Сумісність Жінка Телець Чоловік Скорпіон в Любові

Між чоловіком Скорпіоном Тельцем і жінкою можуть скластися дуже перспективні і стабільні відносини, це ж обіцяють їм і зірки. Представники обох знаків є цілеспрямованими і волелюбними особистостями. Відносини між ними є на користь кожному, так як вони можуть почерпнути один від одного багато нового для духовного зростання і самовдосконалення. Чоловік Скорпіон може стати справжнім «вчителем» в житті жінки Тельця, а взаємна підтримка, міцна любов стане ідеальною основою для створення міцної і дружної сім’ї.

Характерні риси цих особистостей абсолютно різні, тому час від часу між ними будуть виникати суперечності. Жінка Телець терпляча, вперта, мудра. Вміє тримати свої емоції в собі, бути спокійною і врівноваженою, чоловік Скорпіон навпаки, може легко піддатися невдач в житті, і впасти в безпорадне і жалостливое до собі настрій. У парі завжди зберігається стабільна ситуація, обидва вміють підтримати партнера в прагненнях до боротьби за першість у професійному середовищі.

Кожен з знаків служить один одному своєрідним поштовхом, слова обранця часто діють як стимул, змушуючи рухатися вперед. Чоловік Скорпіон для багатьох незрозумілим, його бачення багатьох речей і подій у людей викликає подив.

Інтимне життя пари завжди наповнена гострими відчуттями, обидва шукають новизни і вражень, не виключають і екстремальні експерименти. Недоліками наділена кожна людина, не виняток і Скорпіон з Тельцем. Взаємна прискіпливість, роздратування, несправедливі закиди неодмінно будуть, але обом слід покладатися на розсудливість і розважливість партнера. Чільну роль у союзі займає чоловік Скорпіон. Останнє слово завжди за ним, не в його правилах змінювати рішення або цілі. Чоловік Скорпіон має природну здатність передчувати глобальні зміни, у ньому розвинена інтуїція більше, ніж в інших знаках.

На жаль, не всі чоловіки Скорпіони відрізняються постійністю. На жаль, природа наділила їх полигамностью, прагненням пізнати жінок як можна більше. Чоловік Скорпіон влюбливий, але справжні почуття переживає один-два рази за все життя. Жінці Тельцю властива покірність, головне, що б це не суперечило її сутності, не порушувало особистий простір. Вона цілком може погодитися бути за чоловіком, як за кам’яною стіною», з радістю відмовиться від ролі відповідального і рішучої людини. Їх відносини прекрасні, ідеальні і стабільні. Секрет простий, живучи в союзі, вони ніби співпрацюють, надаючи і отримуючи душевні якості. Жінка Телець, взявши чоловіка Скорпіона таким, який він є, не роблячи спроб переробити його, збереже відносини, сім’ю і проживе з ним довге спільне життя.

По сумісності жінки-Тельця і чоловіка-Скорпіона — це прямо протилежні знаки Зодіаку. На перший погляд здається, що у них різні цінності і риси характеру: жінка-Телець доброзичлива і спокійна – чоловік-Скорпіон емоційний і запальний, жінка-Телець любить домашній затишок – Скорпіон любить владу і свою роботу. Однак у них багато спільного: обидва серйозно ставляться до шлюбу, мають схожий темперамент, ревниві, і Скорпіон, незважаючи на міцно закріплену за ним славу серцеїда і ловеласа, вміє бути по-справжньому вірним улюбленій жінці, так само як Телець зберігає вірність коханій.

В союзі Тельця-Скорпіон у партнерів прекрасна сексуальна сумісність. Чуттєві чоловік-Скорпіон і жінка-Телець відмінно підходять один одному в сексуальному плані, а в повсякденному житті жінки-Тельця, що володіє непохитним спокоєм, чудово виходить не реагувати на саркастичні зауваження Скорпіона. Чоловік-Скорпіон, який сам найбільше страждає від свого нелегкого характеру, вдячний їй за це, і готовий гори звернути заради коханої.

Зазвичай в цьому союзі жінка-Телець із задоволенням займається господарством, забезпечує ідеальний затишок в будинку і піклується про дітей. При цьому обидва партнери налаштовані на довгі стосунки і готові вирішувати проблеми спільно, тому їх шлюб має всі шанси бути дуже міцним і щасливо тривати все життя. Чоловік-Скорпіон і жінка-Телець — це благополучна пара. В їхньому домі завжди красиво і затишно, завдяки турботам Тільця, а завдяки зусиллям Скорпіона водяться гроші.

Запасів почуттів і пристрастей в обох вистачить на десять життів інших людей. Довгий час для цієї пари, головну роль грає інтимне життя, еротико-сексуальна сторона. Іскри любові і пристрасті Скорпіона відразу ж запалюють гарячу кров Бичка. А зовні удаваний спокій і холоднокровність — це просто зоровий обман для навколишнього світу. І це у них виходить краще, ніж у кого-небудь іншого. І ще, варто відзначити, що цей союз приносить гарних і талановитих дітей.

Основна проблема сумісності Тельця-Скорпіон – ревнощі, як з боку жінки, так і з боку чоловіка. І у жінки-Тельця і у чоловіка-Скорпіона дуже схожі темпераменти і почуття власника. Скорпіон, своєю мужністю завжди буде цікавити жінок різного віку, викликаючи ревнощі у своєї половинки. А жінка-Телець, завжди буде здаватися Скорпіону занадто яскравою і сексуальною. На публіці чоловік-Скорпіон воліє проявляти холодність, а вибуховий темперамент і пристрасті залишати «для своїх». Тому почуття ревнощів є головним сценаристом і режисером всіх домашніх драм або мелодрам, комедій або трагедій. Правда, коли все ладиться, коли вольові імпульси не перевищують норму, тоді ця пара в житті не пропаде, вона буде чудово процвітати і розвиватися.

Важливо, щоб інтереси подружжя та їх погляди на життя хоча б частково збігалися. Часто Скорпіон прибирає або ігнорує все те, що йому не подобається. Жінку-Тельця може бентежити те, що її коханий не приймає деяких її друзів і захоплення. І це те, що змінити практично неможливо. Тому варто дізнатися обранця ближче, перш ніж вступати в більш близькі відносини.

Також Жінку-Тельця може збентежити неспокійний характер Скорпіона. Якщо вона віддає перевагу спокійне життя, то її чоловік завжди прагнути до нового і незвіданого. Варто ще відзначити, що чоловіка-Скорпіона дуже складно залишити улюблену жінку або ту, до якої у нього колись були почуття: він віддасть перевагу методично мучити свою супутницю, доводячи її до зривів своїм психологічним пресингом, але не залишити.

За гороскопів сумісності Тільця і Скорпіона, щоб у цієї пари завжди панував мир і гармонія, необхідно приборкати свою заздрість і ревнощі чоловіка-Скорпіона. Якщо виходите куди-небудь у світ, спілкуєтеся із друзями, постарайтеся перебувати весь час поруч зі своїм чоловіком, і частіше расхваливайте його так, щоб він про це неодмінно дізнався. Ревнощі це звичайно не зменшить, зате він буде ще більше впевнений у вас, що неодмінно позначиться на ваших відносинах. У той же час, самі навчіться довіряти своєму Скорпіону. Цей чоловік не звик міняти свої рішення і дуже цінує їх. І якщо він вибрав собі в дружини вас, значить, цей вибір дорого коштує.

Також Жінки-Тельця варто пам’ятати про те, що чоловік-Скорпіон обожнює стрес. Він стимулює його розвиток. Тому, час від часу влаштовуйте для нього що-небудь новеньке, щоб Ваш чоловік був у тонусі, наприклад, «стрес» в ліжку.


Залишити відгук