Як Завоювати Жінку Козерога

Жінки-Козероги відрізняються стриманістю, не люблять демонструвати свої наміри, переживання чи прагнення. Вони завжди стежать за собою і з віком тільки гарнішими. Для жінок цього знака важлива кар’єра, професійний та фінансовий успіх, заслужене власною працею визнання. Вони практичні і господарські, вдома у дівчини завжди чисто, все підібрано зі смаком і розумом. При цьому жінка-Козеріг відрізняється лагідним і спокійним характером, представити її в істериці просто неможливо.

Щоб завоювати дівчину-Козерога, потрібно знати, як вона вибирає чоловіків. Її цікавлять благополучні у фінансовому відношенні, виховані і впевнені в собі чоловіки. Романтичні хлопчики або імпульсивні хлопці явно її не приваблюють. Для жінки-Козерога важливий і свій статус і положення в суспільстві її супутника, тим більше чоловіка, тому людина без амбіцій і цілей також не зможе стати її обранцем.

Жінка-Козеріг, як і представники інших знаків Землі, моментально відчуває нещирість, тому не потрібно химерних і витіюватих компліментів, говорите щиро, просто і тільки тоді, коли це доречно. Не потрібно зображати «розумного», поверхневі і примітивні чоловіки Козерогам не по душі, спілкування має бути природним, бажано на високому інтелектуальному рівні. Якщо його немає, то і шансів сподобатися жінці-Козерогові не так вже й багато. Якщо ви чогось не знаєте, то краще попросіть її розповісти і пояснити, це точно викличе інтерес і повагу.

Про прихильності Козерогів до своїх рідних і членам сім’ї ходять легенди, і жарти, тому, щоб серйозно зацікавити дівчину-Козерога, доведеться зачарувати і її найближче оточення. Що стосується подарунків, то варто враховувати, що Козерогам не подобаються дешевки, але навіть у недорого подарунка повинен бути «характер» і якась особлива історія. Інтимні стосунки з жінкою цього знака будуть поступово розкриватися, і кожна близькість буде вас приємно дивувати. Жінки-Козероги стають просто чудовими матерями і вірними і мудрими жінками, але пам’ятайте, що головне – це особистість людини, а не тільки його гороскоп, а в основі здорових і повноцінних пошаною повинні лежати щирі почуття, взаємну повагу і бажання пізнавати один одного.

Слід відзначити той факт, що з-за особливостей характеру жінки Козерога у вас ніяк не вийде завоювати її за допомогою якихось цукерок, квітів або ж просто дорогих подарунків. Якщо ж ви вирішили «пустити пил в очі», то це теж не пройде. Найчастіше такі жінки в силу свого характеру цінують тільки справжні чоловічі вчинки, але ніяк не дурному витівки в ім’я любові.

Якщо ж у вас виникають думки про те, як завоювати жінку Козерога за дуже короткий час, то не варто й починати, так як це практично марно. Адже вона дуже серйозна і зібрана і часто в її характері присутня яскраво виражена практичність. Також її переконання і принципи досить міцні і важливі для неї.

Але при цьому ні в якому разі не варто думати про те, що у жінки Козерога не може спалахнути спонтанних почуттів. На це вона дуже навіть здатна. Однак при цьому її внутрішнє «я» ніколи не дозволить їй піддатися легковажному потягу, а тим більше завести несерйозні стосунки.

Так що якщо у вас виникло бажання завоювати жінку Козерога, то слід запастися терпінням і бути дуже тактовним. Пам’ятайте, що за її серйозною зовнішністю ховається сентиментальна і ранима людина. Його ви зможете розгледіти в жінці Козерозі тільки в тому випадку, якщо вона буде повністю впевнена у вас. Якщо це станеться, то душа її буде розкрита перед коханою людиною навстіж.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Козерога

Якщо ж у вас все-таки вдасться завоювати жінку Козерога, то ви отримаєте пристрасну коханку, а також вірного помічника, який буде з вами у всіх починаннях.

Також слід пам’ятати про те, що ні в якому разі не слід обмежувати її свободу дій. Найчастіше саме з цим вони не можуть змиритися. Це може стати причиною розриву ваших відносин. Пам’ятайте, що жінка Козеріг – це дуже вольова людина, який прийняв рішення, то, швидше за все його не змінить.

Якщо ж вашою обраницею все-таки стала жінка Козеріг, то для вас буде приємним сюрпризом її хазяйновитість. Ви зможете спокійно займатися кар’єрою, в той час як вона повністю віддасть себе сім’ї і дітям. Жінка Козеріг відмінний кулінар, дбайлива економна господиня а так само берегиня сімейного вогнища.


Залишити відгук