Сумісність Жінка Телець Чоловік Близнюки в Любові

Про чоловіка Близнюки і жінка Телець, з боку скажуть, «не пара». Показові сцени, галасливі з’ясування відносини, грубі висловлювання чоловіки Близнюки наводять жах мимовільних свідків. Пара завжди має багато спільних друзів, у них немає сімейних або особистих таємниць, все виноситься на обговорення.

Мінливий чоловік Близнюки не звик економити, скупий на почуття, не пунктуальний, не обов’язковий. Обіцянки, клятви вірності ніколи не витримує. Жінка Телець неймовірна красуня, але вперта, не дасть підпорядкувати свою волю, обережна у висловлюваннях, в ній відчуває «жіноче начало». У спокійній обстановці може довго віддаватися мріям, «літати у хмарах». У чоловіка-Близнюка вона бачить ненаситного коханця, вона обожнює «поганих хлопчиків», а він саме такий.

Коли мова йде про шлюб, то ця пара «переплюне» всіх з підготовки та облаштування урочистості. Багато разів вони будуть то призначати, то скасовувати торжество, довго визначатися у всіх весільних моментах. Все тому, що важко знайти загальне рішення, один іншому ніколи не поступиться. Знову ж таки, все це бушує на очах бідних родичів і друзів.

У пари є високу якість, вони відхідливі, і після бурі, міркують цілком тверезо. В юному віці сумісність чоловіка Близнюка і жінки Тельця проявляється часом лише в любовних відносинах. Якщо ж вони зустрінуть один одного в більш зрілому віці, то можливе створення сім’ї. По натурі Близнюкам властива лукавість, його постійно тягне змінювати уклад, він здатний лізти в чуже життя і давати настанови. Поява спадкоємців, на якийсь час здатне породити в ньому серйозність, відповідальність.

В домашній обстановці жінка — Телець, прагне до створення яскравих, вишуканих інтер’єрів, купує дорогі речі, оточує розкішними і антикварними речами, за умови матеріальних можливостей. Телець розумна, наділена талантом вмовляти, налагоджувати контакт з незнайомими людьми. Байдужа до пліток і інтриг, але іноді може і взяти участь у змові. Не можна не відзначити, жінка Телець, завжди оточена багатими шанувальниками, може легко вийти заміж за розрахунком, любов важлива для неї, але фінанси головніший.

Чоловік Близнюки імпульсивний, але союз з жінкою Телець може все-таки трохи його приборкати і зміряти. У зрілому віці пара неодмінно знайде компроміси, навчаться переступати свої образи. Натхненний такою терплячістю, відданістю жінки Телець, чоловік стане більш поступливим, сімейним. Але лише в досить зрілому віці. Витримавши «вогонь, воду і мідні труби», пара досягне щасливого продовження мирного сімейного життя.

Кажуть, серцю не накажеш. Тому сумісність Близнюків і Тельця така, що вони можуть зацікавитися один одним, і навіть випробувати сильні почуття, але шансів на щастя і довголіття у такого союзу мало. У цьому суперечливому шлюбі багато побачать примхи долі — настільки невідповідними один одному з боку здаються активний чоловік-Близнюки і некваплива, ґрунтовна жінка-Телець. Але у любові свої закони, в тому числі і закон тяжіння протилежностей. На жаль, від цих відносин важко чекати стабільності — занадто різні характери і темпераменти сходяться під одним дахом, вступаючи в суперечність один з одним.

Жінки-Тельця важко змиритися з тим, що чоловік-Близнюки вечорами не поспішає повертатися з роботи додому. На відміну від нього, вона не любить гучні вечірки і не поділяє багатьох інших його захоплень. Це дуже різні люди, причому розрізняється не тільки його характер, але і їх життєві цілі.

Але, шлюб між жінкою-Тельцем і чоловіком-Близнюком може бути вдалим, якщо вони знайдуть те, що їх буде об’єднувати (крім сексуальної сфери). Тут, мабуть, єдиним варіантом буде їх спільну справу. В інших випадках кожному простіше знайти кращого партнера.

Сумісність чоловіка-Близнюка і жінки-Тельця може бути ідеальною тільки в одному випадку – якщо у них є спільна справа або загальна мета. Тоді ця пара докладає всі зусилля, щоб знайти точки дотику, приборкати свій характер, пожертвувати своїми інтересами і зробити багато чого, щоб згладити існуючі протиріччя. Якщо це все вони пройшли, то потім з подивом помічають, як багато переваг у їх партнера, так необхідних для досягнення успіху в загальному цікавому справі. Жінка-Телець високо оцінить ерудованість та комунікабельність чоловіка-Близнюків, його гнучкість і швидку реакцію. А той, у свою чергу зрозуміє, що надійність, практичність і спокій його супутниці-Тельця просто необхідна для спільного життя.

Які б знаки зодіаку не зустрічалися, ідеальну пару відрізняє від інших те, що люди в цьому союзі майже не впливають один на одного, їх характери залишаються колишніми. Вони високо цінують особистий простір іншого, не втручаються туди. І щиро захоплюються своїм супутником, знаходячи все нові і нові приводи для цього. А цього вже цілком достатньо для щасливого союзу. З боку вони продовжують виглядати не дуже добре сумісними, і тим сильніше здивування знайомих, коли пара різко виривається вперед за якістю життя із загального кола спілкування, тому що Телець і Близнюки йшли до своєї мети і допомагали в цьому один одному.

Жінка-Телець – спокійна, стабільна, постійна, любить проводити вечори вдома, а чоловік-Близнюки з самого початку відносин будуть руйнувати її стабільність. Близнюкам не приходити вчасно, вони блискавично змінюють плани, і взагалі здається, що їм чуже поняття «сталість». Спочатку, це можливо і буде забавляти Тільця, але триватиме це недовго. Вона дуже скоро вона втомиться від калейдоскопу нових подій і осіб, постійних несподіванок і сміливих ідей. Це втомить її морально, вона звикла робити все грунтовно, своєму зручному для неї ритмі, і такий підхід не підводив її і, отже, цілком гарний. І раптом її звичний ритм порушується, а їй пропонують зовсім інший – незнайомий і незручний. В результаті поспіху вона буде розуміти, засвоювати і робити менше, ніж раніше.

Чоловікові в цій ситуації теж несолодко: адже він щиро любить свою жінку-Тельця і не може залишити її позаду, а сам полинути назустріч свіжим потоків інформації – зустрічей, книг, друзів, поїздок і всього, що становить його життя.

За гороскопів сумісності Тільця-Близнюків, гармонію в їх сім’ю може привнести якась спільна мета, спільна справа, загалом будь-яка їх об’єднує ідея. Тоді вони швидко знаходять компроміси, пристосовуються один до одного, бачать гідності іншого, допомагають досягти спільної мети.

А якщо у пари мета просто бути разом і відчувати себе щасливими, то тут допоможе взаємна повага і прийняття свого партнера таким, який він є. Не варто лізти в його простір і переробляти його. Якщо жінка-Телець вирішила, що їй найбільше цікаво вести домашнє господарство і їй дуже подобається готувати своєму чоловікові-Близнюкам смачні вечері, то вона не стане переживати із-за того, що не може підтримати розмову на тему останньої зустрічі спільних друзів, де Близнюки був, а вона – ні.

Тоді чоловіка-Близнюка потрібно навчитися поважати її саме за господарність, делікатеси на вечерю, а не за інформованість, яка обтяжує Тільця. А якщо чоловік визначив для себе, що він хоче займати в житті жінки-Тельця місце добувача або, наприклад, вчителя-просвітника, Телець має цінувати цю його роль і не вимагати, щоб він замість цього став «задушевною подругою» або відважним захисником. Якщо так розподілити ролі, то кожний з партнерів зможе відчувати себе щасливим, тому що його цінують, поважають і дозволяють жити в тому ритмі, який йому більше подобається.


Залишити відгук