Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Ваги в Любові

Основою союзу між жінкою Скорпіоном і чоловіком Ваги можуть стати яскраві почуття, магічна симпатія і міцна любов, вони можуть бути однаково корисні один для одного, внести нові фарби в життя в світ партнера. Вони різні, абсолютно не схожі один на одного, що стане першим етапом для любовного возз’єднання. Пара створена, щоб навчити свого обранця цінувати духовний світ, відкривати грані своєї душі, рости і вдосконалюватися в інтелектуальному плані.

Чоловік Ваги трохи замкнутий, в міру емоційна людина. Його відкритість каже, що цій людині він довіряє. Йому не властиво блискавичне прийняття рішень, цьому чоловікові потрібен час, але якщо рішення прийняте, воно буде твердим, обдуманим і без сумнівів. Він звик до спілкування з певним колом людей, з працею і недовірою ставиться до нових знайомств.

Жінка Скорпіон – динамічна, активна, імпульсивна натура. Її найбільше бажання у відносинах тримати все під контролем, тільки так вона відчуває впевненість, надійність і серйозність намірів чоловіка. Її приваблює в обранцеві індивідуальність, неповторність, чуттєвість. Нерозуміння і недоговорені слова вона може накопичувати в собі, виплескуючи у бурхливі сварки, скандали. Позиція чоловіка Ваг в момент конфронтації спокійна, а його незворушність і небагатослівність обурюють жінку Скорпіона.

Викликаючи партнера на гарячу дискусію, жінка-Скорпіон може, не вибираючи слів тиснути і жалити партнера, звинувачувати його у безсердечності, холодності, байдужості. Подібні періоди чреваті рішеннями про розставання пари, зопалу, тим більше що проявити комусь з них лояльність і тверезість погляду навряд чи вийде. Найкращий порада в цій ситуації не доводити боротьбу і словесну атаку до сумного фіналу, під час зупинитися, прийти до згоди і дипломатичному діалогу.

Чоловік Ваги і жінка Скорпіон можуть налагодити свої відносини, але їм необхідно не зациклюватися на причіпках, дрібницях, недоліки партнера. Плавні і рівні відносини повинні стати тилом, твердою опорою, для «стрибка» в кар’єрі, для направлення свого потенціалу на розвиток особистісних навичок, професійне русло. Створивши сім’ю, реалізувавшись у сферах діяльності поза домом, пара стане міцною, дружною, у них встановляться довірчі відносини, сварок стане менше. Любов, як і раніше, стане чільною в житті Ваг і Скорпіона.

По сумісності жінки-Скорпіона і Ваг-чоловіки в їх сімейному союзі можливі всі існуючі варіанти взаємин, від дружби до співпраці та від ненависті до любові. Якщо цю пару відвідає справжня любов, то цю пару можна буде назвати по-справжньому яскравою, а союз палким і пристрасним.

Чоловік-Терези дуже велелюбний, а жінка-Скорпіон надзвичайно чуттєва, і все це разом узяте притягує їх один до одного. Втім, крім гармонійних сексуальних відносин, є ще чимало речей, які об’єднують цих людей. Все це служить хорошою основою для досить темпераментного шлюбу, в якому будуть і галасливі сварки, і образи, і любов, і пристрасть.

Звичайно, труднощі в сумісності Скорпіон-Ваги, як і в багатьох інших, можуть виникати. Жінка-Скорпіон цінує в чоловіках рішучість і навіть жорсткість, а у чоловіка-Терези всього цього немає. Крім того, чоловік-Терези не надто честолюбна, а для амбітної жінки-Скорпіона це теж мінус.

Якщо сказати чесно, то щасливі пари жінки-Скорпіона і чоловіків-Терезів дуже рідкісні. Але, якщо партнери все ж зуміють створити сімейну гармонію, то вони будуть захоплювати і дивувати оточуючих незвичній, своєрідною гармонією, складеної з дисгармонійних частин.

Навіть в ідеальній парі жінки-Скорпіона і чоловіки-Терези часто бувають сварки і не по одному разу за день. Їх життя спокійною та одноманітною не назвеш. Для них ідеальні відносини полягають не в тому, аби жити душа в душу, розуміючи один одного з півслова. Плюси цього партнерства у тому, що вони дають один одному. Чоловік-Терези непрактичний і пасивний.

У відносинах з жінкою-Скорпіоном він отримує практично материнську турботу, якої він так потребує. Жінка-Скорпіон, коли любить, готова своїх улюблених захищати від усіх негараздів і турбот цього світу. А сама, замість цього отримує того, про кого можна буде дбати і того, хто в ній потребує. Чоловік-Терези повністю віддає Скорпіону лідерство в сім’ї, а вона не тисне на нього і не ламає, а відчуває те, що йому дійсно необхідно.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Ваг, як і багатьох інших пар, де один з партнерів народжений під знаком Скорпіона, полягає в ревнощів. Чоловік-Терези чарівний і користується непоганим успіхом у жінок. До того ж у нього більш легковажне ставлення до почуттів, ніж у жінки-Скорпіона. Він нечасто йде на інтрижки, зазвичай йому вистачає легкого флірту. Але, жінка-Скорпіон ревнива і у неї загострене почуття власництва, тому навіть жартівливого флірту з боку партнера їй вже більш ніж достатньо. Вона не здатна закривати очі на спілкування свого чоловіка з іншими жінками.

Ще одна проблема, яка може зруйнувати сімейний союз жінки-Скорпіона і чоловіки-Терези – гроші, точніше їх брак. Взагалі для будь-якого сімейного союзу фінансові проблеми є серйозним випробуванням на міцність. Але для жінки-Скорпіона і чоловіків-Терезів проблема нестачі грошових коштів стає особливо гостро. Жінка-Скорпіон з легкістю може витрачати гроші, особливо чужі. А от заробляти власною працею у неї погано виходить.

Чоловік-Терези також дуже непрактичний і з радістю знаходився б у кого-небудь на утриманні та не упустить випадку позбавиться від повної фінансової відповідальності. Якщо у цих партнерів, або хоча б у одного з них, стабільна висока зарплата, тоді ця пара може бути дуже щаслива. Але, якщо раптом вони потраплять у ситуацію з важким матеріальним становищем, то обидва не вміють з неї виходити. І чоловік-Терези, і жінка-Скорпіон люблять хорошу життя і комфорт, тому постійне безгрошів’я їх пригнічує і вносить розлад у сімейні відносини. В такій ситуації вони часто сваряться і перекладають відповідальність за таке становище один на одного.

За гороскопів сумісності Скорпіона і Ваг, щоб в їх родині були гармонійні стосунки, потрібно усунути, перш за все, всі приводи для ревнощів. Це можна зробити дуже легко. Ходіть удвох з чоловіком в гості до родичів або близьких знайомих сімейним парам, де ви точно впевнені, що чоловік-Терези не викличе у вас ревнощі. Чоловік-Терези відноситься до тієї категорії чоловіків, яким як повітря необхідно виробляти приємне враження на оточуючих.

Йому дуже подобається подобатися людям. Жінці-Скорпіону потрібно дозволити Ваг показувати себе, але там, де це не викликає у неї ревнощі. Чоловік-Терези буде чарівний і милий з друзями та ріднею. Але фліртувати йому буде не з ким. Та, власне кажучи, це і не обов’язково. Якщо ви зможете задовольнити його честолюбство, то шукати особливий коло спілкування він не стане.

Що ж стосується другої проблеми цієї сімейної пари (мова йде про гроші), то її рішення буде важко, тому краще її попередити, ніж потім «кидатися з боку в бік». І жінка-Скорпіон, і чоловік-Терези знають про своїх особливості ставлення до грошей. Тому, потрібно прагнути відкладати щомісяця певну суму і класти її в банк під відсотки. Маючи грошові заощадження, ви зможете пережити важкі часи», якщо вони раптом настануть. Звичайно, подібні підстраховки бажано мати всім сімейним парам, але представникам знака Зодіаку Скорпіон і Ваги, це особливо актуально. Для того, щоб було зрозуміліше, цю пару можна порівняти з людиною, у якого слабкий імунітет: в період холодів профілактика застуд важлива всім, але людям з ослабленим імунітетом, вона важливіше.


Залишити відгук