Сумісність Жінка Телець Чоловік Лев в Любові

При зустрічі ними рухає почуття закоханості, на перших порах, не затьмарюючи мирне існування. Чоловік Лев і жінка Телець, пройшовши перші пориви любовної пристрасті, можуть з «холодною головою» зануритися в буденність стосунків. Але, на жаль, це покладе початок нерозуміння і розбіжностей. Це два абсолютно різних людини, по-своєму сприймають реалії життя.

Спроби переробити під себе партнера напевно виявляться марними. Гороскопическая несумісність не є правилом, це лише прозорий прогноз, але адже доля людини або пари, залежить ще від багатьох інших факторів. Звичайно ж, є винятки, де союз Лева і Тельця можна назвати продуктивним і успішним.

Лев любить афішувати подробиці свого життя, купатися в оплесках публіки, шокувати, дивувати людей, все це в його дусі. Йому не вистачає практичності, послідовності і смирення, так як жінка Телець точно не здатний на поступки. Чоловіка Лева приваблює самостійність, незалежність, індивідуальність, навіть гордовитість і в Тільце його інтригує її зарозумілість.

Жінці Тельцю потрібно навчитися бути більш лояльної, вміти похвалити чоловіка, сказати приємні слова, висловити любов, визнання, проявити турботу, трохи «пронянчиться». Чоловік-Лев це «велика дитина» при такому зверненні він теж стане відповідно м’якше, зменшить свою спритність, з них важливо розмовляти, знаходити спільний знаменник.

Телець має дивовижну хватку, «залізні нерви», не упустить свого шансу піднятися по кар’єрних сходах. Може переступити через багато. Для неї авторитетні і впливові, багаті люди, які мають владу. Не терпить біля себе невдах. Льву постійно доводиться «тримати марку». Тому йому дуже важко пристосуватися до постійної напруги, вишукування приводів показати свою успішність і силу. Чоловік-Лев, хоч і належить до розряду сміливців, але і йому потрібно розслаблення, прояв слабкості.

Досягнути кар’єрних висот, маючи у своєму підпорядкуванні людей, Телець може перенести своє завзяття на перевагу у відносинах. Чого ніколи не дозволить зробити Лев, тому ймовірність щасливого фіналу не висока. Однак тут може втрутитися міцна обопільна любов, пройшовши сльози, розставання і повернення, вони знайдуть спокій і умиротворення на грудях партнера. Не виключено щасливий союз, якщо будуть знайдені компроміси і укладені домовленості, то цілком реальна довге спільне життя.

Такі пари зустрічаються рідко. У Тельця і Лева – не найкраща сумісність і вони зазвичай шукають більш підходящих партнерів. Привести свій союз до сімейного життя «як у всіх» їм не вдасться, тому разом залишаються ті Тельці і Леви, яких влаштовують незвичайні і яскраві відносини. Найчастіше це талановиті, духовно розвинені і сильні люди.

Лев веде активний суспільний спосіб життя, у той час як жінка-Телець гарантує йому надійний тил, присвячуючи себе дому і сім’ї. По сумісності, і чоловік-Лев, і жінка-Телець цінують будь плотські задоволення, будь то їжа, сон або секс, і тому в ліжку вони добре підходять один одному.

Звичайно, жінка-Телець бережлива, і її може бентежити занадто вільне поводження Лева з грошима. Однак, якщо Лев може також добре заробляти, як і витрачати, вона готова миритися з цим. В ідеальній парі з Тельцем Лев ще більше розквітає. Він привертає увагу оточуючих доглянутим зовнішнім виглядом (без дешевого шику), здоров’ям та впевненістю в собі. Його супутниця-Телець тримається в тіні, але не виглядає боязкою і пригніченою (просто це не в її стилі «блищати на сцені»). Взагалі жінка-Телець – це дуже сильна особистість, яку Леву не придушити. В ідеальній родині жінка-Телець робить ставку на кар’єру і успіх Лева, присвячує цьому все своє життя і не прогадує. За підтримки Лев здатний досягти великих висот. А Телець, в свою чергу, реалізує себе як чудова господиня.

Навіть в ідеальній парі бувають сварки, але про них мало хто знає. Лев не любить показувати роздратування на людях, а Телець, стримана від природи, не виносить істерик. Коли чоловік Лев і жінка-Телець наодинці, вони часто обговорюють майбутні кроки Лева і Телець прикидає, як організувати їх матеріальну підтримку.

Коли у Льва й Тельця немає спільного побуту, вони частіше сперечаються – як правило, з-за грошей. Телець не любить порожні витрати, а Лев обожнює влаштовувати щедрі сюрпризи. Якщо ж загальний побут, то і Лев економить, і Телець відчуває, що їй хочуть зробити приємне. Ця гра піднімає настрій обом.

Головна причина численних сварок у парі жінка-Телець – чоловік-Лев – це нездатність підпорядковуватися і поступатися. Це породжує і викликає постійні суперечки, погіршуючи і взаєморозуміння, і взаємини. Тут всі підводні рифи повинні бути освітлені і вдень і вночі, щоб не натрапити на них і не розбитися.

Жінка-Телець — сама обережність і ощадливість, справжня роботяга з одним лише прагненням мати свою власність і забезпечену старість, а Лев — це духовне панство, великодушність і шляхетність, щедрість і марнотратство, життєвий розмах і «політ у космічні простори». Оскільки чоловіки-Леви люблять влаштовувати нічні пиятики в суспільстві «веселих хлопців», то їх подружжю Тельцям частенько доводиться своїх улюблених тримати «під домашнім арештом» або навіть «за ґратами», щоб їх охороняти і захищати від різних небезпек.

І не тільки з-за того, що гроші вони розкидають наліво і направо, але в ці розважальні гулянки нерідко втручаються і «нічні метелики» — легковажні і вітряні, які також вимагають і свою частку. Цей пункт, як правило, майже ніколи не знімається з порядку денного».

Пара Лева і Тельця дуже часто свариться з-за грошей. Лев щедрий, може бути, не завжди від душі (за щедрістю частенько стоїть бажання справити враження), але факт залишається фактом: гроші Лев не береже. А Телець терпіти не може марнотратства. З-за цього виникають суперечки, Телець дорікає Лева в марнотратстві, а часто – і в залицяннях за іншими жінками (якщо щедрість Лева була спрямована на особу жіночої статі).

Але, в цій парі є ще одна дуже серйозна проблема. Якщо жінка-Телець сильніше чоловіка-Лева, вона може його придушити. Його широта душі, потяг до драматичних ефектів і веселу вдачу сприймаються нею як інфантильність. Вона (із кращих спонукань, звичайно) виховує у своєму Леві практичність і почуття міри, але на виході замість царя звірів виходить позбавлений блиску мокрий кіт. З Тельцем у Лева одна з найбільших ймовірностей втратити свою індивідуальність, особливо якщо Лев м’який і вважає за краще поступитися, щоб не сваритися.

За гороскопів сумісності Бика і Лева, щоб у родині панувала гармонія, кому-небудь з подружжя необхідно поступитися в питанні, пов’язаному з грошима. Так, жінка-Телець розумна і практична, а Лев любить витрачати гроші наліво і направо. В цьому їм складно знайти спільну мову, але необхідно піти на компроміс. Або Тельцю, якщо вона безмірно поважає свого Лева, погодиться з його фінансовим планом, або Леву повністю довірити своїй половині рішення загальних фінансових питань. Без поступок однієї із сторін нічого не вийде.

Часто в цій парі жінка-Телець вважає свого Лева дитиною, на її думку, він ніяк не може подорослішати. Якщо це дуже турбує жінку-Тельця, то з цим треба щось робити. По-перше, чесно погляньте в очі цим фактом. Якщо Лев при всьому його ребячестве і позерство несе за вас і вашу родину відповідальність, тоді в чому проблема? Нехай веселиться і веселить оточуючих. Якщо ж ні, то вам треба допомогти йому стати справжнім чоловіком.

Зверніться за допомогою до психологів, книг, біографіям відомих людей, народжених під цим знаком. Ви обов’язково побачите такий же типаж, як у Лева, і з боку Вам легше буде оцінити не тільки недоліки, але й переваги. Ви зрозумієте, що таке поведінка і погляд на світ «несерйозні» тільки у Вашому власному уявленні і об’єктивно не заважають чоловікові бути успішним і цікавим.


Залишити відгук