Як Завоювати Жінку-Скорпіона

Жінка-Скорпіон — хвилююча, сексуальна, неприступна… Можете не сумніватися, що про її уваги мріє безліч хлопців, але дівчата цього знака дуже вибагливі і наскрізь бачать всі наміри чоловіків, які намагаються до них наблизитися. Щоб зрозуміти, як завоювати дівчину-Скорпіона, ви повинні засвоїти, що вона завжди сама вибирає чоловіків: спочатку вона буде довго «промацувати» вас, збирати інформацію. Якщо те, що вона дізналася, що її зацікавить, то вона 1 раз дасть вам зрозуміти, що ви можете спробувати залучити. Далі справа за вами: подарунки, залицяння, спілкування. Щось вона візьме, щось проігнорує, але обов’язково запам’ятає.

Жінки-Скорпіони шукають чоловіка сильного, вірного і пристрасного, під стати власним темпераментом. Слабкі і дріб’язкові чоловіки викликають у них неприкрите огиду, а вже якщо вона почала підколювати і знущатися, то не всяка чоловіча психіка витримає. Дівчатами цього знака неможливо керувати, ви можете щось запропонувати, порадити, запропонувати, але не потрібно примушувати або що-небудь їй забороняти, це остудить її інтерес раз і назавжди.

За холодною красою жінки-Скорпіона ховається ніжна і чуттєва натура, яка вміє піклуватися, підтримувати і допомагати. Вона ніколи не пробачить обман або зрада, крім того, жінки цього знака ревниві до жаху, причому в гніві вони можуть бути дуже руйнівними. Так що краще не провокувати її і про будь-які проблеми говорити чесно і спокійно. Кожна людина – це унікальна особистість, але важко посперечатися з тим, що люди, народжені під знаком Скорпіона, володіють особливим магнетизмом, темпераментом і харизмою. Тому, наважуючись завоювати серце Скорпіона, будьте готові до постійної праці над вашими відносинами, проявляйте терпіння і щирість.

Якщо говорити про жінок, які є представницями такого сильного знака зодіаку, мова повинна йти в контексті завоювання. Жінки скорпіони – це своєрідна охороняється фортеця. І якщо вашою метою є секс з нею – вона може серйозно послабити «охорону», щоб чоловікові вистачило сил, і то вимоги у неї ого-го. З ким вона і не захоче розмовляти, не те, що ділити постіль. Якщо ж метою є відносини з нею, потрудитися доведеться на славу.

Представниць прекрасної половини людства, що належить до цього знаку зодіаку, жодним чином не можна назвати слабкими підлогою. Вони дадуть фору практично будь-якому чоловікові. Природно мова йде про енергетику та моральної стійкості. Тому все, що їй потрібно, щоб чоловік був сильніше. А це крайня рідкість.

У цій зв’язку або жінкам доводиться ставати слабшим, або чоловікам сильніше. Але ця дилема практично нерозв’язна. Адже жінки скорпіони, які від природи наділені такою силою, що не збираються від неї відмовлятися.

Як завоювати жінку Скорпіон — поради чоловікам

Тому придумуючи систему, по якій можна визначитися, як завоювати жінку Скорпіон, враховуйте наступні факти про цих дам:

Жінки Скорпіони не люблять прояв слабкості і надмірних ніжностей. Не варто з перших же днів знайомства бігати за нею і клястись у вічній любові. Слабкість у чоловіків у неї викликає огиду, і вона може навіть не дивитися в його бік.

Це дорогі жінки, які не користуються ширвжитком. Для них важливо, щоб у них було все найкраще. Ці потреби обумовлені працьовитістю, яке часто приносить їм доходи, за рахунок яких вони можуть дозволити собі все задоволення. Тому якщо у вас немає роботи, чи ви сьогодні не вдягли свої найкрутіші туфлі – навіть не підходьте, т. к. взуття – це перше, на що дивиться жінка Скорпіон. Для неї взуття – це своєрідна проекція, тут вона визначає, наскільки міцно і впевнено ви стоїте на ногах.

Представниці цього знака зодіаку дуже розумні і завжди знають, чого хочуть. Тому в ваші завдання не зганьбитися, а якщо ваш рівень інтелекту нижче середнього – у вас просто немає шансів.

Для жінок Скорпіонів важливо, щоб чоловік мав харизму, щоб у нього було почуття такту, він умів гарно говорити і доглядати. Це може розтопити її серце.

Дуже важливим є те, що пані Скорпіони обожнюють якісний секс. Їм трохи краще, але на вищому рівні, ніж всю ніч, і безрезультатно. Взагалі партнерів, з якими у неї безуспішний секс, потім вона просто ненавидить. Тому перш ніж намагатися завоювати жінку Скорпіона, постарайтеся адекватно оцінити свої сексуальні здібності.


Залишити відгук