Сумісність Жінка Телець Чоловік Рак в Любові

Вдалий союз і завидна пара. Чоловік Рак і жінка Телець змушують багатьох дивуватися їх взаємної практичності та обопільного прагнення до створення міцної сім’ї. Чоловік-Рак і жінка-Телець сумісні настільки, що можуть прожити в злагоді та мирі довге життя. Але, не все так просто, початкові етапи розвитку, притирання, або приводять до взаємного компромісу, або їхні дороги розійдуться. Запорукою любові і вірності для жінки-Тельця служить фінансова спроможність партнера, інакше чоловікові не уникнути постійних докорів.

Інтимна сторона відносин, це вогненна пристрасть, повне задоволення, абсолютна віддача в любовних утіхах. Чоловік-Рак ставить інтимну близькість рівну душевному проникненню, доступ до його внутрішнього світу. Жінка Телець чітко розділяє межі між постіллю і зовнішніми відносинами, не переплітаючи їх в один клубок. Чоловік Рак — не «Донжуан», в його житті навряд чи знайдеться місце для кохання на одну ніч. Він дуже перебірливий в людях, не допустить «порожніх відносин».

Чоловікові Раку властива проникливість. Він володіє аналітичним розумом, здатний спрогнозувати події у відносинах. Перша думка для нього важливіше наступних, він не дасть шансу жінці, якщо не побачить перспективи відносин з нею. Жорстоко, але чесно. Жінка-Телець акуратна, охайна, її будинок сяє чистотою, кожна річ має своє місце, немає місця лиха, вона не стане колекціонувати старі речі. Чоловік Рак, навпаки, з працею пристосований до побуту.

Чоловік-Рак обожнює смачно поїсти, любить поведінки щодо, опіку, його підкуповує «материнська турбота», вміючи керуватися цими прийомами, можна заволодіти серцем Раку. Зірки попереджають про можливі загрози, які можуть викликати розставання пари.

Рак не зазнає відчуття, коли його змушують, примушують до якихось дій. Жінка-Телець натура, спрямована на досягнення матеріальних благ, в її понятті фінансування, головне завдання чоловіка. Дорікаючи і критикуючи чоловіка, може змусити його втекти, без пояснень. Це, мабуть, єдиний привід, який може стати крахом для пари.

Жінка-Телець в міру емоційна і товариська, не завжди поступлива, згідливі, з працею йде на пожертвування власними інтересами, переконана у своїй непохитній правоті. Чоловік-Рак повинен все-таки враховувати, що без бурчання жінка прожити не зможе, доведеться миритися.

найкращий час, створювати відносини, для Раку і Тельця, коли вони відбулися як особистості, «наковтавшись» помилок, і з величезним бажанням «приземлитися», жити спокійно. Вистачить мудрості прийняти факт існування іншої думки. Втім, у будь-якому випадку, пройшовши негаразди і напруженості, стануть ідеальною і зразковою родиною.

По сумісності жінка-Телець і чоловік-Рак – обидва господарські і грунтовні, практично створені один для одного. Обидва, як правило, прагнуть до грошей і готові накопичувати їх наполегливою працею, обидва понад усе цінують затишок домашнього вогнища, обидва люблять і цінують плотські задоволення, що робить їх прекрасними коханцями.

Правда, жінку-Тельця часом не влаштовує повільність обережного Раку, і вона здатна висловлювати йому це прямо в очі. Рак ж в таких випадках ховається у свій «панцир» і потроху збирає образи. Однак образи ці незначні і рідко переходять критичний рівень, коли він готовий піти на розрив. Найчастіше позитивні моменти в їх відносинах набагато переважують негативні, і цей союз має всі шанси щасливо тривати все життя.

Оточуючі часто вважають, що цей союз створений за розрахунком. І дійсно, якщо Телець і Рак не знайшли душевного порозуміння, вони залишаються разом через комфорту і цілком щасливі. У них багато спільних поглядів і однакове ставлення до грошей, побуті, сім’ї і життєвим цілям. Але в більшості випадків у цієї пари киплять пристрасті і багато ніжності і турботи, тільки це не виноситься напоказ.

Якщо говорити про ідеальні стосунки чоловіка-Рака і жінки-Тельця, то в ньому багато взаєморозуміння. З самого початку відносин ця пара «відколюється» від компанії друзів і воліє проводити час разом. Відпочинок вони воліють тихий, не витратний, економний, але люблять зрідка робити один одному дорогі і корисні подарунки.

За законом природи, кожну людину приваблює у своєму партнері те, що йому самому не вистачає, що могло б його доповнювати. Раки часто приходять у зневіру, пасують і відступають від своєї мети через відсутність завзятості й витримки, витривалості і наполегливості, особливо на більш довгих життєвих дистанціях. Ось тут-то їх єдиною надією і спасителем може стати Телець, в достатку наділений цими якостями характеру. А почуття обов’язку і обов’язки у Тельця, почуття сімейні і материнські завжди відзначені тільки «печаткою надійності», а це саме те, що так необхідно для Раку і спільної з ним життя.

По сумісності Рак і Телець ведуть відокремлене, спокійне життя, вони рідко беруть участь у гучних громадських заходах. Для обох важливо матеріальне благополуччя і вони не витрачають грошей на непотрібні розваги, і часто скуповаты. У кожного є мета: побудувати будинок, нажити добра і виростити дітей. І Рак, і Телець прив’язані до сім’ї, гостей приймають неохоче, багато часу віддають побутовим клопотам і вихованню дітей. Сімейні цінності для них важливіше всього іншого, тому вони сприймаються оточуючими, насамперед, як дуже міцна сім’я.

Багато знайомих Тільця і Раку вважають, що вони утворили союз за взаємовигідної розрахунком. Це звичайно можливо, але варто пам’ятати про те, що навіть, гаряче люблять один одного, Телець і Рак ніколи не винесуть своїх почуттів на люди. Якщо пара ідеальна, емоції, природно, там є (хоча матеріальна складова шлюбу все одно має значення). Чоловік-Рак стає впевненішим у собі, не чекає постійних ударів по його чутливій душі і впевнений у підтримці Тільця. А жінка-Телець стає м’якше і дозволяє собі бути сентиментальною.

Спокій у цьому сімейному союзі найчастіше порушує Рак своїми негативними емоціями. Жінка-Телець практична і раціональна. Вище найбільше вона цінує комфорт, тому метання Раку часом її дратують. Вона не розуміє, навіщо турбуватися, ображатися і сумувати без приводу, а, тим більше, спеціально шукати цей привід? Вона ні за що не дозволить зруйнувати свій стабільний і затишний світ. Жінка-Телець може стати для Раку опорою і підтримкою, їй під силу відганяти від нього «чорні думки», але вона ніколи так і не зможе зрозуміти: а навіщо він взагалі залучає в своє життя цей негатив? Чи Не краще дивитися на світ простіше? Раку такий підхід ображає, він вважає, що Телець не може оцінити його тонку психіку і емоційну сприйнятливість. Але, Ракам варто пам’ятати про те, що жінка-Телець є єдиною із усього Зодіаку, хто спокійно переносить всі його душевні кризи без шкоди для стану власної душі.

У повсякденному житті це нерозуміння між Раком і Тельцем не принесе значної шкоди. Рак пожуриться, Телець спробує розвіяти її смуток, і всі будуть задоволені. Але якщо у пари на цей день вже є плани, Телець буде незадоволена тим, що вони ламаються (жінка-Телець взагалі не любить, коли щось встає у неї на шляху, якщо вона вже поставила ціль), а Рак образиться на те, що якісь плани для коханої важливіше його переживань.

За гороскопів сумісності Тільця і Раку, між ними можуть утворюватися й існувати прекрасні взаємини, повне розуміння — надійна запорука твердого фундаменту в сімейному житті. У них дуже багато загального. Обидва люблять домашній вогнище, мріють про власному будинку — затишний і комфортабельний, про садку з квітковими клумбами, огородик і т. д. Якщо вони обидва візьмуть під більш суворий контроль негативні риси свого характеру і вдачі, накладуть заборону на впертість і непослух, тоді їхній шлюбний союз, подружні узи і сімейне життя може розвиватися і протікати в щасті та злагоді.

Головне, для збереження гармонійних відносин, не розлучатися при перших же сварку. З часом у пари з’являться і «цементирующие» союз мотиви (найчастіше – у вигляді спільних накопичень) і уміння ладити один з одним. Спочатку становлення сім’ї уся відповідальність за відносини лягає на плечі жінки-Тельця. Рак може ображатися і не піде на примирення, в той час як Телець може і не зрозуміти, на що він образився. Рак ж не зрозуміє, чому він повинен миритися першим і вибачатися за власні емоції і настрій.

Ставитеся до його настрою терпляче. Якщо його підтримати, поспівчувати і розвеселити, поганий настрій триватиме недовго: він – дуже чуйний і вдячна людина. У жінки-Тельця є дві яскраві риси: упертість і терпіння. Так от у стосунках з чоловіком-Раком потрібно забути про впертості і, на всю, використовувати своє терпіння. Не упрямьтесь, не стійте на своєму, з Раком ця методика призведе тільки до віддалення один від одного.


Залишити відгук