Як Завоювати Жінку Водолія

Жінка-Водолій – це складний людина з буйною фантазією, сотнею інтересів і захоплень. Вона обожнює бути в центрі уваги, любить компліменти, залицяння, нові знайомства і флірт. Дівчину-Водолія неможливо завоювати обіцянками про одруження і тихого сімейного життя, так як рутина та одноманітність її пригнічують і дратують. Навіть якщо вона почне спілкуватися з врівноваженим, серйозним і прагматичним чоловіком, її інтересу і терпіння вистачить на пару зустрічей, після чого «повітряна» жінка-Водолій знову відправиться на пошуки нових вражень. У відносинах жінки цього знака можуть бути фантастично впертими, категоричними і незговірливими, вони вимагають від партнера 100% самовіддачі і вірності, хоча самі не сприймають будь-яких посягань на їх свободу. У жінок-Водоліїв дуже довго формується емоційна прив’язаність, а інтерес її можна запросто втратити через будь необдуманого слова чи вчинку.

Дівчину-Водолія приверне чоловік, здатний на неймовірні романтичні вчинки, авантюри і подвиги заради неї. Також вона оцінить щирий інтерес до її захопленням і переконанням, чи то альпінізм або вишивання хрестиком. Найкращий спосіб «зачепити» жінку-Водолія – захопити її своїм хобі, так як чоловік-наставник в якомусь цікавому справі буде хвилювати її свідомість тривалий час і може навіть стати центром її маленької всесвіту. Для Водоліїв дуже важливий власний коло спілкування і захоплень, тому вам доведеться завоювати не тільки жінку, але й увесь її світ та оточення, так як Водолії нерідко жертвують відносинами заради дружби. Ось чого точно не потрібно робити, так це прив’язувати жінку-Водолія до себе почуттям боргу або якимись жорсткими зобов’язаннями, одна думка про несвободу і чужих правилах викликає у них протест і агресію.

Поруч з коханим чоловіком жінка-Водолій сяє як дорогоцінний камінь, і ви, в свою чергу, будете приємно вражені дивовижним гранях її невловимого характеру. Для початку треба стати для неї ідеальним чоловіком. Зробити це нескладно, головне бути не просто представником протилежної статі в усі своїй красі.

Дивіться в одному напрямку. Ця жінка, перш за все, потребує чоловікові-однодумця, у чоловіка-одного. Щоб завоювати жінку Водолія, стати для неї опорою, розділяйте переконання і погляди, і успіх не змусить себе чекати. Будьте цікаві. Друга умова — це спроможність і унікальність партнера. Для жінки-Водолія дуже важливо, щоб її чоловік був самодостатнім, і при цьому виділявся з ряду представників протилежної статі своєю індивідуальністю. Будьте сильні духом. Під знаком Водолія народжуються екстравагантні, волелюбні, емоційно прохолодні, але при цьому контактні і відкриті люди. Жінка-Водолій не дозволить командувати собою і не піде на поводу у партнера. Однак і підкаблучник такій жінці буде зовсім нецікавий. Їй подобаються чоловіки з прихованим потенціалом. Людина, сильна духом, який з гідністю йде з життя — саме такий чоловік здатний її зацікавити. Будьте неординарні. У дам-Водоліїв в ціні незвичайність! Будьте оригінальні і неординарні і тоді, без сумніву, вона помітить вас. Будьте успішні. Професійні успіхи партнера цікавлять Водоліїв куди більше, ніж фінансова складова. Чим більше у вас досягнень на професійній ниві, тим більше у вас шансів завоювати жінку — Водолія.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Водолія

Будьте незалежні і цінуйте дружбу. Ці риси характеру допоможуть вам ненав’язливо і легко жити пліч-о-пліч з Водолієм, оскільки і сама жінка цього знаку ненав’язлива, не підозріла, довірлива, і при цьому поважає чуже простір, ніколи не буде перевіряти ваші кишені або повідомлення.

Не заганяйте її в рамки. Виконання цього пункту дозволить вам раз і назавжди завоювати жінку — Водолія. Надайте їй свободу і тоді ви станете чоловіком її мрії! Дозволяйте їй займатися тим, чим вона любить ходити туди, куди вона хоче. Загалом, менше претензій і жінка-Водолій у ваших ніг!

Не обманюйте. Це останній, але найголовніший пункт програми. Якщо ви всерйоз стурбовані тим, як завоювати жінку — Водолія, то ніколи не брешіть їй. Особливість цього знака зодіаку полягає в тому, що Водолії завжди розпізнають брехню. Навіть незначна фальш у голосі партнера здатна підірвати їх довіри раз і назавжди!

Ну і наостанок, загальна рекомендація як завоювати жінку Водолія – враховуйте переваги партнера. Приміром, слід знати, що в основному, Водолії воліють кольори холодної палітри. А тому, навіть така банальна річ, як червоні троянди, можуть виявитися, м’яко кажучи, «не до місця».


Залишити відгук