Сумісність Жінка Телець Чоловік Стрілець в Любові

Чоловіка Стрільця і жінку Тільця відрізняє категоричність і суперечливість моралі, яка може серйозно перешкодити парі, створити міцний любовний союз. При найменших конфліктах і зіткненнях, неспівпадання думок, будуть спалахувати сварки і нерозуміння. Обидва дуже вразливі, тому душевні рани будуть болісні, так і прощати їм тяжко і нелегко.

Чоловік Стрілець активний, завжди має конкретну мету, знає шляхи її досягнення. Стрілець володіє глибоким філософським розумом, це особистість неординарна, мислить не стандартно, тому практично всі його проекти успішні. Він справедливий, в ньому немає підлабузництва, ніколи не стане лестити або вибирати делікатні слова для висловлення своєї думки. Чоловік Стрілець прямолінійний, скептично налаштований до незнайомих людей, не в його дусі виділятися, демонструвати себе і чекати захоплених поглядів.

Жінка Телець одухотворена натура, дивно прониклива, не поступлива, ранима. Телець живе одним днем, фантазії і плани наперед її не цікавлять. Жінка Телець гостинна, щедра господиня. Її будинок комфортний, доглянутий, у ньому ситно годують. Від її душевної теплоти може розтанути навіть таке «холодне» серце як у чоловіка Стрільця. В доброму гуморі вона «золотий» людина, намагається догодити, вгадати бажання обранця, всіляко підтримати і обдарувати теплими словами. Чоловік Стрілець повна протилежність їй в плані побуту і комфортних умов. Його не цікавить створення затишного «гніздечка».

Йому більше до душі займатися матеріальним достатком, забезпечувати фінансову сторону. Домашня обстановка повинна відповідати його вимогам, але без його участі. Не визнає домосідство, його вічно тягне життя поза домом, спроби обмежити свободу пересування та дій закінчуються, як правило, втечею.

Жінка Телець схилу «пиляти», що постійно вимагати, контролювати. Все це страшенно дратує чоловіка Стрільця і значно зменшує шанси на благополуччя союзу. Розчарувавшись, жінка Телець не відразу впадає в нові відносини, у неї є схильність до депресії, знижується самооцінка, зникає задоволеність життям. Гороскопическая несумісність це, звичайно, не вирок. Відносини можуть бути успішними і щасливими, коли є шалене кохання, заради якої обидва погодяться піти на компроміси та поступки. Лояльність, м’якість, домовленість про умови взаємного комфорту в стосунках, допоможе створити дійсно щасливий союз на довгі роки.

По сумісності жінки-Тельця і чоловіка-Стрільця – їх характери, мало не повністю протилежні. Вони живуть зовсім в різному ритмі життя, прагнуть до різних цілей — і, незважаючи на це, здатні знайти своє щастя в союзі один з одним.

Домовитої і практичною жінці-Тельцю, люблячої стабільність і впевненість у завтрашньому дні, непросто змиритися з постійними змінами в житті чоловіка-Стрільця, з його прагненням до свободи і кілька легковажному ставленню до грошей. Крім того, Стрілець біжить від шлюбу, як чорт від ладану, що, природно, не подобається серйозної жінки-Тельця.

найскладніше в їх відносинах — не розійтися в різні боки, здивовано знизавши плечима, після першої ж зустрічі. Якщо ж цього не сталося, і вони відчули взаємне тяжіння, їх несхожі характери мають всі шанси злитися воєдино, прекрасно доповнюючи один одного, як шматочки складного пазла. І це, можливо, на довгі-довгі роки.

Це красива пара, обидва досить незалежні: Жінка-Телець більш елегантна і стримана, Чоловік-Стрілець більш яскравий і ексцентричний. Якщо жінка-Телець і Стрілець разом, значить, вони знайшли одне в одному те, що їм не вистачало. У Стрільця невгамовна енергія, оптимізм і жінка-Телець досхочу підживлюється нею, не перестаючи дивуватися оригінальності, винахідливості свого обранця. А невгамовний чоловік-Стрілець завдяки надійному тилу Тільця відчуває себе впевненіше. Стрілець розвивається, а його обраниця-Телець допомагає йому в цьому і займається домашнім господарством.

Звичайно, в цьому союзі можуть бути сварки, однак, все залежить від жінки. Якщо вона зможе надати свободу своєму чоловікові і не поставить жорстких обмежень на спілкування з друзями, настільки важливими для Стрільця, що будь-які труднощі, в принципі, переборні. Сексуальна сумісність Телець-Стрілець — непогана, проте, чоловік-Стрілець іноді стомлює жінку-Тельця своєю невтомністю і прагненням до новизни почуттів і відчуттів.

Багато в чоловікові-Стрільці буде лякати жінку-Тельця. Його непосидючість, прагнення до ідеалу, постійна зміна діяльності – справжній головний біль для його обраниці, народженої під знаком Тельця. Цьому чоловікові може запросто прийти в голову думка зробити світову революцію в дві години ночі – і тут всі Ваші доводи і вмовляння безсилі, оскільки будуть сприйняті Вашим партнером як підступ класового ворога. Також дівчину-Тельця бентежить постійний наплив друзів і подружок хлопця-Стрільця, яких у нього безліч.

Така позитивна риса Стрільця, як вміння жити в різних умовах, не помічаючи невлаштованості, можливо, навіть брак грошей, буде дуже бентежити практичну і люблячу комфорт жінку-Тельця. Крім того, чоловік-Стрілець постійно горить спробувати щось нове, і навіть якщо він досить успішний бізнесмен, він все одно буде пробувати себе в інших сферах діяльності, найчастіше укладаючи сумнівні, з точки зору Тельця, угоди.

Ще одна небезпека у розвитку відносин пари Тільця-Стрільця – висока зарозумілість чоловіка-Стрільця. Часто докори і він сприймає критику як образу чи загрозу і миттєво відповідає на них, що нерідко ображає жінку-Тільця, спочатку хотевшую лише вказати на недолік і зробити, як краще. З чоловіком-Стрільцем слід проявляти максимум дипломатії та обережності. Також, на початку стосунків, Ви будете зачаровані думками і красномовством чоловіка-Стрільця, однак пізніше ви раптом виявите, що слова так і залишилися словами, а не справою.

За гороскопів сумісності Тільця-Стрільця, щоб підкорити і утримати чоловіка-Стрільця, жінки-Тельця доведеться стати не просто улюбленою жінкою, але одночасно і коханим. Якщо Ви хочете глибоких і тривалих стосунків зі Стрільцем, Вам доведеться прийняти його таким, який він є. Переконати і перевиховати його неможливо.

Перш ніж вступати у відносини зі Стрільцем, варто знати про те, що у вас зовсім різні погляди щодо грошей і домашнього затишку. Якщо для Тельця будинок – це фортеця, впевненість у завтрашньому дні, то для чоловіка-Стрільця – це лише тимчасовий притулок, де можна перечекати бурю і набратися сил для нових пригод. Звичайно, якщо у відносини вступають забезпечені люди, то ця проблема буде стояти не так гостро.

Також жінки-Тельця доведеться змиритися з прагненням чоловіка-Стрільця до свободи, його перевантаженістю контактами, ризикованими підприємствами та численними друзями. Не відмовляйте Стрільцеві у спільних подорожей, разом виходите у світ, можливо, ви теж знайдете щось захоплююче.


Залишити відгук