Як Завоювати Жінку Ваги

Жінка-Терези унікальна, чарівна, непостійна й незрозуміла нікому, причому іноді навіть самій собі. Це на 100% людина настрою: сьогодні вона буде ласкавою і ніжною, завтра захоче з кимось поскандалити, післязавтра – вирішить, що їй необхідно кардинально змінити професію. Ці жінки своєю неординарністю, легкістю і темпераментом можуть зачарувати будь-кого, але впоратися з таким характером може тільки сильний чоловік з щирими почуттями.

Щоб завоювати жінку-Ваги, ви повинні розуміти, як вона бачить свого ідеального чоловіка. По-перше, жінки цього знака не виносять нудьгу, одноманітність нервує їх, робить агресивними і дратівливими, в результаті чого конфлікти стануть неминучими. Тому вам доведеться постійно відкривати для нього (і для себе) щось нове, будь то музика, фільми або екстремальні види спорту.

По-друге, дівчину-Терези ніколи не зможе завоювати чоловік без характеру, так як вона залишиться тільки з тим, чий авторитет зможе визнати й чиїй силі зможе довіритися. При цьому ви не повинні зазіхати на її свободу, захоплення або друзів. По-третє, для жінок, народжених під знаком Терези, важливий зовнішній вигляд чоловіка, вони віддають перевагу елегантним чоловікам, у яких є свій стиль і непогані манери. Для такої жінки не останню роль відіграє добробут чоловіки, тому, якщо ви розраховуєте на довгі стосунки, то треба дати їй зрозуміти, що вона і, можливо, ваші майбутні діти будуть забезпечені всім необхідним.

Всіх людей, народжених під знаком Терези, об’єднує двоїстість натури, мінливість і неординарність, тому вибудовуючи з ними відносини, відштовхуйтеся від унікальних особливостей свого обранця, розраховуйте свої дії наперед і будьте максимально щирим.

Існує нескінченна кількість анекдотів про жіночу логіку, про стилі мислення і особливості поведінки, а тут ще й вплив гороскопу. Напевно, навіть жінки Терези не знають відповіді на питання «чого хоче жінка» в силу своєї мінливості.

Сьогодні для неї може бути важливий тільки ваш зовнішній вигляд, а завтра вона буде заглядати у ваш гаманець. Сьогодні вона порадіє ромашці з поля, а завтра вилетить у вікно букет квітів і кільце. Це найбільш непередбачуваний тип жінок, які самі не завжди знають, чого хочуть, а тут на них ще й зі сторони намагаються впливати, і що ще гірше тиснути.

Якщо ви хочете завоювати жінку Ваги, майте на увазі, що вона обожнює бути в центрі уваги. Жінки Терези завжди користуються популярністю у чоловіків. І чим менше уваги вона на них звертає, тим більше для неї роблять, тим більше намагаються завоювати її серце. Вона може дивитися на чоловіка поглядом, повним презирства, а він буде щасливий від того, що вона просто дивиться в його бік.

Вони люблять себе і не обтяжують пошуками ідеальних партнерів. Вони її самі знаходять, але вибирає тільки вона. Представниці прекрасної статі, що належать до зодіаку терезів, не люблять перевантажувати себе, особливо це стосується побуту. Тому, якщо ви готові робити всю «жіночу» роботу, постійно обожнювати і обожнювати, квіти і зірки до її ніг покладати – це ваша жінка і її варто домагатися.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Ваги

Для того щоб визначитися з тим, як завоювати жінку Ваги, потрібно чітко визначитися зі своїми цілями. Будьте впевнені в тому, що ця жінка не подарує вам ніч кохання за дорогою вечерю. Вона може цього не зробити навіть за вашу подаровану путівку за кордон. Всі знаки уваги вона сприймає як належне.

А якщо ви розраховуєте на серйозні відносини – намагайтеся її максимально відчувати, передбачати чого вона може захотіти через 5 хвилин і через 10 років. Природно, це непросто, але якщо вже ви зважилися – намагайтеся. Пам’ятайте про те, що жінки Ваги дивляться на все, аж до того, наскільки у вас накрахмален комір сорочки, до того, випрасувані ваші шнурки.

Вона особливо упереджена до запахів, а за рахунок тонкого нюху вона відчуває запах хорошого парфуму, і запах тіла, за яким на несвідомому рівні здатна орієнтуватися. Саме тому, вибираючи жінку Ваги, потрібно намагатися відповідати найвищим вимогам, про які чоловіки можуть і не підозрювати.


Залишити відгук