Як Завоювати Жінку Раку

Всі «водні» особливості характеру Раків ідеально підходять для жінок: вони розумні, терплячі, вірні, нескінченно жіночні і романтичні. При цьому страх бути відкинутою робить жінок-Раків абсолютно ненав’язливими, а широке коло інтересів перетворює спілкування з ними в справжнє задоволення. Щоб завоювати дівчину-Раку, потрібно бути як можна більш чуйним і мужнім, адже в своєму партнері, якщо мова йде про серйозні стосунки, жінки цього знака шукають опору і покровителя, того, кому зможуть довірити свою долю і кого будуть щедро обдаровувати ласкою і турботою.

У відносинах дівчина-Рак нерідко веде себе як дитина, то вередує, то веселиться день безперервно, це треба приймати спокійно і з посмішкою. Варто враховувати, що жінки-Раки дуже чутливі: в свого чоловіка вони в буквальному сенсі вцепляются клешнями, але при найменшому тиску на них закриваються і перестають спілкуватися. Тому будьте обережні у висловлюваннях і дійте обдумано, навіть хвилинна спалах гніву може поставити хрест на подальшому спілкуванні.

Щоб завоювати серце жінки-Раку, ви повинні стати лідером у вашій парі, вести її за собою, піклуватися і любити кожною клітинкою. Відчувайте різницю між наполегливістю і нав’язливістю, інтелектуальної бесідою і занудством, не скупіться на подарунки і красиві залицяння. Якщо вона побачить у вас батька своїх майбутніх дітей, то ви будете насолоджуватися спілкуванням з самою ніжною і сексуальною партнеркою, яку тільки можна уявити.

Вам треба бути гарним слухачем для жінки-Раку, проте і самому не варто забувати приймати активну участь у розмові. Ракам подобаються конструктивні бесіди, які приносять задоволення обом співрозмовникам. Вам хочеться знати, як завоювати жінку-Раку? Не варто проявляти занадто сильний натиск. Таким жінкам подобається неквапливе і ніжне розвиток відносин.

Не забувайте хвалити жінку-Раку – вони дуже люблять хвалебні промови на свою адресу. Але не варто дуже старатися, оскільки Раки дуже добре відчувають брехню. Робіть компліменти жінкам-Ракам за смачну їжу і затишний будинок, адже вони є чудовими господинями.

Не кажіть нічого поганого про її мамі. І в цілому уважно стежте за своїми словами, оскільки представниці цього знаку відрізняються вразливістю. Не забувайте доводити жінці-Раку свою любов.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Раку

Таких жінок відрізняє емоційність. Їм дуже потрібна підтримка близьких людей. Ні в якому разі не можна критикувати жінку-Раку. Відмінною рисою жінки-Раку є прекрасна пам’ять. Причиною цього є той факт, що вона дуже високо цінує минуле.

Ви зможете сміливо довірити жінці-Раку всі свої секрети і таємниці – вона нікому про них не розповість. Інший її особливістю є вірність. Жінка-Рак зберігає вірність своїм друзям і, звичайно ж, своєму обранцеві. Однак у відповідь вона чекає того ж. Крім того, вона має потребу в тому, щоб про неї хвилювалися і піклувалися.

На початку відносин можна попросити у неї ради у вирішенні якої-небудь проблеми – це послужить відмінним поштовхом для розвитку ваших відносин. Якщо хочете завоювати жінку Раку, зробіть їй подарунок, піднесіть що-небудь для прикраси будинку — картину, книгу в хорошому палітурці, гобелен, красиву рамку для фотографії.

Цій жінці потрібні відносини, які побудовані не тільки на сексі. Сюди входить також діти, будинок, стабільне положення. Вона напевно не поступиться вам, поки не побачить серйозність ваших намірів. Однак якщо вам вдалося завоювати її, вона зробить вас по-справжньому щасливою. Жінка-Рак буде для вас завжди підтримкою і опорою. Вам ніколи не доведеться сумніватися в її любові і вірності.


Залишити відгук