Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Діва в Любові

У любовних стосунках жінки Скорпіона і чоловіка Діви завжди знайдеться місце романтики, ніжності, пристрасним і затяжних сварок, а також скандалів. Зодіакальна несумісність, звичайно не діагноз, але варто враховувати характерні риси партнера, щоб уникнути розчарувань і глибоких депресій. Всі історії кохання, як правило, починаються з трепетних поглядів, поцілунків, ласкавого звернення, бажання підкорити серце обранця назавжди. І ця пара не виняток, цукерково-букетний період у них це справжня любовна лихоманка, нестримна пристрасть і бажання бути поруч.

Жінка Скорпіон – емоційна, яскрава особистість. Її завжди оточують авторитетні, сильні, впливові люди. Скорпіон любить проявляти бурхливу діяльність, показувати свою незалежність, контролювати все, що її стосується. Чоловік Діва флегматичним, пасивний, не вітає динамічність, спонтанність, зайвий тиск і натиск. Його лякає, що вже склалася життя може хтось або щось порушити, це недозволено навіть коханій жінці.

Жінці Скорпіону слід бути більш делікатною, навчитися переконувати коханого не їдкими докорами, а ласкавими і ніжними словами і зверненнями. Тоді підпорядкувати і проконтролювати свого Діву можна буде, не зачіпаючи його самолюбства. Якщо обидва займуть вичікувальну позицію в конфліктній ситуації, це призведе лише до безвиходу та швидкого розриву.

Жінка Скорпіон непостійна, імпульсивно, її жага адреналіну часто призводить до не дуже гарних вчинків і результатів. Проте в ній є ділова жилка, вона з успіхом може організувати будь-яке підприємство, навіть всупереч своїй емоційності, запальності. В житті вона справжній керівник в усьому, вона вміє домовлятися, знаходити підхід до людей, вибирати пріоритетні ходи в бізнесі. А чоловік-Діва стане прекрасним виконавцем, буде займатися фінансами, наповнювати творчим натхненням свою жінку.

В союзі пару може згуртувати спільний інтерес, захоплення, прагнення до досягнень. Однак чоловікові-Діві доведеться покласти на свої плечі тягар відповідальності за вчинки своєї партнерки, тому що при нестандартних ситуаціях вона стає безпорадним і розгубленим. Проблема сварок і конфліктів поступово себе вичерпає, якщо обидва перестануть зациклюватися на відносинах, чіплятися до близької людини, дадуть волю і свободу відносин, спробують перейти на кар’єру. Зв’язавши свої долі з великої любові, вони подолають всі негаразди, підкорять перешкоди, головне для них не здаватися, йти по життю з коханою людиною, вірячи йому і люблячи його.

По сумісності жінки-Скорпіона і Діви-чоловіки — сімейний союз між ними може бути дуже міцним і гармонійним, але, зрозуміло, якщо партнери навчаться рахуватися з почуттями один одного. Чоловіка-Діву і жінку-Скорпіона багато що пов’язує. В обох сильне прагнення до справедливості, загострене почуття обов’язку, чесність. Крім того, обидва вони — сильні особистості. Вони не чекають подарунків від життя і всі прагнуть заробити своєю працею.

Їх союз — це в першу чергу любов-дружба, любов-підтримка і взаємовиручка. Втім, це зовсім не виключає самої любові: жінка-Скорпіон — пристрасна натура, і її вогню з лишком вистачає на двох. Інша справа, що вона звикла мислити широко, і пунктуальність чоловіки-Діви, його увага до дрібниць і його ощадливість нерідко її бентежать. Чоловік-Діва ж насилу переносить її бурхливі спалахи емоцій.

У цілому, у пари сумісності Скорпіон-Діва складаються хороші і дуже продуктивні відносини в будь-якій сфері життя. Жінка-Скорпіон і чоловік-Діва відмінно розуміють один одного і доповнюють. Обидва люблять постійність і цінують вірність і відданість своїм партнерам.

В ідеальній парі жінка-Скорпіон і чоловік-Діва – кожен з партнерів знаходить те, що йому бракує. Жінка-Скорпіон, живучи разом з чоловіком-Дівою, насолоджується спокоєм і умиротворенням. Адже її необмежені прагнення до ризику, надмірна активна діяльність часто вносили смуту і марноту в її життя. В даному варіанті її активність, сміливість і діяльність спрямовується на турботу про чоловікові-Діві.

Дуже часто трапляється так, що жінка-Скорпіон розчищає своєму чоловікові дорогу для успіху, прибирає конкурентів, необхідність конфліктувати і створює ту обстановку, в якій чоловік-Діва може спокійно реалізовувати свої таланти і проявляти свої найкращі якості. Як правило, чоловік-Діва, нерішучий, він більше любить розмірковувати, ніж діяти. До того ж він уникає рішучих вчинків навіть тоді, коли вже сам прийшов до висновку про їх необхідність. А жінка-Скорпіон просто народжена для того, щоб ризикувати і приймати рішення. У її житті сміливість і ризиковані події займають багато місця. І в результаті цього, у чоловіка-Діви, що живе зі Скорпіоном, прибирається застій і нудьга у багатьох сферах життя.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Діви в тому, що в їх шлюбному союзі буває багато суперечок і сварок, незгоди і суперечності. Основна причина цього – уїдливість і любов до критики обох партнерів. Жінка-Скорпіон в силу своєї проникливості може критикувати більше зло, так як вона добре відчуває найболючіші точки партнера, але, у неї добре розвинена інтуїція, і вона може вчасно зупиниться у своїх претензіях. А чоловік-Діва критикує нудно, просто зі своєї любові до критики, і зовсім не звертає увагу на реакції співрозмовника.

Його девіз «Я критикую вчинок, а не самої людини», але він не помічає того, що самій людині ці нюанси абсолютно байдужі. Крім того, чоловік-Діва любить критикувати інших, а себе любить і з великою неохотою визнає свої помилки. А жінка-Скорпіон, на відміну від нього, критично ставиться і до себе. Іншими словами, жінка-Скорпіон знає, що таке критика і вміло ним користується, а чоловік-Діва використовує її не там і не тоді, де це варто робити. В результаті він часто ображає свою кохану.

Також, в інтимному житті жінці-Скорпіону часто здається, що чоловік-Діва — не більше і не менше, як просто «бездушна брила». За гороскопів сумісності Скорпіона і Діви, щоб їх сімейний союз був гармонійним, обом партнерам необхідно попрацювати над собою. Чоловікові-Діві варто запам’ятати, що з допомогою критики він не зможе поліпшити жінку-Скорпіона. Навпаки, такою своєю поведінкою, він створює ще більші проблеми. Всі люди недосконалі, але критика ще нікого не поліпшила.

Жінці-Скорпіону, в спілкуванні з чоловіком-Дівою варто частіше згадувати про те, що він критикує не зі зла, а просто в силу поганої звички. Ви ж бачите свого чоловіка наскрізь і прекрасно розумієте це. Він робить це не зі зла, а тому що йому не вистачає душевної теплоти і сили. Він не хоче зробити вам боляче, але, зрозуміло, від цього легше стає мало. Постійні причіпки і докори кого завгодно можуть довести до зриву. Постарайтеся після подібних випадків, уточнювати у Діви якісь нюанси, а потім переходите на теоретичне обговорення подібних випадків. Подібною реакцією ви зможете завершити ситуацію мирним і довгим філософським обговоренням. Або є ще один варіант. Просто ігноруйте його висловлювання. Чоловік-Діва і сам розуміє, що йому не вдасться нічого змінити, але діє так за звичним шаблоном, бажаючи всього і вся давати оцінки.


Залишити відгук