Як Завоювати Жінку Тільця

Жінка-Телець – це справжня жінка в самому широкому сенсі цього слова. Вона віртуозно поєднує професійний розвиток, порядок в домі, спілкування з родиною, кілька інтересів і при цьому завжди виглядає доглянутою і привабливою. Такі жінки стають ідеальними дружинами, але щоб завоювати дівчину-Тільця, доведеться докласти масу зусиль, так як більш недовірливий і повільний на початку відносин знак Зодіаку складно навіть уявити.

Тельці до всього підходять з холодним розумом, а якщо мова йде про відносини і тим більше про сім’ю, то ні в якому разі не можна квапити свою обраницю, так як за сталевий бронею розуму ховається романтична і вразлива особистість. Їй потрібен час, щоб проаналізувати вашу поведінку, образ думок, досконально вивчити вашу особу і звички. Це не завадить вам приємно проводити час, відвідувати культурні заходи і насолоджуватися інтимною сферою.

Жінка-Телець у чоловіках цінує стабільність, вірність, уміння заробляти гроші і рівень інтелекту. Примітивні або легковажні люди відразу будуть викреслені з кола її інтересів. Дівчину-Тельця доведеться добиватися, але якщо вона чітко і прямо сказала «ні», то шансів на успіх практично немає. Щоб залучити таку панночку, завжди потрібно виглядати охайно одягатися зі смаком, цікавитися мистецтвом, актуальними новинами і подіями. Також жінка-Телець цінує поєднання брутальності і ніжності, харизми і гарного почуття гумору.

В ліжку від партнера жінки цього знаку чекають прояв ініціативи і нестримний темперамент, у відносинах – довіри та стабільності. Краще відмовитися від ідеї завойовувати жінку-Тільця, якщо ви налаштовані на невелику інтрижку без продовження, так як нещирість і лукавість люди цього знака обчислюють моментально, і подальше спілкування буде виключено. Як і будь-якій людині, Тельцям важлива щирість, тому, наважуючись завойовувати серце чоловіка або жінки, народжених під цим знаком, будьте готові до того, що над відносинами доведеться працювати, а в основі спілкування повинні лежати людські якості, а не тільки рекомендації гороскопів.

Ті чоловіки, які зіткнулися з жінками тільцями, відразу відчули величезну силу волі і чарівність. Таких жінок на роботі побоюються, а суперниці заздрять, незважаючи на те, що вона часто на початку своєї кар’єри відсиджуються і поводяться дуже спокійно. Проте, майже завжди вони при першій же можливості хапаються за вдалий момент і активно піднімаються кар’єрними сходами. А яка в особистих стосунках і вдома жінка-Телець, не знає ніхто.

Почнемо з того, що стихія цього знака — Земля, саме вона дає їй таку твердість характеру, терпіння і стабільність. Це потрібно знати перед тим, завоювати жінку Тільця. Планета Венера протегуючи таким жінкам, наділяє її такими якостями характеру:

завзятість, розсудливість, щедрість, цілеспрямованість, відкритість, серйозність, влюбливість.

Так само особливістю характери тільця є те, що такі жінки завжди чітко знає, чого вона хоче від життя, від роботи, від чоловіка і як саме вона може досягти свою головну мету. Вона поважає в людях таку ж відданість і внутрішню силу. Особливо в чоловіків вона цінує надійність, успішність і тверезість розуму.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Тільця

Жінки, народжені під знаком Тельця, відрізняються своїми високими вимогами до чоловіків. Саме тому щоб завоювати таку жінку, треба усвідомлено їм відповідати. Найчастіше, жінки козероги цікавляться людьми, які досягли у своєму житті чималих висот, вони обов’язково повинні бути успішними, заможними і мати високий соціальний статус і положення в суспільстві.

Якщо чоловік вирішив завоювати жінку тільця, він на самому початку повинен продемонструвати їй наскільки він відбувся в житті, які цілі він перед собою ставить і те, як він уміє досягти успіху.

Для жінки такого типу не прийнятний чоловік здатний на хамство, грубість, аморальність і дурні глузування. Крім того, вона не терпить нероб і нахлібників. Вона занадто довго і уважно вибирає собі пару і зупиняється лише тоді, коли буде повністю в нім впевнена.


Залишити відгук