Сумісність Жінка Телець Чоловік Тілець в Любові

Жінка-Телець і чоловік-Телець як спокійна гавань, незворушні і спокійно пливуть по стихійним хвилях життя. Для оточуючих пара, ніколи не стане об’єктом для пліток, вони не виносять «сміття з хати», зовні подають приклад зразкової і щасливої сім’ї.

Чоловік-Телець упертюх, прихований ревнивець, консерватор і не рідко буркотун. Розговорити чоловіка-Тельця може тільки хороший настрій, знайома компанія або постійний друг. Батьки молодого Бичка живуть у щасливому неведеньи, не знаючи як іноді важко в нього на душі. Але так не завжди, коли зустріне жінку-Тельця він, усвідомлює свою духовну зв’язок з нею, вони розуміють один одного з півслова. Це і не дивно, два однакових знака, але якщо вони сперечаються і прагнуть вказати на не поступливість партнера, від взаємних претензій може початися війна.

Непримиренні, горді, ніколи не здадуться, навіть якщо мимовільні свідки підтвердять правоту іншого, все одно переконати Тільця складно. Жінка-Телець добре пристосовується, любить комфортну життя, вона неймовірна господиня і розумниця, керує будинком, з радістю займається дітьми. Часто їх погляди на побут однакові. Всередині сім’ї немає секретів, не люблять сюрпризи і несподіванки, їм властиво готуватися заздалегідь до будь-яких подій.

Обидва з вигляду тіхоні, люблять, коли час від часу відбувається струс почуттів, можуть піти навіть на підбурювання і підставну ревнощі, постаратися чимось зачепити обранця. Однак, якщо у відносинах тривалий штиль, можливий розпад. Інтимні фантазії і бурхлива ніч, здатні зміцнювати і оновлювати відносини. Трапляється що в зрілому віці, чоловік-Телець, саме той кого кажуть «біс у ребро», можливо, стане фліртувати з молоденькими прихильницями.

Для збереження спокою в сімейному житті, обом варто думати про партнера, так само як про себе. Сім’я, де обидва Тельці, справжня, дружня команда. Діти отримають максимальну турботу, увагу, освіта. Ця сім’я цінує традиції, шанує і поважає своїх батьків. До спільного життя, чоловік-Телець і жінка-Телець виявляють сумісність, але не повинні зациклюватися лише на побутових проблемах, матеріальному заробіток, їм важлива романтика, вірші, визнання нескінченної любові. Зірки пропонують, дивитися на партнера і бачити себе, тоді простіше стане будувати щасливе майбутнє.

Про Taurus-Телець сумісність нерідко кажуть: «живуть душа в душу», адже подібність їх інтересів, цілей і прагнень настільки очевидно, що кидається в очі. Грунтовний і надійний Телець знаходить в такому шлюбі свою «другу половинку». І через двадцять років цій парі може бути не нудно перебувати удвох, разом обговорювати свої плани, разом радіти чи вирішувати виниклі проблеми. Союз двох Тельців — це подвійна сила, енергія і завзятість. Разом їм зручно і добре, і вони здатні звернути гори!

По сумісності жінка-Телець і чоловік-Телець – обидва дуже хазяйновиті люди. Вони схожі на «самохідні ощадні банки» з одним прагненням забезпечити себе на старості років, тому вони цілком можуть дозволити собі і заможне життя, і особливий стиль. Обидва Тельця добре знають, чого бажає і хоче партнер по любові й шлюбу. І любов у них посилюється з накопиченням матеріальних благ і збільшенням грошового рахунку в банку.

У них немає явних протиріч у характері, вони наділені подібним сексуальним темпераментом і мають приблизно однакові уявлення про комфорт, побуті, дозвіллі і життєвих цілей. В парі замало пристрастей, але Тельці набагато вище цінують стабільність і надійність, а це вони дають один одному в повній мірі. Два Тільця – без сумніву, гарна пара.

Як будь-які люди іньських знаків, жінка-Телець і чоловік-Телець добре уживаються разом. Обом подобається тиха, розмірене і впорядкована життя. Багатьом з боку ця пара може здатися нудною, але ж головне, як самі Тельці себе при цьому відчувають. А вони вважають своє життя найкращою: у них налагоджений побут, є згода з фінансових питань, вони впевнені в завтрашньому дні і у них чудовий секс. До того ж Тілець, що живе з Тельцем, на довгий час зберігає психічне і фізичне здоров’я.

Ще задовго до сімейного життя тельці вражають оточуючих своїм розумінням один одного, єдністю та гармонією, що панує у відносинах. Звичайно, у них теж бувають суперечки, але набагато рідше, ніж у інших. Телець намагається все вирішити питання миром і не влаштовує гучних сцен з биттям посуду. Абсолютно неважливо, скільки часу Тельці разом, по більшості питань вони сходяться в думках практично відразу ж і виглядають дуже гармонійно.

У двох Телят добре налагоджений побут, відмінне матеріальне становище і чудові діти. Дітям батьки-Тельці приділяють багато часу, вони прагнуть мати більше однієї дитини (але не більше, ніж зможуть гідно утримувати). Основні проблеми сумісності знаків Телець-Телець виникають з-за їх упертість і консерватизму. Головне для них – не допускати суперечок. Звичайно, Тельці дуже миролюбні і не сперечаються через дрібниці.

Крім зодіакальних переваг, у кожного Тільця є думки і смаки, залежні від його життєвого досвіду і від того, в якій сім’ї він виріс. Тому, природно, що два Тільця не в усьому погоджуються один з одним. Але, консерватизм обох не дає їм можливості прийняти нову, іншу точку зору, а впертість не дозволяє поступитися. Тому найбільша проблема пари Биків – як вести себе в суперечці. Обидва не підуть на поступки, і їх протистояння може тривати довго.

Добре, якщо спір виник з-за дрібниці. Тоді жінка-Телець може пожертвувати своїми інтересами і піти на поступки. Або ж чоловік-Телець сприйме бажання своєї дружини як жіночі примхи і поступиться. Але якщо виникне спір по важливим для Тельця питань: побут, здоров’я, гроші або покупки, то тут можливо все, від люті розсердженого Тельця до тривалої холодної війни. Спори приносять парі Тельців чималої шкоди і сильно псують стосунки.

За гороскопів сумісності Taurus-Телець, для того щоб їх спільне життя протікала максимально гармонійно, їм необхідно ще до спільного проживання домовитися про те, хто буде головним у вирішенні того чи іншого питання. Необхідно розподілити зони відповідальності. Таких питань буде небагато, так як Тельці в основному дивляться на світ однаково. Спори можуть виникати з таких важливих питань для Тельця, як майно і гроші.

Тельці до всього підходять грунтовно, тому підійдіть грунтовно і в цьому питанні. Тим більше, що це дозволить надалі уникнути безлічі проблем. З іншим знаком можна було б спочатку вибрати компроміс, наприклад, двоє Близнюків здатні прийти до варіанту «і вашим, і нашим». Але Телець не любить міняти свою точку зору, тому не шукайте компромісу, а вирішуйте, чия думка в даному питанні буде головним.

Більшість Тельців додумуються до цього з часом, тому найбільше проблема непоступливості стоїть біля нещодавно сформованих пар. Але, як би там, не було, якщо для вас це принципове питання, то не поступайтеся тільки для того, щоб сподобається партнеру. Все одно, з часом ваша «маска буде знята». Краще обговоріть спірні теми до того моменту, як розбіжність перейшло в конфлікт.


Залишити відгук