Як Завоювати Жінку Овна

Жінка-Овен багато в чому схожа характером на чоловіків цього знака: вона активна, ділова, прагне до успіху, незалежності, має масу інтересів і не зможе примиритися з рутиною і відсутністю емоцій і вражень. Жінка-Овен обожнює чоловічі компанії, по-перше, їй приємно увагу, по-друге, їй цікаво і весело. Ці жінки навіть в будь-якому віці виглядають яскравими і доглянутими, а чоловічі риси характеру не заважають їм залишатися чарівними, ніжними і привабливими. Від коханого чоловіка вона чекає поваги, визнання її талантів і успіхів, а також чесності. При цьому дівчину-Овна не зможе завоювати чоловік, покірний як теля.

Жінки цього знака оцінять впевненість, здорову харизму. Їх приваблюють успішні, в міру жорсткі чоловіки, які будуть розділяти їх інтереси та переконання. При цьому чоловік, який мріє завоювати серце жінки-Овна, повинен бути рівним їй по силі характеру і інтелектуальному розвитку, але не повинен обмежувати її у роботі та самовираженні. Не простить жінка-Овен всього три речі: неповага, зрада і байдужість.

Також важливо пам’ятати, що жінка-Овен може бути ревнива до жаху, вона велика власниця, причому вольностей не дозволяє ні собі, ні партнерові, тому краще вам не провокувати її гнів увагою до іншим дамам. Жінка-Овен, незважаючи на жорсткість і запальність, дуже романтична і уважна. Якщо він любить і довіряє, то кращу супутницю і мати для майбутніх дітей і уявити складно.

Дізнавшись характеристику жінки Овна, ви отримаєте подвійну вигоду: по-перше, знаючи все про людину, завоювати його набагато простіше, а по-друге, довідавшись, які ж вони насправді, може, і завойовувати їх передумаєте…

Жінка Овен нудьгувати не дасть ніколи. Вихор емоцій, який вирує в них, затягує всіх оточуючих, змушуючи тих деколи здійснювати такі вчинки, на які вони, здавалося, ніколи не були здатні. Жінка Овен ніколи не буде задовольнятися малим. Вона чекає від свого обранця вчинків, здатних її здивувати і вразити.

Відсунутий стілець, відкрита двері, подана пальто – нічого цього вона не вимагатиме. Більш того, з усіма своїми життєвими проблемами жінка Овен здатна впоратися без допомоги чоловіка і зробити це краще, ніж зробив би він. Цим вона принижує гордість більшості чоловіків, тому не дивно, що поряд з нею може бути тільки поступливий чоловік, навіть з певною часткою покірності.

Якщо прочитавши все це, бажання прив’язати до себе таку жінку не пропало, якщо майбутні труднощі її підкорення не злякали і питання як завоювати жінку Овна все ще залишається актуальним, просто прислухайтеся до кількох простих порад:

Поради чоловікам: як завоювати жінку Овна

Здивуйте. Це самий дієвий спосіб підкорити жінку Овна. Здійсніть який-небудь вчинок, який змусить її здивовано ахнути і звернути в вашу сторону свій зацікавлений погляд. Домагатися, але не підкоряти. Ну, по-перше, перетворити жінку Овна в покірну домогосподарку все одно навряд чи вдасться. Тільки собі нерви попортите і її розсердите. А по-друге, спроби підпорядкувати собі таку жінку обернуться остаточним розривом неможливістю відновити відносини. Не допускати жодних зволікань. Якщо ви вирішили, що саме ця жінка потрібна вам, не тягніть час. Найкращий ефект здатний надати ефект раптовості. Довгі ходіння навкруги не тільки не допоможуть вам розташувати до себе представницю цього знаку, але і здатні надати прямо протилежну дію: у неї складеться про вас негативне думку, змінити який буде вже дуже непросто.

Розуміння і ще раз розуміння – ось секрет успіху у представниць цього знака. Тому, варто ще раз все зважити і діяти. Наполегливо, але м’яко. Дохідливо, але з розумінням!


Залишити відгук