Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Стрілець в Любові

Незбагненні відносини між жінкою Скорпіон і чоловіком Стрілець. Тільки небесам відомо, куди заведе їх любовна гра. Майстерні маніпулятори, рідко знаходять компроміси. Але що примітно, початок цих відносин багатообіцяюче, стрімкі дії, дуже красива любов, неймовірна романтичність побачень, перших поцілунків і зізнань. Глибокі почуття, ціна довіри все це може стати дорогим для пари, і вони зуміють зберегти свою любов на початковому рівні.

Для оточуючих їх зв’язок, не більше ніж захоплення на перший погляд, серйозність виходить хіба що від Скорпіона. З часом все зміниться, пара зможе довести всім своє право називатися зразковою і щасливою. Чоловік Стрілець активний, сильний, розумний чоловік. Легкий і веселий норов, невимушеність до рамок, граням тягне жінок. Скорпіон, по суті, прихована дама, легко буде міняти маски, і підлаштовуватися під настрій чоловіка Стрільця. Чоловік Стрілець має мінливим характером.

Його нормальний стан, реагувати на одні і ті ж речі завжди по-різному. Це приводить в оману і розгубленість жінку Скорпіона.

Жінка Скорпіон всередині яскрава емоційна натура. Для оточуючих справжній ангел, за «лаштунками» може бути агресивною, боляче «жалити» противника, не схильна до лояльності і поблажливості до кривдника. Їй до душі гра, змінювати ролі, приміряти різні типажі і персонажі. Відрадно, що чоловік Стрілець і жінка Скорпіон вміють виносити уроки зі своїх життєвих помилок. Рідко наступають на одні і ті ж граблі».

У конфліктних ситуаціях чоловік – Стрілець вибирає прямолінійну позицію, висловлюючи всі образи на чистоту. Жінка Скорпіон мстива, злопамятна, «вжалить» в самий невідповідний момент, вибере час, коли чоловік особливо слабкий і розгублений. І, тим не менше, відносини їх мають шанси на вдалий союз. Перш за все, жінці Скорпіону необхідно проявляти мудрість, вміти промовчати і пробачити, не чіплятися по дрібницях. Чоловікові Стрільцеві слід навчитися деликатней поводитися з жінкою, пам’ятати, що вона його любов, опора і підтримка. Зосередитися парі потрібно на розвитку відносин, збільшення потомства і створення свого будинку, який буде подібний до фортеці.

По сумісності жінки-Скорпіона і чоловіка-Стрільця, їх сімейний союз завжди буває бурхливим і пристрасним, але рідше, тривалим і міцним. Чоловік-Стрілець дуже цінує свою свободу, не бачить нічого поганого у флірті, і у нього свої поняття про зраду. Якщо говорити іншими словами, у цьому шлюбному союзі нерідкі конфлікти і сцени ревнощів. Також, чоловік-Стрілець не має чітких цілей в житті і не звик виконувати свої обіцянки. Це все надзвичайно бентежить жінку-Скорпіона і в їхній сім’ї йде постійна боротьба протилежностей.

Перевага сумісності Скорпіона і Стрільця, головним чином в тому, що живучи разом, вони домагаються більшого матеріального і соціального успіху, ніж окремо. Ідеальній парі жінка-Скорпіон і Стрілець багато заздрять. Разом, ці партнери домагаються значних матеріальних успіхів і добробуту. Як правило, і жінка-Скорпіон і Стрілець добре просунулися кар’єрними сходами. У них великий і зі смаком обставлений дорогими речами будинок. Вони багато їздять за кордон і не знають потреби в грошах. Скорпіон у цьому союзі може працювати, а може присвячувати час собі.

Єдине, чого не вистачає ідеальній парі чоловіка-Стрільця і жінки-Скорпіона, так це душевного тепла і взаєморозуміння. Але, за час спільного проживання, подружня пара змогла виробити свої закони і правила, завдяки яким спільне життя радує обох. Звичайно, жінка-Скорпіон дуже цінує глибоко відчувають людей, але, пристрасна і темпераментна натура чоловіка-Стрільця, з величезним сексуальним апетитом, їй також дуже подобається. Чоловік-Стрілець навчився заповнювати недолік чутливості своєю неприборканою пристрастю.

В ідеальній парі жінка-Скорпіон не ставить ультиматумів чоловіка-Стрільця і не йде напролом. В результаті цього чоловік-Стрілець виконує роль добродушного чоловіка і тільки сміється над ревнощами своєї дружини. Він не терпить обмежень його свободи і контролю, тому жінка-Скорпіон навчилася миритися з авантюрами чоловіка-Стрільця, але натомість вона отримує темпераментного коханого і статус заміжньої жінки, а він – постійну загадку в особі своєї дружини і привід для гордості перед друзями.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Стрільця в тому, що в їх сімейному союзі дуже часто йде боротьба суперечностей. Це протиборство викликає високу напруженість і створює негативний емоційний фон, що перешкоджає партнерам знайти спільну мову, щоб разом досягати поставлених загальних цілей.

Жінка-Скорпіон дуже часто незадоволена поведінкою чоловіка-Стрільця, і вся проблема полягає в тому, що вона довго збирає образи і претензії, нічого не показуючи. Чоловік-Стрілець до самого останнього моменту буде думати, що в їхній родині панує повна гармонія і взаєморозуміння, поки роздратування жінки-Скорпіона не досягне межі. Вона може дуже довго чекати «слушного» приводу, щоб дорікнути свого партнера. Жінка-Скорпіон не може зрозуміти життєрадісного, люблячого задоволення чоловіка-Стрільця.

Він ніколи не падає духом і відчуває постійну спрагу пригод, подорожей, авантюр. Жінці-Скорпіону невідомо як можна радіти, коли в Африці діти голодують… Розумом жінка-Скорпіон розуміє, що саме цим життєлюбством і привернув її увагу чоловік-Стрілець. Але роздратування накопичується, незважаючи навіть на те, що його успішність багато в чому впливає на її власне матеріальне становище. Чоловік-Стрілець, крім того, що любить відпочивати, ще й хоче це робити у суспільстві вигідних йому людей.

Але, рано чи пізно жінка-Скорпіон вибухає і знаходить відповідний привід для того, щоб висловити чоловіка-Стрільця все те, що наболіло за довгі місяці або навіть роки. А привід дає сам чоловік-Стрілець своїм фліртом з іншими жінками. Він небайдужий до красивих жінок і сексу. До того ж його моральні принципи дозволяють йому завести роман на стороні. Якщо жінка-Скорпіон спіймала його на цьому, то розставання практично неминуче. Після такої бурі просто неможливо зберегти відносини. Варто відзначити, що при розставанні, програють обоє. Жінка-Скорпіон позбавляється звичного рівня життя, її матеріальний добробут неминуче падає, а чоловік-Стрілець позбавляється жінки, яку любить по-справжньому.

За гороскопів сумісності Скорпіона і Стрільця, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Скорпіону доведеться багато попрацювати над собою. Насамперед, їй потрібно зрозуміти, що ні в якому разі не можна збирати образу і роздратування. Вже тільки це допоможе запобігти багато проблем. Запишіться на психологічні тренінги, почитайте психологічну літературу, і навчіться позбавлятися від негативних почуттів, а заодно, підвищуйте свою самооцінку. Також, жінці-Скорпіону варто знайти заняття по душі і навчитися отримувати задоволення від життя, як це з легкістю робить її партнер по шлюбу.

Впоратися з ревнощами буде набагато складніше. Але і тут немає безвихідних ситуацій. Жінка-Скорпіон дійсно ревнива, а чоловік-Стрілець дійсно ветренен і легкомыслен. Але, у жінки-Скорпіона є хороший козир – вміння інтригувати і боротися з ворогами. Бажання зберегти відносини з улюбленим чоловіком-Стрільцем допоможе їй видалити з поля бою всіх жінок, що викликають побоювання. При цьому не забувайте самі давати велелюбного Стрільцеві всю ту ласку і увагу, яку він шукає на стороні. Також, варто відзначити, що в цій боротьбі з суперницями, потрібно бути уважною і бути в курсі ділових справ чоловіка. Навряд чи чоловік-Стрілець буде радий, якщо ви поссорите його з красунею, яка хотіла профінансувати його новий проект.


Залишити відгук