Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Тілець в Любові

Їх зустріч, як удар блискавкою. Спалахнула любов жінки-Скорпіона і чоловіка-Тельця викликає непідробний інтерес оточуючих, вони притягують до себе увагу інших. Телець убитий магічною красою жінки — Скорпіон, їх несе бурхлива річка пристрасті по хвилях безмежної любові і ніжності.

Жінка-Скорпіон одягається яскраво, але з почуттям смаку і стилю. Вона вулкан нерозтраченої енергії, самозакохана, тщеславна, горда і непримиренна і вперта. Зачепивши за живе жінку Скорпіона, супротивник отримає сповна, у гніві страшний і непередбачуваний людина. Після конфлікту, довго тримає оборону неприступною і холодної жінки. У спокійній обстановці, жінка-Скорпіон, врівноважена, стримана, раціональна особа.

Здавалося б, як такий яскравий внутрішній потенціал, зовні витримує маску холодною і стриманою жінки. Незрозуміло, як така жінка приваблює одноманітного, що шукає стабільності Тільця, від подібних жінок він має тікати. Не любить нещирість, непрозорості та заплутаності душі, її все більше тягне пізнати цю жінку. Весь секрет криється у відомої мудрості, «заборонений плід солодкий».

Період закоханості пара переживає найбільш чуттєві і приємні моменти. Побут здатний затьмарити союз. Він звик бути головним, наділений практичністю, хазяйновитістю, його лякає її марнотратство і схильність «рубати з плеча».

Знайшовши витримку, обом слід шукати компромісні рішення. Жінці — Скорпіон слід іноді промовчати, чоловік-Телець повинен стежити за своїми висловлюваннями і не переходити на грубість. Скорпіон має інтуїтивно відчувати настрій партнера Тільця, і адаптуватися до нього. Важко Скорпіону так себе приборкувати, але іншого виходу для збереження союзу немає. Взагалі, сумісність чоловіка — Тельця і жінки — Скорпіона традиційно вважається невисокою, дуже різні їх характери.

Чоловік-Телець, зі своїм почуттям гумору може зачіпати і образити Скорпіона. Жінка не розуміє жартів, особливо в свою адресу. Якщо чоловікові-Тельцю дорога обраниця, не варто висміювати і підколювати Скорпіона. Телець, розважливий і вимогливий у звітах про розтрати дружини, його не лякає, що про нього скажуть, скупердяй. Житлова сторона і комфортні умови для Тельця важливі, він прагне до благополуччя, до красивих речей в будинку, але зайвого не дозволить, багатство та розкіш вважає зайвим.

Зберегти відносини допоможуть взаєморозуміння, сприйняття партнера таким, яким він народився і виріс. М’якість, поступливість, мудрість, «холодна голова», ось чого їх відносин потрібно для існування. Обидва не потерплять «перевиховання», не пробачать зраду, поминання образ і докорів. Телець і Скорпіон, прийняли характер один одного, можуть знайти щастя, незважаючи на деякі проблеми сумісності цих знаків. Звичайно, витримавши всі атаки, доля нагородить їх спокійним і щасливим життям.

Союз жінка-Скорпіон і чоловік-Телець досить поширений. По сумісності жінки-Скорпіона й Тельця-чоловіки — це сильні особистості, і це дозволяє їм не тільки любити, але й поважати один одного (що для них життєво необхідно). Жінка-Скорпіон цінує в чоловіку-Тільце його самостійність, завзятість, уміння заробляти, а він у неї — силу характеру в поєднанні з неймовірною жіночністю. Але, як і в будь-якій іншій парі, де зустрічаються протилежні знаки, відносини у жінки-Скорпіона і чоловіка-Тельця складаються дуже непросто.

З життєвої точки зору союз Скорпіон-Телець може вважатися невдалим, але для тих, хто займається духовним самовдосконаленням – такий союз просто ідеальний. Це – дві дуже різні, несхожі половинки єдиного цілого. Разом вони зможуть отримати владу над матеріальним і невидимим світом, що оточує нас.

Жінка-Скорпіон не любить підкаблучників, і в ідеальній парі вона спокійно надає чоловікові-Тельцю бути главою дому, та ще й допомагає йому зробити кар’єру. Крім того, у жінки-Скорпіон і чоловіка-Тельця прекрасна сексуальна сумісність і схожі погляди на сім’ю, до якої вони обидва ставляться дуже відповідально і серйозно.

Оточуючим людям пари жінки-Скорпіон і чоловіка-Тельця здається успішною, спокійною і не дуже товариською. З сторонніми вони ніколи не говорять про свого спільного життя. Найчастіше гостей приймають неохоче, особливо непроханих. Але, якщо в гості заходить давній добрий друг, то все змінюється в прямо протилежну сторону. Обидва партнера стають дуже гостинними і створюють своєму гостю відмінну побутову і психологічну атмосферу.

В цьому союзі Скорпіон розкриває свої таланти доброї господині дому. Чоловік-Телець працьовитий і вміє заробляти гроші, а жінка-Скорпіон відмінно справляється з тим, щоб розумно їх витратити. Чоловік-Телець любить працювати, а жінка-Скорпіон відмінно розуміє, в яке русло направити його сили. Навіть якщо ця пара живе лише матеріальними інтересами, не замислюючись про духовність, все одно в сумісності Скорпіон-Телець їх енергетика стабілізується завдяки один одному. Обидва стають більш щасливі в будь-яких починаннях. А вже якщо це люди, які цікавляться розвитком особистості, то вони досягнуть більших результатів.

У сфері грошей пари жінки-Скорпіона і чоловіка-Тельця швидко знаходить спільну мову, незважаючи на всі розбіжності. У сфері почуттів «товстошкірий» чоловік-Телець і емоційна, глибока жінка-Скорпіон теж з часом знаходять взаєморозуміння. Головний ворог відносин у цій парі – ревнощі.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона й Тельця в тому, що обидва партнера неймовірно ревниві. Причому, ні жінка-Скорпіон, ні чоловік-Телець не є «гуляками», але, періодично то один, то інший висловлює підозри. Варто відзначити, що якщо чоловік-Телець шукає хоч якийсь привід, то жінка-Скорпіон може вигадати сама. Вона також побачить причину ревнувати там, де її немає, або сама може спеціально викликати ревнощі чоловіка-Тельця, щоб змусити його виплеснути зазвичай приховані і тихо тліючі почуття. Жінкам-Скорпіонам потрібна буря, пристрасть, емоції. І вона підсвідомо прагне вивести чоловіка-Тельця з рівноваги, ревнуючи його до стовпа» або сама, даючи привід для підозр.

За гороскопів сумісності Скорпіон-Телець, як писалося вище, у цієї пари основна проблема – ревнощі. І працювати над цією проблемою більшою мірою належить жінці-Скорпіону, як більш проникливому і чутливого партнеру. Повністю на ній лежить відповідальність за сімейну гармонію і за те, чи зможе вона розсіяти страхи чоловіка-Тельця і переконати його в тому, що приводів для ревнощів немає. Що стосується ревнощів жінки-Скорпіона, то їй доведеться навчитися об’єктивно оцінювати ситуацію, перш ніж робити якісь висновки. Справа в тому, що прониклива і спостережлива жінка-Скорпіон, коли справа стосується особисто її, забуває про своїх здібностях і ревнує без усяких причин.

Складніше справа йде там, де жінка-Скорпіон спеціально викликає ревнощі у чоловіка-Тельця, щоб домогтися від нього емоційних реакцій. Щоб у сім’ї була гармонія, їй необхідно знайти інші джерела сильних почуттів. Так, чоловік-Телець скупуватий на емоції і жінці-Скорпіон таке життя може здаватися прісної. Але, терпіння Тільця має межі, тому не варто ставити під удар сімейне життя, коли можна знайти безліч варіантів, з гострими відчуттями.


Залишити відгук