Сумісність Жінка Телець Чоловік Козеріг в Любові

Парі чоловік-Козеріг і жінка-Телець супроводжує щасливий союз, довірчі відносини, легкість і розуміння в спілкуванні. Вони завжди зуміють домовитися про свої права і обов’язки в парі. Інтимна сторона життя партнерів приносить їм обопільне неземне задоволення, обидва гарячі і жадібні коханці. Конфліктні ситуації не мають скандального забарвлення, так як вони ніколи не виносять «сміття з хати».

Об’єднує пару загальний погляд на те, якою має бути сім’я, які правила і засади мають там панувати. Чоловік – Козеріг недовірливий, дотримується суворих принципів, не любить яскравих проявів емоцій, пасивний, часто дивиться на життя з песимізмом. Глибоко переконаний, що консерватизм, педантичність, це запорука стабільності і постійності людини. Главою сім’ї в цій парі завжди буде чоловік – Козеріг, ця позиція йому більше імпонує, тим більше, що жінка – Телець бачить у чоловікові справедливого, відповідального людини. В цьому союзі ніколи не будуть ущемлені інтереси або подавлена воля і свобода.

Жінка – Телець уперта, вибаглива, проте що стосується коханого, то тут вона продемонструє лояльність, м’якість, маніпулюючи, таким чином, чоловіком, підпорядковуючи свої інтереси під його указки. Пара пізнає в спільному житті всі її принади, це і побутові сварки, докори, радість та хвилини щастя. Відносини рясніють емоціями, киплять пристрасті. Зовні, для багатьох їх любов спокійна, без сплесків, трохи серовата. Насправді, ці люди ведуть ігри і плетуть інтриги, не вмішуючи сторонніх.

Обидва обожнюють довго сидіти і говорити, роздумуючи над глобальними змінами в житті, будувати плани і визначати пріоритетні моменти. Чоловік – Козеріг прагматичний, розумний, хитрий. В ньому поєднується і розважливість, і натхненність. У його житті завжди знайдеться місце для творчості і самовираження талантів. Козеріг не вміє жартувати по-доброму, а зачіпаючи колючими поддевками партнерку, викликає її гнів. Однак це лише на користь, тому що тут ключовим моментом є бурхливий примирення.

Ці люди можуть бути також глибоко віруючими, шанувати церковні традиції, відвідувати святі місця. Однак головною основою сумісності в їх відносинах служить відкритість душі, відсутність накопичених образ, взаємна чесність. Для інших правду може бути іноді краще і приховати, але в даному випадку чистота і прозорість відносин найбільш тверда опора для стабільного і міцного шлюбу.

По сумісності жінки-Тельця і чоловіка-Козерога — це самий складний, але і самий творчий союз з трьох пар Земної стихії. Він може принести більше проблем, ніж будь-який інший, і особливо погано те, що відразу він вабить чудовою сумісністю, і тільки потім з’являються складнощі. Але, з іншого боку, в цьому союзі багато внутрішньої енергії, багато можливостей для самовдосконалення кожного партнера і багато шансів на життєвий успіх і матеріальне благополуччя.

Для меланхолійного серця чоловіка-Козерога, жінка-Телець вже є справжньою знахідкою. Як в одного, так і іншого почуття мають постійний і тривалий характер. Як у любові, так і в шлюбі ця пара вірна і віддана один одному. Між ними, як правило, не виникає кохання «з першого погляду» або у вигляді «лісової пожежі», але зате з роками заглиблюється взаєморозуміння і злагода, міцніє почуття прихильності.

Але і тут все ж є одне «але». Тут як сама любов, так і шлюбний союз повинні бути підкріплені грошима або іншими матеріальними благами. Обидва партнера пронизані і насичені життєвою реальністю і практичністю. У шлюбної сумісності Тільця-Козерога переважає наполегливість і витримка, витривалість і наполегливість, обмірковування і планування, нормальне ставлення до ощадливості, тобто всі ті властивості і якості людини, які сприяють здійсненню життєвої мети. Відразу ж після отпразднования весілля, у них виявляються й загальні інтереси і загальні плани, завдання, цілі, які в майбутньому і рухають їх уперед і вгору. А якщо Козеріг у цьому союзі приносить і свій власний будинок, то Телець його прикрашає в повному сенсі цього слова, одночасно поєднуючи приємне з корисним.

Ідеальна пара жінки-Тельця і чоловіка-Козерога – це розвивається пара з постійним внутрішнім зростанням. Характери Тільця і Козерога, то переплітаються, доповнюючи один одного, то суперечать, і кожен зацікавлений в тому, щоб вирішити конфлікт. Всередині пари йде дуже активна, бурхливе життя, хоча зовні вони виглядають спокійними і щасливими і ніколи не потішають оточуючих бурхливими сценами і сімейними скандалами. У них багато спільних рис, таких як практичність, наполегливість, вірність, цілеспрямованість. Найчастіше вони обидва налаштовані на довгі, серйозні відносини.

Вони обидва ненавидять сімейні конфлікти та розбирання, а жінка-Телець вміє жартом пом’якшити гострі кути і при всьому цьому спокійно надає Козерогові зайняти його місце голови сім’ї. В ідеальній парі, лідером є Козеріг, а жінка-Телець спокійненько підлаштовується під нього і змінює свою поведінку і ставлення до неприємних для неї ситуацій. Як правило, Козеріг може спокійно присвячувати час роботи, знаючи, що за спиною в нього надійний тил: Телець прекрасно дбає про дім і про дітей. Козеріг у цьому союз приносить мудрість, а жінка-Телець ніжність і хазяйновитість. Також Телець пом’якшує Козерога і вчить його отримувати від життя задоволення. Іноді, навпаки, Козеріг вчить Тільця бути жорсткішим і напористо.

Якщо Тельцю вдалося повною мірою розбудити Марс Козерога, то парі гарантована ще й гармонійна і пристрасна інтимне життя на всі роки, поки вони разом. Гармонія в парі Телець-Козеріг буде продовжуватися тільки до тих пір, поки в обох є мета, яку найчастіше ставить Козеріг, і вони разом ідуть до неї. І жінці-Тельцю, і чоловіка-Козерога дуже важливий результат. Але, коли трапляється так, що в пари немає мети, починають проявлятися найгірші риси обох. Козеріг стає похмурим і похмурим, розсіяним, і не виконує роль лідера в сім’ї.

Жінка-Телець, найчастіше, добровільно віддає пальму першості своєму чоловікові, але, в такі моменти вона також не може перебудуватися, щоб вивести сім’ю з глухого кута. Їй властива інертність, невміння змінювати звички. Її ніжність і турбота розіб’ються об холодну стіну, яку вибудовує Козеріг. Варто відзначити, що чоловікові в цьому союзі особливо важко, так як жінка-Телець зможе знайти віддушину в задоволеннях, хорошої їжі, красивою одязі і приємний відпочинок, а от сильний і розумний Козеріг без мети йде в депресію.

За гороскопів сумісності Тільця і Козерога, сімейна ідилія порушується, коли пара втрачає мета, особливості Козеріг, що як ватажок вибирає потрібний напрямок русі сім’ї. В такі моменти він особливо гостро потребує підтримки з боку жінки. Покажіть йому свою вірність і відданість. Він повинен знати і відчувати, що ви його не залишите.

Якщо у вас міцні і довірчі відносини, то в таких випадках можна рекомендувати метод «клин клином вибивають». Найгостріше кожен знак Зодіаку реагує на свою протилежність. Для Сатурна планета-антипод – Місяць, яка у жінки-Тельця дуже сильна. Тому всі ваші місячні прояви: примхливість, зміни настрою, дбайливість, домовитість і вразливість — будуть викликати у нього гарячий відгук. Так Ви «розбудіть» його Сатурн, який відповідає за постановку задач, і чоловік-Козеріг швидше знайде нову мету. Але з цим способом потрібно бути обережною: планета-антипод може сприйматися і як партнер, і як ворог, якщо у вас не було в сім’ї довіри.


Залишити відгук