Сумісність Жінка Телець Чоловік Водолій в Любові

Чоловік Водолій побачить в жінці Тільце справжню любов свого життя, вона та, яка подарує йому стабільність, спокій і розміреність життя. Жінці Тельцю імпонує оптимізм, легкість, активність чоловіка Водолія. Пара досить добре пристосовується, але існує ряд проблем, пов’язаних з особливостями характерних рис у кожному їх них. Деколи вони можуть бути нездоланні, але любов здатна все подолати.

Шанси бути щасливою, відданою один одному, у пари є. Доля не один раз дасть їм урок, випробує пару на міцність, витривалість і міцність кохання. Будуть і сльози і ревнощі, образи і сварки. Обидва спробують вивести свої відносини на новий рівень, з урахуванням минулих помилок. Головне у відносинах зберігати холодну голову», не провокуючи крихкі відносини на розрив. Обом притаманна непослідовність, здатність діяти зопалу, а потім гірко шкодувати про це.

Жінка Телець не вітає змін, напружується при бажанні партнера змінити щось у усталеної життя. Вона звикла створювати навколо себе оазис тиші, затишку, стабільності. Чоловік Водолій, навпаки, прагне частіше експериментувати, випробовувати долю, лізти в небезпечні авантюри або інтриги. Дуже правильна позиція життя жінки Тельця, розбудить занепокоєння чоловіка Водолія, адже він не прагне до звичності, спокою в житті.

У відносинах з Водолієм, жінка Телець може почерпнути для себе багато корисного. Наприклад, перейняти його легке і жизнелюбивое ставлення до життя, сприйняття труднощів як стимул для їх подолання і спосіб відкрити в собі нові якості. Чоловік Водолій може стати більш розсудливий, розуміти, що життя вимагає серйозності, відповідальності, і ці спроби можуть увінчатися успіхом. Адже він великий експериментатор, навіть у бажанні спробувати бути зразковим, побачить цікаве розвага, примірку нової ролі.

Відносини мають перспективу, коли чоловік Водолій стане готовим до шлюбу і серйозно налаштується на сім’ю. Жінка Телець навчиться довіряти партнеру і так само відчувати готовність до сім’ї. Кроки до сімейного благополуччя, можливо невпевнені, сумбурні, безглузді, але враховуючи бажання і прагнення обох, у них все вийде. Обов’язково потрібно терпіння, досвід, мудрість дожити до спокійних, без напруження пристрастей, днів. Партнерам слід чітко пам’ятати, що поки між ними живе любов, стосунки будуть добрими, щасливими і довгими.

По сумісності жінки-Тельця і чоловіка-Водолія — це один з найбільш складних спілок. Він не дає партнерам нічого ні в життєво-побутовому, ні в духовному плані: вони не дуже злагоджено організують побут і досягають загальних цілей, спілкування один з одним розвиває в них зовсім не ті риси, які потрібні для внутрішнього зростання.

Однак такі пари – не рідкість. Секрет в тому, що в союзі Телець-Водолій обидва отримують емоційні бурі, струсу і насичену почуттями життя, на яку з іншими партнерами не здатні в силу своєї сильної тяги до стабільності.

Жінки-Тельця особливо важко в цьому шлюбному союзі. Вона тут не буде мати ні спокою, ні відпочинку, так як грішки партнера — Водолія будуть її безперервно розбурхувати. Тельцю постійно доведеться справлятися як з самим Водолієм, так і з його друзями або подругами. Взагалі, тут є стільки відмінностей, що шлюбний союз між ними вже з давніх часів вважався нерозсудливим і недоцільним.

Жінки-Тельця необхідний осілий спосіб життя, гарантоване, забезпечене майбутнє. Вона на рідкість прив’язана до свого дому, без нього просто не мислить свого життя. Найблискучіші і барвисті повітряні замки так і залишаються для неї мильними бульбашками, без найменшої користі, без найменшого спрямування. Вона чудово розуміє і знає, що наш світ безперервно змінюється, прогресує, але любов і гроші, гроші і любов, якими вони були в колишні часи, такими і залишаться назавжди.

Водолію в такому союзі легше. Його волелюбної, творчій натурі як не можна краще підходить життя з ніжною, розуміє і господарської жінкою-Тельцем. Зазвичай жінка-Телець готова з гумором переносити його часті перепади настрою, творчі кризи і несподівані витівки, спокійно займаючись будинком і дітьми. Правда, сама вона періодично може висловлювати невдоволення матеріальним становищем чоловіка-Водолія і його нестабільністю в житті, але в цілому здатна гідно оцінити і його численні таланти, і його неординарну особистість і завжди готова підтримати його в скрутну хвилину.

По сумісності Тільця-Водолія, навіть в ідеальному поєднанні, ця пара живе, немов разом і окремо одночасно. Вони обидва притерлися один до одного, навчилися не виховувати партнера і поважати чуже особисте простір. У цьому і є головний секрет того, що вони можуть жити разом. Якщо б вони почали тиснути один на одного, то цей союз розпався б відразу.

Чоловікові-Водолію дуже потрібна свобода, є тяга до нових вражень, знайомств, а жінка-Телець — стабільна і ревнива. Звичайно, в цьому союзі є й безперечні плюси – завдяки жінці-Тельцю, чоловік-Водолій відчуває надійну опору і стає впевненішою в собі, не боїться йти вперед. А Телець, завдяки своєму чоловікові, стає сміливіше в мріях і може ставити ті (нехай і практичні цілі, про які раніше й не подумала б.

Вони мало дають один одному напряму, але своєю присутністю в житті партнера роблять його більш вдалим і сильніше. А якщо врахувати, що обидва – фіксовані знаки, що відрізняються постійністю у своїх переконаннях і звички, то не доведеться дивуватися, що вони здатні бути разом довго, не прагнуть закінчити цю зв’язок і знайти кого-то «краще».

Мінус у відносинах цієї пари в тому, що жінка-Телець любить стабільність та комфорт, а Водолія весь час тягне до нових вражень. Телець просто ненавидить те, що порушує звичний уклад її життя. Якщо вона не зуміє домовитися з Водолієм про розумних межах та в межах допустимого, то її життя стане низкою непередбачуваних подій, які вона виявиться не в силах контролювати, незабаром перестане справлятися зі своїми обов’язками і не зможе добиватися поставлених цілей, що для неї є життєво важливим.

У чоловіка-Водолія часто виникають претензії до жінки-Тельця з-за того, що вона не поділяє його інтересів і надто приземлена. Те, що спочатку його притягло до неї, тепер стає причиною докорів. Це завжди відбувається в тому випадку, якщо прагматизм Тільця почав щось Йому заважати. Тому не варто дивуватися таким, наприклад, ситуацій, коли Водолій, обіцяв коханій місяць з неба, сімейне свято або день народження залишає її без подарунка і навіть дорікає в меркантильності і дріб’язковості.

Жінка-Телець дуже терпляча, інтуїтивна і для неї немає практично ніяких справ, з якими б вона не змогла впоратися. За гороскопів сумісності Тільця-Водолія, щоб зберегти гармонію в союзі з чоловіком-Водолієм, спочатку необхідно встановити межі особистого простору і перевіряти їх час від часу. Цим самим жінка-Телець позбавить себе від непотрібного тиску чоловіка-Водолія. На ранньому етапі зав’язування відносин це природно – кожен хоче в щось змінити партнера, думаючи, що допомагає йому. Тут дуже важливо встановити межі і м’яко (тільки м’яко!) позначити їх Водолію. Але, якщо раптом ви помітили, що Водолій на вас тисне, подивіться, не перетнули ви його територію, і можливо, самі – то тисніть на свого чоловіка. Його бажання зробити Тільця вільніше, легше і навчити не думати про гроші, пов’язано з тим, що йому став заважати прагматизм і звички жінки-Тельця. Тоді їй потрібно дати йому більше свободи.


Залишити відгук