Як Завоювати Жінку Близнюки

Жінки-Близнюки багато в чому схожі на чоловіків цього ж знака: мінливі, примхливі, часом нестерпні, часом милі і ніжні. Вони темпераментні, люблять увагу і гарні подарунки, оригінальні побачення, атмосферу чуттєвості і очікування чогось незвичайного. Можна з упевненістю сказати, що для жінки-Близнюки важливі не стільки відносини, скільки очікування їх і процес їх розвитку. У спілкуванні з чоловіком жінка, народжена під цим знаком, нагадує дитину з лупою: їй весело і цікаво вивчати партнера, смикати за ниточки» і дивитися на реакцію. Як тільки «механізми» особистості партнера стають їй зрозумілі, починає згасати інтерес.

Тому, щоб завоювати дівчину-Близнюка, доведеться постійно думати про те, як її здивувати, а здивувати Близнюків дійсно дуже складно. По-перше, визначте, чого вона хоче: то їй потрібен серйозний партнер, то легкий флірт, то пристрасні вечора. По-друге, жінка-Близнюк оцінить легкий характер, почуття гумору і здорову чоловічу харизму. Вона не потерпить нетактовності, примітивності, занудства і причіпок. Обмежений розум і відсутність інтересів також відштовхне її. По-третє, дівчині-Близнюка, як повітря, необхідне спілкування з людьми, не намагайтеся обмежити її світ тільки своєю персоною, марно також встановлювати їй якісь рамки і нав’язувати правила.

У сімейному житті будьте готові до того, що періодично будуть проявлятися всі грані складного характеру Близнюків. Жінка, народжена під цим знаком, не буде цілодобово наводити вдома чистоту, готувати дні безперервно і вирощувати фіалки, вона скоріше захоче відвідати захід, познайомитися з цікавими людьми і повечеряти в ресторані. Жінки-Близнюки стають прекрасними мамами і будуть робити все для емоційного та інтелектуального розвитку дитини. І при всьому при цьому вона буде виглядати спокусливо і дуже жіночно.

Жінка — Близнюки мріє про чоловіка, який буде для неї коханцем, другом і духовним наставником в одній особі. Таке поєднання якостей характеру в одному чоловіку практично неможливо, тому вона і часто змінює своїх партнерів. Тому що знаходиться в пошуках ідеалу.

Якщо ви дійсно хочете підкорити її серце, то наблизьтеся хоч на трохи до її ідеалу і це полегшить вам завдання. Як завоювати жінку Близнюки?

По-перше, її потрібно домагатися не наскоком, а вишукано і інтелектуально, ну щось в стилі епохи Людовіка XIV. Цю жінку залучають дотепні і блискучі розмови, на які здатний далеко не кожен чоловік.

Вона вміє оцінити розум чоловіка з перших хвилин спілкування. Тому дорогі чоловіки читайте більше книг, що б підтримати бесіду з жінкою-Близнюком. По-друге: найчастіше ця жінка майже не звертає увагу на фізичну силу і зовнішність чоловіка. Так як зовнішність для неї не головне.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Близнюки

Жінка — Близнюки навряд чи полюбить нудного партнера. Її потрібно постійно дивувати, радувати й веселити. Але ви не думайте, що в процесі завоювання цієї жінки вам не доведеться викластися повністю. Її треба чимось здивувати. Наприклад, ви можете приготувати екзотичний вечерю і придбати шипуче вино, при цьому потрібно вибрати яке-небудь незвичайне місце для побачення адже така вечеря в квартирі або ресторані їй здасться нудним.

Жінка — Близнюки не любить одноманітність, це згубно для неї. Щоб завоювати жінку Близнюки, їй потрібна новизна. Щоб завоювати жінку Близнюки, запропонуйте їй подорож, походи, веселі заходи, музеї, виставки, звичайні прогулянки, покази мод.

Все що завгодно, головне, що б вона відчувала динаміку життя і зміни, тільки так ви зможете, хоч на трішки, наблизиться до її серця. Також пам’ятайте, що самотність для неї не міг, тому будьте завжди поруч інакше вона швидко знайде собі заміну.

Ця жінка буде з вами, поки ви її будете цікавити і задовольняти її інтелектуальні, духовні та сексуальні потреби. Близнюки чекають завжди у всьому блиску і будьте завжди на висоті – сподіваюся, ви отримали відповідь на питання, як завоювати жінку – Близнюки?


Залишити відгук