Жінка Телець – Характеристика знака Зодіаку

Жінка Телець щедро обдарована природою — вона дуже здібна, талановита і цілеспрямована. Це одна з найкрасивіших жінок серед усіх знаків Зодіаку. Її відрізняють потужна сексуальна енергія і прагнення перебувати в центрі уваги. Цілком заслужено вона завжди була предметом мрій представників чоловічої статі.

В ній є наполегливість, мудрість, вона наполегливо йде до своїх цілей. Послідовно і виважено підходить до будь-яких життєвих ситуацій. Вона не та людина, яка прагне виділитися будь-якими способами, які їй імпонують змагання і здорова амбітність, але не фанатичність. Її уявлення про життя зрозумілі і відповідають загальноприйнятим правилам життя більшості людей.

В житті жінка Телець реаліст, який не будує ілюзій. Мрії її цілком адекватні і здійснимими. Їй не властиво захоплюватися знаннями, їй більше до душі отримувати інформацію і досвід по ходу життя. Дуже рідкісні моменти, коли жінка Телець втрачає самовладання, здійснює божевілля і діє спонтанно. Вона мудра від природи. В ній закладено природну цікавість, причому все, що їй цікаво, буде ретельно вивчено, проаналізовано та застосовано на практиці.

Жінка Телець, характеристику якої можна помістити в словах «справжня жінка», володіє живим розумом, є уважною і приємною співрозмовницею. Вона спокійна, стримана і веде себе з великою гідністю, ніколи не допускаючи різких або грубих висловлювань на чиюсь адресу і не дозволяючи цього по відношенню до себе. Зовнішню красу цей знак поєднує з залізною волею, силою і терпінням.

Завдяки великій витримці така жінка рідко виходить з себе, але зовсім не любить, коли їй заперечують. Тому оточуючим не варто зловживати її терпінням. Будь-яка необґрунтована критика або претензії можуть викликати образу і спричинити за собою бурхливу реакцію. А, якщо це повториться знову, Телець-жінка здатна перетворитися в нестерпний і злопамятное істота. З віком вона стає більш владною, важкого на підйом, патологічно любить розкіш.

Дівчина Телець завжди свіжа, красива і граціозна. Її відрізняють природне чарівність, плавні рухи, м’який спокійний голос і погляд. У неї ніжна сяюча шкіра і елегантний бюст. Її суспільство здатне викликати приємні почуття і діє заспокійливо.

Завдяки гарному смаку, вона вміло вибирає косметику та парфумерію, добре одягається. При цьому вона вміє не виходити за рамки бюджету. Її слабке місце – прикраси й предмети розкоші. Хутра і діаманти просто гіпнотизують цей знак Зодіаку в жіночому вигляді.

Жінки-Тельці мають пишними формами і тонкою талією, схильні до повноти. Зазвичай стрункі в молодості, вийшовши заміж, здобувши другу половину і розслабившись, вони перестають пильно стежити за вагою і часто повніють, що їх анітрохи не псує.

Незважаючи на надзвичайну жіночність, знак Тельця вміє добре працювати. У цьому жінкам допомагають терпіння, стриманість, сила волі. Все, що їм доводиться робити, вони виконують з задоволення, прагнучи отримати задоволення від кінцевого результату.

Жінки, яким супроводжує цей знак Зодіаку, бажають бути добре забезпеченими матеріально, тому щепетливо ставляться до вибору основної діяльності. Але з усіх занять, які можуть принести гарний дохід, вони вибирають те, до якого дійсно лежить душа. Адже їм складно просто відсиджувати робочий час, не отримуючи задоволення від роботи.

Добре підходить таким жінкам робота психолога, секретаря, соціального працівника, фармацевта. Менш придатною є професія продавця, але вона також може приносити задоволення, у разі, якщо буде продаватися щось, пов’язане з землею.

Жінка Телець в коханні сама шукає собі партнера. При знайомстві з чоловіком ця жінка шукає спільні точки дотику, намагається відчути людини та її душу. Занадто настирливі кавалери не дочекаються від неї прихильності. Їй не потрібен вчитель, щоб освоїти мистецтво флірту. Невербальні сексуальні сигнали вона виділяє спонтанно, це у неї виходить настільки ж природно, як дихання. Потужна притягальна сила її чарівність і сексуальність викликає появу цілого потоку чоловіків, які прагнуть до більш близького спілкування з нею. Відмінно розвинена інтуїція, властива таким дамам, допомагає відразу відсівати невідповідних претендентів і якось упорядкувати знайомства.

Характерною рисою, яку накладає цей знак Зодіаку жінок, є ревнощі. Тельці – власниці по натурі і почуття ревнощів їм добре знайоме. До деяких пір вона закриває очі на свої підозри, але коли чаша переповнюється, винуватцю доводиться гірко пошкодувати, оскільки в гніві вона страшна. Телець жінка категорично переконана, що шлях до серця чоловіка пролягає через його шлунок. Тому на кухні вона є таким же віртуозом, як і в ліжку.

Цей знак Зодіаку воліє заможних партнерів, так само щедро обдарованих природою. Краса і бездоганність – це обов’язкові вимоги до них, але також вельми бажаним є товстий гаманець. Такі дами воліють вишукані знаки уваги, і найкращим способом догляду за ними є класичний – дорогі подарунки, ресторани, відпочинок в найкращих місцях і т. п.

Чоловік, який не зміг зацікавити її в ліжку, не може сподіватися на тривалі відносини. До примітивного сексу жінка-Телець ставиться з презирством. Сама ж вона здатна дарувати партнерам максимально широку гаму сексуальних задоволень.

Дівчина Телець буде чудовою супутницею життя. Вона зуміє поважати свого чоловіка і не претендувати на лідерство у родині. Життєве призначення вона бачить в тому, щоб бути хорошою опорою своїй сильній половині, зразковою матір’ю і господинею. Здатність добре вести будинок є відмінною рисою, що характеризує цей знак Зодіаку. В їх оселі завжди затишок і порядок, вони надзвичайно гостинні, що відноситься, втім, лише до тим гостям, які прийшли на запрошення.

Особливе значення в житті Тільця-жінки займають діти. Їм вона присвячує більшу частину вільного часу, всю любов і турботу. Її діти бачать в особі матері надійну захист, розуміючи, що вона завжди готова прийти на допомогу. Добрі і довірчі відносини як з дочками, так і з синами вона зберігає все життя, залишаючись для них взірцем любові і вірності.

По своїй натурі, на жаль, Телець схильна до полігамії. Вона запросто може мати кількох коханців відразу і, не бажаючи втрачати кого-небудь з них, всіх обдаровувати своїми почуттями. У зв’язку з цим сімейне життя представниць такого знака Зодіаку може бути нестійкою. Але по-справжньому любляча жінка-Телець рідко зраджує дружину.


Залишити відгук