Як Завоювати Жінку Стрільця

Дуже багато рис характеру у жінок і чоловіків-Стрільців збігаються. Жінки цього знаку прагнуть до лідерства в усьому, їм важливий професійний ріст і успіх, фінансове благополуччя, незалежність. Така жінка має масу захоплень, охоче йде на нові знайомства і при першому спілкуванні справляє враження легкої та веселої особи. Це враження оманливе, так як жінки-Стрільці по натурі дуже складні, вони вимогливі, мінливі, легко йдуть на ризик і виключно прямолінійні.

Дівчину цього знака приверне доглянутий, сильний і спокійний чоловік. Щоб завоювати жінку-Стрільця, потрібно розуміти, що, як би парадоксально це не звучало, волелюбна і темпераментна дівчина цього знака шукає чоловіка, за яким могла б слідувати і чий авторитет визнавала б. У спілкуванні з жінкою-Стрільцем строго стежте за своїми словами і манерами, відточуйте свою поведінку, розширюйте кругозір, вивчайте її інтереси. В іншому жінки-Стрільці хочуть того ж, що й інші: щирості, душевного тепла і довіри.

Жінка Стрілець завжди знаходиться в центрі чоловічої уваги. З цієї причини закоханому в неї чоловікові доведеться провести не одну ніч, перемігши, при цьому, своїх суперників. Чоловіків як мед, привертають такі риси характеру жінки Стрільця:

Життєрадісність. Комунікабельність. Веселість. Дотепність. Оптимізм.

Кілька порад про те, як завоювати жінку Стрільця, наведених у цій статті, допоможуть йому вирішити цю непросту задачу.

Перш за все, слід відзначити той факт, що жінка Стрілець зверне увагу лише на непересічного чоловіка, який буде представляти собою яскраву і цікаву особистість. Дама, народжена під знаком Стрільця, дуже енергійний та рухливий. Вона не буде годинами перебувати в одній обстановці, наприклад, сидіти в кафе, тому що її дозвілля відрізняється великою різноманітністю.

Хоча свою перевагу вона завжди віддає активного відпочинку. З цієї причини вам, щоб завоювати жінку Стрільця, необхідний розділяти її хобі — адже якщо вам це не подобається, вам буде складно вирушати з нею на пробіжки, довгі пішохідні і кінні прогулянки.

Жінки Стрільці – імпульсивні, гарячі, темпераментні, і не завжди можуть контролювати свої емоції, у тому числі і негативні. При виникненні подібної ситуації чоловікові краще не вступати в суперечки. Без його участі буря вщухне так само швидко і несподівано, як і почалася. Справа в тому, що для Стрільців характерні перепади в настрої, але їх природне життєлюбність і оптимізм не дозволяють негативним почуттям довго панувати над цими людьми.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Стрільця

Жінка Стрілець відрізняється незвичайно сильним прагненням до свободи, тому від неї не можна вимагати звітів про те з ким вона проводить час, або куди витрачає гроші. Подібні розмови, а так само різні накази, вона сприймає як замах на її незалежність і назавжди покидає такого чоловіка.

Продовжуючи відповідати на важливий для багатьох представників сильної статі питання, як завоювати жінку Стрільця, слід додати, що вони повинні бути активними, виявляти готовність до далеких подорожей, і не реагувати на сплески її негативних емоцій.

Крім того, необхідно цікавитися її думкою з різних питань, і звертатися за порадами. Таке ставлення до жінки Стрільцеві, поза всяким сумнівом, приверне її увагу до чоловіка. У той же час представник сильної статі людства, добився любові жінки Стрільця, не буде розчарований, тому що з цих дам виходять прекрасні коханки, вірні дружини, хороші господині і надійні друзі.


Залишити відгук