Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Риби в Любові

Багатообіцяючий союз жінки Скорпіона і чоловіки Риби стане твердою опорою для обох, надійним і міцним союзом. Жінка Скорпіон, завжди прагне бути лідером, відповідати за зміни, бути відповідальною і контролювати все, отримає в цьому союзі без боротьби все кермо влади в свої руки.

Чоловік Риба з радістю перекладе всі тяготи побуту, глобальних і рішучих кроків у сімейному житті на жінку. Він зовсім не буде байдужим спостерігачем, просто граючи другорядну роль, підпорядковуючись своїй жінці Скорпіону. Чоловік Риба має нелегкий характер, він часто одягає маску, яка найбільш вигідна для нього. У ньому є лукавість, але не лицемірство і фальш, просто його основне бажання не бути розкритим.

Він активний на словах, емоційний всередині, цікавий до фанатизму, не проти попліткувати, вигадувати дурниці. Але в складних ситуаціях він змінюється, стає зібраним, рішучих, напруженим і сміливим. Чоловік Риба відмінно використовує всі зброю для напору, він може вдаритися в стеження, шантаж, маніпуляції якимись аргументами. Одним словом, небайдужа і холоднокровний в моменти захисту та оборони.

Жінка Скорпіон примхлива, критична, емоційна натура. У чоловікові Рибі відчуває його слабкість, що робить його в її очах легкою здобиччю. Їй хочеться змінити його, зробити динамічніше, веселіше, резвей. Вона хитра, спритна, у неї продумані ходи на всі випадки життя, не упустить свого ні в чому. Розставляє такі прийоми, при яких чоловік Риба запросто попадеться «під каблук» цієї жінки. Їх відносини азартна гра, цікаве пригода, яке триває все життя. Тому до розлучення справа навряд чи дійде, втрачати такий спосіб життя не захоче ніхто з партнерів.

Жінка Скорпіон відома своїм непростим характером, владною вдачею, але чоловік Риба, може надати їй легкість, пом’якшити важку вдачу. Їх об’єднують мрії, плани на майбутнє. Вони думають однаково, їх бажання і цілі збігаються. Чоловік Риба поміркований, послідовний. Перш ніж поставити перед собою мету він все зважить, обміркує наперед кожен крок. Жінка Скорпіон кидається на втілення планів, як у вир, думаючи на ходу, і в неї це непогано виходить.

Пара знайде своє щастя в обіймах один одного. Цілком райдужне майбутнє їм пророкують зірки. Проблеми в побуті, звичайно, будуть виникати, але враховуючи нестандартну пару взагалі, то все інше дрібниці. Головне, вони будуть завжди відчувати себе щасливими і на своєму місці один біля одного.

По сумісності жінки-Скорпіона і чоловіка-Риб, у них може скластися прекрасна сімейне життя. Вони добре підходять один до одного, розуміють, доповнюють і допомагають справлятися з проблемами кожного з них, якщо вони виникли. У сімейному житті жінка-Скорпіон найчастіше бере на себе організаторську роль і майстерно вирішує власні завдання. У неї багато бажань і дуже великі вимоги до чоловіка-Риби. У побуті вона може трохи тиснути на чоловіка-Риби, спонукає його домагатися більшого. Варто відзначити, що це часто роблять на нього позитивний вплив.

Чоловік-Риби не пручається жорстким і твердим вимогам дружини, так як до кінця свого життя він залишається саме «рибою», здатної жити в облаштованому акваріумі, согреваемого душевною теплотою. Крім того, на жінку-Скорпіона завжди і у всьому можна покластися. Їй можна спокійно довіряти не тільки свої почуття і свою любов, але також і своє щастя, і долю. Вона дуже добре впливає на «риб», так що обидві сторони задоволені і своїм шлюбним союзом, і своєю долею.

Обидва партнера дорожать дружною сімейною атмосферою, надійним домом, з гарантованим мирним співіснуванням. Відверто кажучи, багато чоловіки-Риби усіма своїми успіхами, зростанням культури, знаннями, як і просуванням по службовим та суспільній драбині зобов’язані своїм жінкам-Скорпіонам. Чоловіки-Риби змогли піднестися над своєю початкової навколишнім середовищем, побачити і пізнати тлінний світ таким, який він є насправді, а не тільки в колишніх ілюзії, фантазії і уяві колишніх часів. Але за все це та інше вони дякують своїх чудових чоловік-скорпиошек своїми почуттями і любов’ю, вірністю і відданістю.

До всього іншого у чутливого чоловіки-Риби і жінки-Скорпіона прекрасна сексуальна сумісність. Вони обидва налаштовані на серйозні стосунки і цінують в партнері вірність і сталість. В парі Скорпіон-Риби сумісності є все, що потрібно для створення міцної і надійної сім’ї: любов, дружба, взаєморозуміння, взаємовиручка. Цей шлюбний союз відрізняється завидною постійністю, вірністю, міцністю, надійністю, безпекою та відданістю один одному. Розлучити цю пару може лише відхід з життя одного з партнерів.

Ідеальну пару жінки-Скорпіона і чоловіки-Риби одразу ж можна виділити в будь-якій компанії. Вони просто випромінюють світло і любов, їхні очі сяють щастям і на губах грає радісна усмішка. Навіть перебуваючи місці, де велике скупчення людей, вони то і справа кидають один на одного закохані погляди. І дивляться один на одного вони не з недовіру і ревнощів, а тому, що для кожного його партнер завжди і скрізь є найважливішим і найцікавішим людиною.

Звичайно, може бути і по іншому, але це тільки в тому випадку, якщо пара не змогла вибудувати добрі стосунки. Тоді, можливо, жінка-Скорпіон буде стежити за своїм чоловіком-Риби, щоб він не випив зайвого, а чоловік-Риби буде відчувати страх, як би його партнерка не знайшла собі гідного супутника життя.

Астрологи стверджують, що ідеальну пару чоловіки-Риби і жінки-Скорпіона пов’язує планета любові Венера, а покровителями є Нептун і Плутон. Завдяки Венері у обох подружжя прагнення до любові і розуміння важливості любові у своєму житті, а Нептун і Плутон створюють містичні, непідвладні волі людини і не залежать від нього події, які зіштовхують Скорпіона і Риб ніс до носа поки ті не зрозуміють, що вони створені один для одного. Коли відносини Скорпіон-Риби перестають серйозні, то жінка-Скорпіон починає виступати для чоловіка-Риби турботливою і строгою мамою. А чоловік-Риби дуже радий такій турботі, оскільки вона ніколи не переходить в приниження.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіон і Риби полягає в тому, що вони по-різному сприймають любов. Для чоловіка-Риби, це містичне, чарівне почуття, послане Богом. Любов Риб завжди безкорислива і все пробачить. А для жінки-Скорпіона така любов здається надто млявою, їй не вистачає пристрасті і вогню. При цьому любов жінки-Скорпіона часто є деструктивною і руйнівною. У неї багато пристрасті, чуттєвості, але щастя це приносить мало. Можна сміливо сказати, що чоловік-Риби для неї просто подарунок долі. Він вміє глибоко любити і при цьому не руйнувати. Шкода тільки, що жінка-Скорпіон не відразу розуміє це.

Ще одна проблема даної пари полягає в тому, що чоловік-Риби часто бреше. Він досить віртуозно заплутує в мережах обману оточуючих і самого себе. А жінка-Скорпіон володіє вродженою проникливістю і тому дуже швидко помічає фальш. Природно це не додає міцності і довірливості у відносини подружжя.

За гороскопів сумісності Скорпіон і Риби, щоб у сім’ї була гармонія, варто лише прийняти свого супутника життя таким який він є. Так, в обох різне розуміння любові, і різну поведінку в любові. Але, знизивши свої очікування від партнера, можна легко налагодити взаємини. Як тільки жінка-Скорпіон зрозуміє, що тепло і ніжність таке ж доказ справжньої любові, як і полум’яна пристрасть, а чоловік-Риби «намотає на вус», що його дружина – не така як він і не буде прощати все на світі, вони швидко зможуть знайти взаєморозуміння. До того ж, чоловік-Риби невтомно говорить жінці-Скорпіону компліменти, які виступлять надійної компенсацією бурхливих почуттів.

Змириться з брехнею чоловіки-Риби буде набагато складніше. Переробити його неможливо, а ображатися на його брехню просто нерозумно, так як він сам вірить у те, що говорить і вже сам не знає де правда, а де вигадка. Перше, що потрібно навчитися робити жінці-Скорпіону в даному питанні, це перестати ображатися. Для жінки-Скорпіона це дуже складно, так як її принципи говорять про те, що брехня принижує відносини. Але їй варто зрозуміти, що чоловік-Риби не такий, як вона, і велика частина його «вигадок» – брехня зовсім невинна, не ставить за мету вигоду для Риб або приниження партнера.

Чоловік-Риби не брехун, а фантазер. Звичайно, в серйозних питаннях варто відучити чоловіка-Риби брехати. Зробити це можна, залишивши його без підтримки жінки-Скорпіона, коли вона зловить його на обмані. Як тільки чоловік-Риби пару раз залишиться без допомоги жінки-Скорпіона тільки тому, що вона не була в курсі, що відбувається з-за його скритності і обману, йому доведеться самостійно розбиратися з проблемами, і він швидко зрозуміє, що дружині краще не брехати. А від жінки-Скорпіона в даному разі вимагається лише пробачити і зрозуміти, а не таїти образу.


Залишити відгук