Сумісність Жінка Телець Чоловік Овен в Любові

Грім, блискавка, шум, іскри? Не варто переживати. Це всього лише знову зійшлися чоловік Овен і жінка Телець. Два дуже упертих і вічно впевнених у своїй правоті знаку зодіаку зможуть відчути зіткнення характерів вже на початковому шляху відносин. Чи зможе такий союз проіснувати довго? Незважаючи на емоційність відносин сумісність цих знаків дозволяє цілком на це розраховувати.

Жінка Телець завжди впевнена у тому, що знає про життя набагато більше інших, причому не важливо, за її плечима досвід в 18 або в 50 років. Цей аспект характеру штовхає її на вічні повчання, «уроки життя» та направлення на шлях істинний. Не стане винятком і її партнер Овен, який в свою чергу, є дуже товариським і харизматичною людиною, увагу публіки і чергові перемоги для якого є сенсом життя.

Само собою, отримувати поради він не звик. Уявіть собі його здивування, коли жінка намагається навчити його правильно жити. Така несумісність є причиною постійної конкуренції. Кожен день перетворюється у невелике змагання, де кожен з учасників намагається довести свою перевагу в тій чи іншій справі. Можливо, саме це і приносить якусь активність в їх відносини, не дає занудьгувати ні на секунду або розслабитися.

З іншого боку визначальними якостями пари є терпіння і повільність для Тельця, і хитрість Овна, який здатний з будь-якої ситуації вийти переможцем. Партнерка ж, хоч і бачить всі хитрощі чоловіка, готова закрити на це очі.

Що стосується відносин щодо близькості, то пару сміливо можна назвати ідеалом. І для Бичка, для Барана близькість відіграє не останню роль в житті, тому на його якість вони витрачають час і зусилля. Причому роблять вони це дуже не даремно. Адже це в їхніх стосунках є сполучною ланкою. Які б суперечності не з’являлися між партнерами, все губиться на тлі бурхливого особистого життя. Кожен намагається показати на що здатний, навчити нового або здивувати, викладаючись при цьому по повній.

Одним із способів побудувати тривалі відносини – це постійні компроміси з обох сторін. Овен повинен хоча б робити вигляд, що приймає до уваги нескінченні поради партнерки, а вона в свою чергу повинна намагатися тримати їх по можливості при собі. Грошова залежність від партнера (причому не важливо, чия саме) тільки зміцнить стосунки, ставши ще однією причиною триматися один за одного. А присутність усього перерахованого вище, забезпечує відмінну сумісність і здатне привести до шлюбу, який стане відмінним прикладом ще не для одного покоління.

В сумісності жінка-Телець і чоловік-Овен дуже різні люди. Між ними завжди є дистанція, вони ніколи не зблизяться до душевної спорідненості й не прийдуть до повного взаєморозуміння. Але, незважаючи на це, ця пара може бути цілком щасливою, а союз міцним. На думку психологів, у парах, де люди зберігають особистий простір і не розкриваються один перед одним повністю, завжди будуть пристрасть і взаємний сексуальний інтерес.

У пари Телець-Овен прекрасна сексуальна сумісність, і почуття, що спалахнули між ними, не збираються згасати всього лише через місяць близьких відносин, а навпаки, є всі шанси для того, що з часом вони будуть лише розпалюватися. А ще така пара довше залишається молодою, адже вони тримають себе у формі навіть вдома і стежать за зовнішністю, щоб не вдарити в бруд обличчям перед партнером.

Втім, цей союз хороший не тільки в любовній сфері, але і для спільного життя: чоловік-Овен приносить в неї необхідну амбіційність і натхнення, а жінка-Телець — хазяйновитість, стабільність і турботу про сімейне вогнище. Пара чоловіка-Овна і жінки-Тельця виглядає цілком гідного і щасливого. У ній кожен знаходить те, що йому потрібно. Жінка знаходить куди більш активного і сміливого, ніж вона сама, партнера і захисника, чоловік – надійний тил, адже ніхто не вміє налагодити побут і подбати про свого чоловіка так, як це робить жінка-Телець. Без сумніву, в даному випадку Овен для Тельця є самим рішучим, сильним і надійним партнером із усього Зодіаку. Для останнього добре те, що Овен відразу ж може причалювати, куди тільки Тельцю завгодно і відразу ж стати «на якір». Зі своїм Овном Телець ніколи і ніде не пропаде.

Якщо вони створили сім’ю, вона має всі шанси на успіх. Чоловік-Овен вибирає шлях, яким повинна йти сім’я, а жінка-Телець піклується про повсякденних потребах. У цій родині добре розподілені ролі кожного і тому у них налагоджений побут, спокійні і доглянуті діти, якими пишаються батьки. Така пара ніколи не задовольниться тим, що вже має – Овен ставить нові і нові цілі, і вони з Тельцем не тільки зберігають те, що є, але і набувають нові блага (і духовні, і матеріальні). Така сім’я рідко коли буває бідною.

Телець, без сумніву, створює для свого Овна найкращі домашні умови і обстановку як для роботи, так і для відпочинку. Причому, чим більше чоловік-Овен кип’ятиться і вирує, тим стає спокійніше, спокійніше поводиться жінка-Телець. А для Овна це є життєво важливим еліксиром, найкращим лікарським засобом як для тіла, так і для душі. В парі гарна сексуальна гармонія, повну згоду з питань охорони здоров’я та гігієни, так що обидва до найбільш зрілих років зберігають бадьорість, підтягнутість і моложавість.

Найчастіше пару Бичка та Барана сумісності, об’єднують досить значущі речі: сильний сексуальний потяг, загальні погляди на життя, фінансові та соціальні вигоди. Тому, незважаючи на часті сварки, розлучатися їм не хочеться. Вони будуть продовжувати з’ясовувати, хто головний, упиратися і буцатися «рогами», але залишаються разом. У Овна виходять нару такі його риси як жорсткість і агресивність, а Телець все більше і більше виявляє неймовірну впертість та повільність. Такі відносини, звичайно, не йдуть їм на користь. Причому, така пара після бурхливих з’ясувань відносин будинку на людях, показують зворотне. Обоє бачать в партнері виклик, але ніхто не може пройти повз того, що зачіпає його самолюбство.

При сумісності знаків Зодіаку Тільця-Овна необхідно враховувати, що обидва знака природжені лідери. Тут би жінці-Тельцю відразу віддати владу свого чоловіка-Овна, але вона вперто продовжує захищати свою думку. Чоловік напористіший вигляд, йому потрібно отримати владу зараз, відразу і негайно. А жінка-Телець, поступаючись Овну в дрібницях, просуває свою точку зору, підпорядковує його собі повільно, загалом, бере змором. У парі може розгорітися війна не на жарт. Овен буде стукати кулаком по столу, Телець – все робити по-своєму, а через деякий час взагалі поставити Овна перед фактом, що вона давно вже – лідер в парі, тільки він цього до останнього не помічав.

За гороскопів сумісності Тільця-Овна — найголовніша умова збереження сімейної гармонії в цій парі – це не починати спорів, а вже якщо він і почався, то Тельцю варто якомога швидше піти на поступки (що для неї, зрозуміло, нелегко), що ще більше не розгнівати свого Овна. Овен – лідер по натурі, він головний завжди і скрізь (а тим більше в сім’ї), тому поведінка ватажка для нього природно. А ось Тельцю влада, за великим рахунком, не потрібна.

Жінка-Телець може зрідка ігнорувати рішення Овна, але робити це варто м’яко і ніяк не нав’язуючи Овну свою ідею. Це навіть може піти на користь, адже Овен дуже імпульсивний тип і може не помічати всіх недоліків від прийнятих ним рішень. Жінка може захищати свої інтереси і в чомусь надходити не так, як того чекає чоловік, але вона не повинна змінювати його. Тоді в парі дівчата-Тельця і хлопця-Овна буде гармонія.

Жінки-Тельця потрібно запам’ятати раз і назавжди, що чоловіка-Овна ніколи не можна «ставити на місце». Тоді в цій парі неминуче почнуться проблеми. До того ж Жінка-Телець вперта і, якщо вже вона вступить на «стежку війни», то не зуміє з неї зійти. Перш ніж боротися за лідерство, їй потрібно подумати: а чи хоче вона його і чи впорається вона з ним? Адже Тельцю за душі спокійне життя, а не постійна боротьба і рух вперед, які вимагаються від лідера. Розумна жінка-Телець направить сили на збереження того, чого досяг Овен, і вона не стане пригнічувати Овна і прагне до верховенства в парі.


Залишити відгук