Сумісність Жінка Телець Чоловік Риби в Любові

У разі якщо чоловік Риба і жінка Телець зустрінуться на тлі розради, співчуття і жалості або в ситуації, коли потрібна підтримка і взаємовиручка, тоді між ними може виникнути любовний роман. Однак чим далі йде знайомство обидва розуміють, що обидва є насправді зовсім не такими, якими здавалися спочатку, при першому знайомстві.

Чоловік Риба м’який, лагідний, тихий чоловік. Любить усамітнення, часто дуже консервативний, дотримується суворих правил пристойності, дотримується межі дозволеного, він не позбавлений романтики, ніжності. До жінки Тельцю його залучить її завзятість, якась войовничість і бійцівські якості. При цьому вона обдарована природним самовладанням, контролем над своїми емоціями. Рідко жінка Телець впадає в істерику або дурні примхи. В очах чоловіка Риби вона свята, кумир і ідеал.

Проблема в парі може виникнути від прямолінійності і різкості слів жінки Тельця, адреса легко вразливого чоловіки Риби. Важливим моментом у цьому союзі є інтимна сторона життя, адже це два абсолютно різних темпераменту, і від нерозуміння бажань партнера може статися розлад відносин. У сімейних відносинах інтим виглядає виключно як виконання подружнього обов’язку, або для продовження роду, це не влаштовує жінку Тільця.

Чоловік Риба тихий, закритий людина. У душі жінки Тельця часом він пробуджує підозри у байдужість і холодність, заважаючи розвиватися відносин, тому виникає напруженість. У цьому випадку Рибі слід більше довіряти своїй партнерці, виявляти бажання до діалогу з жінкою Тельцем. Жінка Телець цілеспрямована, вимоглива до себе натура.

Вона з цікавістю проникне в світ Риби, спробує помріяти, пофантазувати як він, навіть спробує щось втілити в життя. Буде чудово, якщо вони зійдуться на думці, що один породжує ідеї, думає шляху здійснення, а інший привносить їх у життя. Обидва служать один для одного своєрідним компасом у житті, допомагаючи балансувати, правильно розподіляти силу, енергію, потенціал, позначати цілі і завдання.

В парі кожен може спробувати себе в науці, відкриваючи нове, корисне для людства. З чоловіка Риби вийшов би прекрасний вчений, з високими ступенями і досягненнями. Жінка Телець і чоловік Риба здатні дати можливість розвиватися партнеру, не відволікаючись на дрібниці життя і проблеми в стосунках. Чоловік Риба, зрозумівши сутність жінки Тельця, її передбачуваність у діях, її спосіб життя і звички, набагато швидше і легше зміг би відкриватися і довірятися своєї обраниці. У будь-якому випадку, розумність знаків неодмінно візьме верх, і вони знайдуть точки дотику і розуміння.

По сумісності жінка-Телець і чоловік-Риби – дивна пара. Вони і схожі і не схожі один на одного одночасно. Вони дивляться на те, які вони різні, і помічають загальні риси. У цієї пари є декілька принципово важливих питань, по яких у них розрізняється думку. Якщо в повсякденному спілкуванні вони не стануть з ним сперечатися, то мають всі шанси прожити разом щасливе життя. Як не дивно, частіше доля пари залежить не від постійної і твердо стоїть на ногах жінки-Тельця, а від плинних і мінливих Риб.

Такий союз особливо хороший для чоловіка-Риб: у жінки-Тельці зазвичай знаходить необхідне взаєморозуміння і підтримку. Вона охоче бере на себе ведення господарства, здатна приймати рішення і брати на себе організаторську роль у сім’ї (чого чоловік-Риби робити не люблять і не вміють) і навіть при необхідності може заробляти більше за нього, щоб утримувати сім’ю.

Звичайно, жінка-Телець не завжди буває задоволена таким станом справ, проте в чоловікові-Рибах її захоплює його доброта, талант і безтурботність. Крім того, у пари Телець-Риби прекрасна сексуальна сумісність і багато спільних рис: вони обидва люблять природу, ненавидять сварки, — і їх відносини мають всі шанси бути довгими і міцними.

У цієї пари багато спільного. Обидва люблять спокій, особливо — душевний. Обидва люблять затишок і зручності, все гарне і дороге. Обидва люблять «солодке» життя. Різниця тільки в тому, що Риби — це вроджені ледарі, котрі живуть тільки сьогоднішнім днем, а Телець — неперевершений трудівник, сам організовує свою долю, сам забезпечує своє майбутнє. Але, як би там не було, якщо тільки у Риби власний будиночок, та ще з садком, то для Тельця це найкраща приманка.

Жінка-Телець і чоловік-Риби – відмінне доповнення та підтримка один для одного. Найчастіше вони не присвячують оточуючих у свої турботи і постають перед ними кумедними веселунами і оптимістами. Причому, варто відзначити, що якості веселих, безжурних людей вони набувають у спільному проживанні.

Жінка-Телець вміє створити затишок і комфорт в будинку і розумно розпорядитися фінансами, тому чоловік-Риби в цьому союзі відчуває, насамперед, матеріальну захищеність. Якщо чоловік-Риби духовно розвинений, то він на додачу отримає гарну можливість саморозвитку, перестане відгороджуватися від матеріального світу і навчиться поєднувати романтичність з прагматизмом. Рибам цей союз дає впевненість у завтрашньому дні, вірність і відданість — нічого кращого вони не можуть і бажати.

Жінка-Телець поруч з чоловіком-Риби знаходить крила. Незважаючи на її трезвомыслие, вона зовсім не одержима користолюбством. Риби кажуть їй компліменти, діляться мріями, а Телець дозволяє собі бути романтичніше і емоційний. Жінці-Тельцю не доводиться ображатися на своїх партнерів зі знака Риби — ті сумлінно віддають їм щирі почуття, душевну теплоту, сердечність. Їх пристрасті, разом узяті, миттю можуть розтопити цілий айсберг.

Більшість Тельців багато працюють і, природно, багато і втомлюються. Ось тоді їм і необхідний догляд і спокій, турбота і догляд, а краще «риб» цього ніхто не зробить — вони вроджене милосердя. Єдине, чого тут треба побоюватися, так це міцних напоїв, сильнодіючих лікарських засобів або наркотиків, на яких Риби іноді можуть потрапляти. Але, як правило, Телець такого роду насолоди перекреслює в два рахунки, хрест-на-хрест, віддаючи перевагу лише солодощі любові.

Шлюбний союз між жінкою-Тельцем і чоловіком-Риби будується на досить надійному фундаменті, так як між ними існує і фізичне тяжіння, і любовні пристрасті, у них в пошані і вірність і відданість, вони прив’язані один до одного до самої старості.

Жінка-Телець дуже надійна та готова заради близьких на багато що. Але вона гранично конкретна і не домысливает те, чого немає. Щоб вона могла допомогти і підтримати, їй потрібно бачити або зрозуміти, в чому проблема. А чоловік-Риби часто йде в свій внутрішній світ, його проблеми бувають не пов’язані з реальним життям і стосуються лише психології.

І ось складається ситуація: чоловік замкнувся, відгородився від неї і всім виглядом показує, що йому погано. А жінка не бачить у навколишньому світі нічого небезпечного, а в душу Риби її не пускають. Телець в подиві – від неї чогось чекають, а чого? Риби в образі – кохана не хоче допомогти! Якщо Телець не витримає нав’язуваного їй почуття провини і теж образиться, перша на примирення вона не піде. Риби ж милосердні до слабких, але з сильною жінкою (а Телець відноситься саме до таких), у них теж може прокинутися гордість. Так, ображаючись один на одного, пара може прийти до розставання.

За гороскопів сумісності Тільця-Риби — для того щоб зберегти гармонію в сімейному житті жінки-Тельця необхідно розвивати і використовувати інтуїцію. Потенціал для цього у неї величезний, так як в її знаку сильна Місяць. Тільки «шосте почуття» допоможе їй зрозуміти свого чоловіка-Риби.

Але якщо Телець ще не розвинула дар інтуїції, є й інший шлях — не допустити описаної проблеми. Риби замикаються в собі, часто, це факт, але набагато частіше вони це роблять, якщо бояться, що їх переживання не знайдуть відгуку. Часто буває так, що чутливі Риби замикаються під дією грубуватого гумору Тільця, який їх ранить. Так що в періоди, коли в парі все добре, не можна остуджувати пориви чоловіка-Риб, спускати його з небес на землю і критикувати його чутливість. Інакше у важку хвилину він не довіриться жінки-Тельця.


Залишити відгук