Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Скорпіон в Любові

Стосунки пари жінки Скорпіона і чоловіка Скорпіона справжня загадка для оточуючих. Коли в парі два Скорпіона це завжди викликає непідробний інтерес, бажання знайти підступ у цих непростих відносинах. Про них довго будуть йти пересуди, висуватися різні версії, кому більше вигоди від цих любовних взаємин.

насправді їм дуже цікавий чоловік зі схожим з темпераментом, аналогічним мисленням і поглядом на життя. У них рідко виникають розбіжності смаків і уподобань. Цій парі цілком по плечу побудувати міцну люблячу сім’ю. Кожен з пари надає іншому сили, прагнення до досягнень, впевненість у майбутньому. Звичайно ж, як і будь-якій іншій парі, їм не вдасться повністю уникнути проблем.

Скорпіон чоловік закритий, підозрілий недовірливий, не відрізняється вірністю, тактовністю, глибокою прихильністю до людей. Жінка Скорпіон легко підведе чоловіка до сумісного проживання або шлюбу. За статистикою пара Скорпіонів досить міцний і довгостроковий союз, в якому справа рідко доходить до розпаду.

Скорпіони наділені неймовірною інтуїцією, чуйністю, умінням діяти нишком. Однак парі заважають власні однакові негативні риси характеру, які не визнаються у себе, зате заважають в обранцеві. Це впертість, злопам’ятство, нещирість, вміння спотворювати дійсність, уникати відкритих розмов на чистоту, без обману, фальші. Компенсується це спорідненістю душ, прекрасною чуйністю і розумінням партнера без слів. Ця парочка здатна розігрувати на людях і комедії, і драми, надавати достатньо прохолодним відносин забарвлення бурхливої любові і пристрасті, демонструвати свої, нібито надзвичайно пристрасні стосунки.

Страждання, любовні катування служать для Скорпіонів найкращим натхненням і стимулом для звершення подвигів, неймовірних цілей. Жінка Скорпіон провокатор, її почуття гумору може боляче зачіпати людини, однак жарти на її адресу не допустимі, вона агресивна і може показати своє жало в повній мірі. Об’єднує пару спілкування, насичене сексуальне життя. Розбурхує пару і підтримує постійний інтерес до партнера постійна напруженість і нервозність.

Крім того, боротьба за своє «останнє і тверде слово завжди залишається, але цій парі таке становище йде швидше на благо для збереження любові. Секрет довговічності пари в умінні тримати партнера на невеликій дистанції, трохи недодаючи йому любові, не відкриваючись повністю душею. А на словах вони щиро чекають від обранця відвертості, повного підпорядкування. Спільний рух в професійному плані також на користь обом. Бо гордість за свого партнера буде гріти душу іншого. Позитивна пара, реально зможе прожити щасливе і довге життя, у взаємному інтересі та світі.

Одна з давніх прислів’їв говорить, що два «скорпіона» в одній банці будуть або нерозлучними друзями, або кровними ворогами. По сумісності жінки-Скорпіона і Скорпіона-чоловіки, їх союз можна сміливо назвати вибухонебезпечним. Сімейне життя цих людей схоже на два тайфуну під одним дахом. Часто у жінки-Скорпіон і чоловіки-Скорпіон любов спалахує з першого погляду і триває досить бурхливим і пристрасним романом. Але, з часом спільне життя в сумісності Скорпіон-Скорпіон здатна перетворитися на безперервну війну двох надзвичайно сильних, яскравих і незалежних особистостей. Уникнути цього можна, тільки якщо обидві сторони пом’якшать свій неприборканий норов, навчившись мистецтва терпіння і компромісів.

Нерідко шлюбний союз дуже болісний для обох Скорпіонів. Але оскільки болісно глибокі і пристрасні стосунки – це те, без чого Скорпіон не може обійтися, така пара не розлучається довго, іноді все життя, час від часу розходячись і з’єднуючись знову.

В ідеальній парі Скорпіон-Скорпіон, партнери навчилися правильно розподіляти енергію. Вони чудово вивчили один одного і знають чому і коли партнер може «вкусити», коли потрібна емоційний струс, а коли підтримка. Тому пара жінка-Скорпіон і чоловік-Скорпіон виглядає цілком щасливою і умиротвореної. Вони здатні випустити «пар» один з одним, потім подбати про свій половинці, влаштувати романтичну вечерю або бурхливий секс у незвичному місці. Цим вони насичують свою потребу в гострих відчуттях.

На людях вони можуть вести себе по-різному. Якщо в даний момент хочеться уваги, то вони легко доб’ються і ця пара буде в центрі уваги в будь-якій компанії. Обидва вміють в потрібний момент сказати потрібну фразу, тому м не доводиться поводитися демонстративно і зухвало. Якщо ж їм не потрібно увагу оточуючих, то вони можуть зробити так. Що їх взагалі ніхто не буде помічати. Вони будуть самими тихими й мовчазними гостями. У суспільстві жінка-Скорпіон і чоловік-Скорпіон взаємодіють дуже злагоджено, підіграють один іншому. Варто зазначити, що цю пару не всі люблять, так як вони можуть розпочати «дружити проти когось».

Основна проблема сумісності знаків Скорпіон-Скорпіон у постійній боротьбі за домінування, лідерство в парі, спроба підпорядкувати і зламати партнера, прагнення нав’язати йому свою волю. З цієї проблеми випливають всі інші. До них можна віднести і ревнощі, підозрілість, і бурхливі скандали, які, навіть можуть закінчитися кримінально.

І жінка-Скорпіон, і чоловік-Скорпіон вимагають багато від життя. Обидва честолюбні, сильні і незалежні. Головна їхня цінність – почуття, яким всі повинні підкоритися. А головна мета – підпорядкувати собі партнера. Цього хочуть обидва партнера і ні один іншому не поступається, навіть розуміння, що перед ним людина з того ж тіста. Натомість на підпорядкування обидва готові дати «переможеного» турботу та захист, але в даному випадку це називається «насильно заганяти в рай». І чоловік-Скорпіон і жінка-Скорпіон дуже сильні особистості, і не потребують лідера або опікуна.

Ще одна проблема, яка виникає в союзі Скорпіон-Скорпіон сумісності – це велика кількість екстремальних ситуацій. Скорпіон — знак, що символізує катастрофи і два Скорпіона разом притягують у своє життя вдвічі більше неприємностей. Крім того, що складні ситуації виникають і «самі по собі», так Скорпіони їх ще й додатково створюють самі, так як їм хочеться час від часу полоскотати собі нерви.

За гороскопом сумісності Скорпіон-Скорпіон, кожен намагається обмежити свободу свого партнера, хочуть підпорядкувати його життя власним інтересам. Щоб була гармонія в цьому союзі, обом треба засвоїти головний урок долі – поважати особистість коханої людини, приймати те, що він має власне право на вибір. Варто відзначити, що право на вибір сторонніх людей вони поважають і не заважають йому, поки дії людей не стикаються з їх власними інтересами. Але, по відношенню до близьких вони ведуть себе інакше, прагне повністю підпорядкувати їх собі. Робота по виправленню цієї ситуації буде непроста. Проблему неможливо вирішити, якщо не змінитися внутрішньо самому. Дуже часто жінка-Скорпіон і чоловік-Скорпіон розлучаються, а потім знову сходяться. Вони не можуть жити один з одним, але і далеко один від одного їм стає нудно.

Що ж стосується другої складності, поджидающей цю пару — притягання в своє життя екстремальних обставин — то тут все залежить від самих партнерів і від того, наскільки вони хочуть спокійного життя. Справа в тому, що обом Скорпіонам, час від часу, потрібні потрясіння, без цього їм нудно жити, а вирішуючи складну ситуацію, вони відчувають радість життя. Якщо ж подружжя хочуть тихого життя, то вони можуть скористатися своєму вродженою інтуїцією і обережністю. Просто потрібно прислухатися до себе. Також можна вдатися до допомоги астрологів, щоб вони змогли заздалегідь попередити про можливість небезпечної ситуації.


Залишити відгук