Сумісність Жінка Телець Чоловік Ваги в Любові

Вражаюча пара чоловік Ваги і жінка Телець, їх союз викликає приємне здивування в оточуючих і пильний інтерес до їх особистого життя. Спільне життя цієї пари може збагатити їх духовний світ нові відкриття, нові шляхи вдосконалення та самопізнання. Часом, така зацікавленість життям партнера, призводить до виникнення почуття прихильності і міцної любові.

Жінка Телець примхлива, уперта, впевнена в собі особа. Її вчинки спонтанні і несподівані, вона може здивувати різкою зміною планів, бажань і цілей, не завжди її дії розсудливі і обмірковані. В ній живе особистість, для якої важливі мети у житті, мрії і бажання наповнюють її, вона живе, тільки коли до чогось прагне.

Їй по душі громадські місця, але без фанатизму. У звичайному житті жінка Телець веде активний спосіб життя, в ній мало романтики, прояви вигадок для того, щоб вразити обранця. Періодично настає меланхолійний настрій, змінюючи обстановку вона віддається домашнім справам або улюбленим захопленням. Чоловік Терези серйозний, перспективний чоловік. Наділений прекрасним мисленням, тверезим розумом, його вчинки ретельно зважені. До питання шлюбу підходить з усією відповідальністю, впевнено, хоч і, витративши багато сил і часу на коливання та зважування всіх «за» і «проти».

Чоловіка Ваги можна схилити до своїх бажань тільки м’якими словами і по-жіночому мудрими вивертами, виключно ласкаве, ніжне поводження здатне змусити чоловіка Ваги зробити багато. Однак парі потрібно враховувати, що підірвати довіру партнера, його легко образити, вибудувати знову стіну розуміння і підтримки буде важко. Зірки пророкують парі пізнання багатогранності любові, їх життя буде нагадувати горезвісну то білу, чорну смугу. Доля позбавить їх від так нелюбимого ними одноманітності, навчить і викладе багато уроків життя. Істотне розходження в поглядах на відпочинок і дозвілля, як не дивно, не призведе до конфліктів. Однак є і підводні камені, Телець буде виражати невдоволення з приводу необов’язковості чоловіки Ваг. Це якість буде виражатися у всьому, і в запізнення, і невиконання обіцянок, забудькуватості, і хлоп’ячої незібраності.

Наскільки різні люди, чоловік Ваги і жінка Телець, настільки будуть щасливі у шлюбі. Позитивна риса пари це легкий підхід до компромісів, здатність домовлятися, вести конструктивний діалог. Коли обидва зацікавлені в збереженні відносин, обов’язково при розбіжностях прийдуть до спільного рішення.

По сумісності жінки-Тельця і чоловіків-Терезів — ця пара, одна з найпоширеніших. Тільця і Ваг тягне один до одного і у них хороша сумісність. В цьому союзі партнерів об’єднує любов до маленьких життєвих радощів і задоволень. Чоловік-Терези — більш тонка і творча натура, ніж жінка-Телець, однак і він, і вона вміють гідно оцінити смачну їжу, красиві речі, хороший секс. Завдяки цьому їх відносини нерідко виявляються дуже міцними — ніщо так не зближує людей, як вміння разом радіти дрібницям.

У побуті жінка-Телець, як правило, із задоволенням бере на себе домашню роботу: готує смачну їжу, піклується про дітей. Правда, вона не завжди буває задоволена успіхами чоловіків-Терезів на роботі і часом може дорікати його в нерішучості. Тому в родині всі важливі рішення приймає переважно сама. В парі жінка-Телець є лідером, але Ваги не відчувають себе задавленными і нещасними, навпаки, вони люблять і цінують свою жінку. Якщо подивитися на пару через час, стане помітно, що вона прийшла до того результату, який задавала жінка-Телець, тому щастя союзу залежить від рівня розвитку, честолюбства і душевних якостей Тільця.

По сумісності Тільця-Ваг — у цій гармонійній парі кожен отримує те, що йому потрібно. Чоловік-Терези знаходить розуміння, йому прощають помилки і негарні вчинки. Він має можливість насолоджуватися безпроблемною життям, так як рішення більшості проблем взяла на себе жінка-Телець. Що тягне до Ваг Тельця, зрозуміти складніше. На перший погляд, вона могла б знайти чоловіка сильніше і деятельней. Проте Ваги часто заворожують Тельців як носії певної недоступною їм, абстрактної істини, і Тельці пов’язують з ними життя і не шкодують про це.

Якщо подивитися з боку, то можна побачити, що лідер в цій парі жінка. Вона вказує Терезам, що і як робити, а ті покірно виконують. Чоловік-Терези дуже цінує турботу про себе, дозволяє жінці опікати себе як дитини, зрештою, він знає, що всі його інтереси будуть враховані. Наскільки буде помітно лідерство Тельця, все залежить від її виховання і духовного розвитку. Хтось управляє партнером-Терезами, не ущемляючи його гідності, а хтось не соромиться командувати на очах у всіх. Але, в будь-якому випадку, і жінку-Тільця, і чоловіка-Ваг їх особисте життя влаштовує.

Якою б ідеальною ні була пара, завжди знайдеться щось, з чим доведеться миритися, йти на поступки, шукати компроміс. В парі жінка-Телець – чоловік-Терези, обидва відрізняються завидною впертістю. Ваги, при своїй зовнішній м’якості, вперті так само, як і Тельці. Зрозуміло, Ваги частіше йдуть на поступки, і тоді в сімейному житті все гладко і добре, але коли Ваги перестають бути веденими і слухатися Тельця, то в останнього можуть опуститися руки. Ваги починають захищати свій комфорт всіма силами, використовуючи брехню, відмовки і ухилення.

Причому Терези ніколи не висловлять свою думку прямо, не будуть відстоювати свою позицію: вони просто увернутся від обов’язків. Кожна жінка-Телець стикалася з тим, коли чоловік-Терези пообіцяв прийти до чітко обумовленого терміну, а потім відключив телефон або придумав відмовку, чому він не встигли вчасно, і, якщо Телець задумається, то зауважить, що намірів приходити у Терезів не було вже тоді, коли вони домовлялися.

За гороскопів сумісності Тільця-Ваг — для того, щоб у сім’ї була гармонія, жінки-Тельця необхідно навчитися з чоловіком-Терезами розмовляти на рівних. Жінка-Телець звикла дбати про чоловіка-Терези і наполягати на своєму, наполегливо домагаючись поставленої мети, не дивлячись ні на який опір з боку партнера. Так, вона не використовує при цьому ніяких хитрощів, але з Вагами варто чинити інакше. Чоловік, народжений під цим знаком, дуже цінує хороше ставлення, ласку й ніжність.

Якщо ви переконані, що задумане вами піде тільки на користь обом, то спробуйте м’яко, щиро і по-доброму поговорити з Вагами. Часто, чоловік-Терези уникають щось робити, тому, що бояться незнайомих обставин. І якщо Ваги твердо вирішили чогось не робити, то переконати їх можна, тільки дізнавшись причину їх небажання. Ваги спізнюються на побачення? Можливо, вони планують спочатку відпочити після роботи. Поговоріть з ним по душах. Зазвичай у цих чоловіків немає секретів, і якщо їх розпитати, то вони розкажуть про свої плани і про те, як самі хотіли б вступити.

А ідеальним варіантом було б, якби жінка-Телець дозволила чоловікові-Ваги першим висловлювати свої плани – навіть якщо Ви вже все продумали і знаєте, чого хочете. Розуміючи, чого він хоче, Ви легше знайдете зручний для обох варіант.


Залишити відгук