Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Лев в Любові

Чоловік-Лев чарівний, вірить у власну перевагу над усіма. Впевненість, граціозність, ставна постать приваблюють представниць слабкої статі, у цьому числі може виявитися і жінка-Скорпіон. При уваги Лева до Скорпіона, жінка може розгубитися, діяти по-жіночому, нерозумно видаючи свою закоханість. Льву того і треба, йому подобатися підкорювати, вводити в ступор. Жінка-Скорпіон все ж не проста дама, доведеться потрудитися і знайти дорогу до серця, початкова скутість і закритість буде лише стимулювати його.

Чоловік-Лев пристрасний, цілеспрямований, яскравий представник чоловічої половини. Немов воїн, добивається свого і в кар’єрі, і в особистому житті. Точно формулює життєві завдання, крок за кроком йдучи до мети, не відволікаючись на порожню балаканину або ілюзії. Мріяти, вигадувати, робити що-небудь на «авось» вважає жіночим якістю. Щоб підкорити Лева, Скорпіона знадобитися, лише доторкнутися до його шкірі, поглянути проникливо і його серце прониже стріла амура.

Жінка-Скорпіон – менш емоційна, вразлива натура, ніж чоловік Лев. В рисах характеру Скорпіона прозирає ранимість, злопам’ятство, вразливість, її легко зачепити словом, недобрим поглядом. Вона дуже стримана, витривала, вперта, не прагнути до знаходження компромісу.

Король Лев зовні може здаватися могутнім і непереможним, так воно і є для оточуючих, але для коханої, за закритими дверима будинку він ласкавий кошеня», трущийся про ніжки господині. Його влада над людьми не поширюється на Скорпіона.

За темпераментом жінка Скорпіон скромна, консервативна в інтимному житті, чоловікові Леву необхідно набратися терпіння, делікатно вводити супутницю в свій світ фантазій і нестримних любовних утіх. Доки Скорпіон не перейметься довірою до партнера, спроби будуть марними.

Стосунки чоловіка-Лева і жінки-Скорпіон і їх розвиток, незважаючи на величного царя звірів, залежать лише від жінки. Лев надійний, сильний, істинний покровитель, якщо дасть привід сумніватися у своїй стабільності, безпеки, відданості може безповоротно втратити Скорпіона. Льву слід бути чутливішим з жінкою-Скорпіоном, знати про її бажання, плани, вміти підлаштовуватися, щоб не виникало конфліктів.

Обидва бояться великих сварок і розладів, так як важко дається подолати гординю і помиритися. Союз можна назвати успішним, перспективним, щасливим у шлюбі. В їхніх душах живе міцне почуття любові, відданості, і бажання бути разом завжди.

По сумісності жінки-Скорпіона і Лева-чоловіки – це прекрасна пара. Обидва активні, енергійні та успішні. Жінки-Скорпіони, як правило, вибираючи собі партнера по любові й шлюбу, звертають увагу на людей непересічних і оригінальних, які користуються популярністю. До такої категорії сміливо можна віднести чоловіка-Лева. Це дійсно «породистий», цікавий, яскравий, сильний чоловік.

В сумісності Скорпіон-Лев – обидва сильні особистості і щоб їхнє сімейне життя протікало гармонійно, обом потрібно навчитися поступатися один одному і прощати. Тоді кожен з них отримай вірну, люблячу і гідного супутника життя.

В ідеальній парі жінка-Скорпіон і чоловік-Лев завжди розподілені обов’язки, так звані зони відповідальності або впливу. Чоловік-Лев відповідає за зовнішню сторону життя, соціальні досягнення. А жінка-Скорпіон з радістю підтримує емоційний клімат в сім’ї та є прекрасною господинею в домі. Можна сміливо сказати, що обидва партнера в цьому союзі знайшли те, що шукали. Жінка-Скорпіон мріяла про сильному і розумному чоловікові, а чоловік-Лев шукав заслуговує поваги жінку.

Якщо подивитися на пару Скорпіон-Лев з боку, то буде видно тільки чоловік-Лев. А жінка-Скорпіон із задоволенням ховається в тіні свого яскравого чоловіки. Льву подобається блищати, і Скорпіон дозволяє йому це. Адже, перебуваючи за спиною свого чоловіка, вона отримує набагато більше, ніж могла б сама добитися. Але, коли ці партнери нарізно, то можна спостерігати зовсім іншу картину. Жінка-Скорпіон завжди видно і товариська, а в жіночій компанії легко входить в образ «дружина свого чоловіка» і пишається його досягненнями в професійній діяльності. А чоловік-Лев, опиняючись в центрі уваги без своєї супутниці, відчуває себе не дуже комфортно.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Лева криється в непоступливості один одному. Якщо вони починають суперечку, то він швидко переросте в конфлікт. І жінка-Скорпіон, і чоловік-Лев – обидва сильні особистості, до того ж владні, вперті і вони будуть відстоювати свою точку зору, переводячи один одного, і ніхто першим не піде на поступки. Чесно кажучи, цей союз буде гармонійним тільки тоді, коли один з партнерів вже досить зрілий і розуміє небезпеку сварки.

Зазвичай у боротьбі характерів не буває переможця: спільне життя взагалі не надто вдале поле для битви. Тим не менш, розуміючи це розумом, насправді максималісти чоловік Лев і жінка-Скорпіон здатні влаштувати з своїх відносин справжню війну амбіцій. На жаль, але сила їх характерів надзвичайно велика, і по відношенню до їх парі вираз «знайшла коса на камінь» звучить особливо актуально. Варто зазначити, що жінка-Скорпіон завдає самолюбивому чоловіка-Лева набагато більш болючі рани, ніж він їй. Якщо ці відносини дороги їм обом, то їм слід пам’ятати про те, що в їх союзі без терпіння і компромісів не обійтися.

Палкий чоловік-Лев любить грати з вогнем, не виняток і сфера любові і шлюбу. Але, він повинен врахувати, що з жінкою-Скорпіоном жарти погані. Вона відразу ж здатна вдатися до відвертого насильства». Вона може свого дорогоцінного «лева» схопити за гриву і кинути в клітку або, в гіршому варіанті, кинути через паркан або в помийну яму. Потенціал напруги, заряд почуттів у цих партнерів великий, як у цілої електростанції. А якщо вони починають іскрити, то вже можна очікувати і вибуху, і пожежі. Якщо Лев не дозволяє собою керувати, що тоді говорити про Скорпіона? І, крім того, такого ще ніколи не було, щоб Скорпіон злякався рику Лева. Навпаки, бували випадки, що Скорпіону доводилося свого бідного Лева не тільки захищати від іншого хижака, але й обмивати і приводити в порядок його розпатлану гриву.

Друга проблема, з якою може зіткнутися пара жінка-Скорпіон і чоловік-Лев – соціальна. Гармонійні стосунки в цій парі будуть тільки тоді, коли кожен з партнерів зайняв свою нішу. Чоловік-Лев обіймає посаду начальника. А жінка-Скорпіон забезпечує йому надійний тил і займається домашнім господарством. Але, на жаль, буває так, що чоловік-Лев не зміг відбудуться в життя. В даному випадку не йде мова про тимчасової втрати роботи, кризі, хвороби.

В таких випадках жінка-Скорпіон буде стояти горою за свого чоловіка, підтримає і потішить його, а потім допоможе знову піднятися на п’єдестал. Тут йдеться про тому випадку, коли пара з’єдналася з великої любові, а потім у жінки-Скорпіона відкрилися очі, і вона зрозуміла, що поруч з нею – домашній варіант чоловіка-Лева. Йому більше подобається вести домашнє господарство, а їй він надає робити кар’єру і заробляти гроші. Така розстановка сил жінку-Скорпіона зовсім не обрадує, а навпаки, сильно засмутить і призведе до конфліктів і сварок.

За гороскопів сумісності Скорпіона і Лева, щоб у родині панувала гармонія – необхідно навчитися обом партнерам, а особливо жінці-Скорпіону, не тиснути на співрозмовника, поважати його думку. Це, до речі, буде неважко зробити, якщо подружжя володіють істинним почуттям власної гідності. У такому разі їм не складе особливої праці поважати його і в партнері. При будь-яких обставин, обидва будуть намагатися не сперечатися, а шукати компроміс. Також варто заздалегідь домовитися, у яких сферах життя, чия думка буде важливіше. Якщо чоловік-Лев буде чітко знати, що жінка-Скорпіон у питаннях побуту приймає остаточне рішення, то він буде стримувати свій характер, і навпаки, якщо жінка-Скорпіон знає, що в соціальних питаннях відповідальність несе чоловік-Лев, вона не буде втручатися, і це вже запорука щасливих відносин.

Якщо ж сварка вже сталася, то жінці-Скорпіону потрібно згадати про те, що вона більш сприйнятлива, і по ній конфлікт б’є болючіше. Навіть якщо вона і виграє цю битву, то все одно буде страждати більше ніж чоловік-Лев. Тому їй потрібно першої йти на поступки і просити прощення, навіть якщо вона не відчуває себе винуватою. Адже недарма кажуть: «худий мир краще доброї сварки». А чоловік-Лев зі свого благородства ніколи не буде пригадувати її улюбленої «промаху».

У тому випадку, якщо жінка-Скорпіон вийшла заміж за «домашнього» Лева, їй варто відігнати геть смуток і сумніви і згадати про те, що вона завжди мріяла зробити кар’єру. Вона сміливо може йти по шляху професійних досягнень, а згодом, ще й подякує чоловіка-Лева за таку можливість самореалізації. Звичайно, ролі в такій сім’ї міняються і жінці-Скорпіону необхідно докласти чимало сил, щоб не зачепити самолюбство гордого чоловіка-Лева.


Залишити відгук