Як Завоювати Жінку Діву

Жінки-Діви зовні спокійні, холодні й розважливі, але будьте впевнені, що всередині у них киплять пристрасті і емоції. Діви дуже практичні, працьовиті, легко засвоюють різні професії і без особливих зусиль можуть досягати непоганих результатів. У дівчини-Діви завжди натовп знайомих і одиниці близьких людей, тому, щоб завоювати її серце, ви повинні знати, що в цей вузьке коло близьких потрапити.

По-перше, треба пам’ятати, що Діви педантичні і не потерплять неохайності, поганих манер або грубості. У спілкуванні з дівчиною-Дівою варто проявляти тактовність, увагу і залицяння теж повинні бути адекватними та відповідними її настрою.

По-друге, не варто відразу накидатися на неї з зізнаннями, поцілунками і квітами, для жінок цього знака величезне значення має витримка і терпіння. Марно «купувати» їх увагу надто дорогими подарунками, Діва просто залишиться до них байдужою, а ось оригінальна річ з «характером» (необов’язково дорога), безсумнівно, припаде їй до душі.

В-третіх, жінкам-Дівам подобаються інтелектуально розвинені чоловіків, які можуть підтримати бесіду, охоче знайомляться з чимось новим і вміють уважно слухати. Намагайтеся підлаштовувати інтенсивність спілкування з дівчиною цього знака під її настрій, і тоді вона дуже скоро відчує потребу у вашому суспільстві і близькості. Якщо це трапиться, то ви будете насолоджуватися спілкуванням з чуттєвої, жіночною і розумною партнеркою.

За рахунок впливу стихії Землі, жінка Діва представляє собою впевненість в собі і є спокійною та врівноваженою вдачею. Вплив планет Прозерпіна і Меркурій робить їх носіями раціонального розуму — це розсудливі й реалістичні натури. Тому, перш ніж приступати до рішучих дій, спрямованих на те, щоб завоювати жінку Діву, необхідно задуматися і все прорахувати.

Основними характеристиками власниці даного знака є практичність, відповідальність і раціональність у всьому. У неї заздалегідь сплановано і розкладено по поличках. Це людина, якій властиве чітке розуміння своїх прагнень та поставлених цілей і робить все для їх досягнення.

Вона проявляє не тільки по відношенню до себе завищені вимоги, але й оточуючих її людей змушує вдосконалюватися і не стояти на місці. Цілеспрямована особистість, яка володіє підвищеним працьовитістю і завзятістю, тому, як правило, вони досягають успіхів в усьому, за що б не бралися.

Жінок, які народжені під знаком зодіаку Діви, необхідно відносити до яскравим особистостям, які відрізняються унікальністю і винахідливістю. Вони завжди прагнуть до порядку в усьому, і будь-яку справу доводять до кінця. Крім цього наділені одним з корисних якостей, до яких можна віднести вміння правильно і економно розпоряджатися накопиченими коштами і ніколи не дозволить собі витратити їх по дрібницях. Жінки в сімейному житті є безперечними лідерами в сім’ї, і управляє матеріальним бюджетом.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Діву

Не кожен чоловік може підкорити і завоювати жінку Діву, так як вона в цьому питанні вибірково і ретельно вибирає собі супутника життя. Перш за все, чоловік повинен не тільки володіти блискучим розумом і інтелігентністю, але і відрізнятися скромністю і прекрасними манерами.

У разі якщо кандидат на її серце прийняв рішення завоювати, то діяти треба обережно і акуратно, щоб не відштовхнути своїми нав’язливими почуттями. Слід враховувати, що в більшості випадків представниці цього знака не проявляють ініціативу з-за своїх скромності і скритності.

У відносинах з жінкою Дівою вам слід постійно контролювати свій зовнішній вигляд і манери. Завжди необхідно пам’ятати, що вони акуратно планують свій бюджет, тому не варто шалено витрачати гроші, так як це лише відлякає.


Залишити відгук