловіка, стаєте на його бік і не докоряйте.

Взагалі, і жінка-Телець і чоловік-Діва розважливі і вміють аналізувати. Вони можуть передбачити більшість ризиків, які можуть зустрітися в їх житті, і заздалегідь підстрахуватися. Найкращим способом забезпечити собі безпеку вони вважають гроші (і в цьому вони, загалом, мали рацію), а заощаджувати та накопичувати вони вміють. Тому на самому початку спільного життя їм потрібно домовитися про те, що вони повинні зібрати запас «на чорний день».


Залишити відгук