Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Близнюки в Любові

Чоловік-Близнюк, завжди залишається дитиною, і в душі і в реальних вчинках. Проживання яскравого життя, потяг до новизни, експериментів та екстремальних витівок, це його природа. Жінку — Скорпіон може залучити у цьому чоловікові, непорушна любов до життя, легкий підхід і неабияке мислення. Їй сподобається його чоловіча недбалість, він стане предметом пізнання, її допитливого розуму.

Лукавий Близнюк заплутає і «запудрит мізки» прагматичної жінці — Скорпіон. Їй невтямки, як у цьому чоловікові вживаються настільки суперечливі риси. То він твердий як скеля, то болісно довго, сумнівається у своїх рішеннях. Вона не кине затію розібратися з цим «фруктом», хоч буде непросто.

Розставляючи свої мережі, будуючи плани до підходу та завоювати чоловіка-Близнюка, зіткнеться з непередбачуваністю, різкою зміною настрою, в ньому прокидається то трохи непослуху, то рішучий чоловік. Жінка-Скорпіон, по натурі завойовник, переможець, не визнає поразок, свою неправоту, не в міру вперта. Суцільне природне чарівність, ненав’язливо «влазити в душу» допоможе трохи «розкусити» чоловіка — Близнюка.

Чоловік-Близнюк, самозакоханий, ретельно стежить за своєю зовнішністю, талановитий і розумний, чудово вміє логічно мислити, отримувати вигоду з чого завгодно. Швидко остигає до інтересів, не доводить справу до кінця. Йому лестить увага красуні жінки — Скорпіона, вона в його очах «королева», незбагненна і загадкова.

В бізнесі гармонія двох характерів також допоможе досягти багато чого. Чоловік Близнюки і жінка Скорпіон у спільних справах здатні відмінно доповнити один одного. Він фонтанує ідеями, але не завжди здатний довести розпочату справу до кінця. Вона – дуже захоплива і азартна, вчепившись за нову ідею здатна домогтися результату, щоб порадувати свого партнера або проявити свої амбіції. Головне – це її здатність прагматично сприймати нові ідеї. Стрілець рідко дозволяє втягнути себе в авантюру, а реалістичний задум здатний серйозно його захопити.

При створенні спільного бізнесу така пара, коли він Близнюки, а він – Скорпіон, варто віддати керівництво саме чоловікові. Його партнерка відмінно впорається з роллю фінансиста, бухгалтера чи адміністратора. Саме така комбінація дозволить їм досягти бажаного результату в найкоротші терміни. Близнюки не вірять у вічне кохання, їм зрозуміліше вираження прихильності, зв’язок споріднених душ.

У відносинах жінка-Скорпіон ревнива, язвительна у висловлюваннях, присутнє почуття власності по відношенню до партнера. Не варто жартувати, висміювати Скорпіона, вражене самолюбство може призвести до драмі. Жінка-Скорпіон акуратна, не вибаглива до свободи Близнюка, але в міру, не дасть наставити собі «роги», дуже прониклива, брехня відчуває на відстані.

Якщо заподіяти їй серцевий біль, помста цієї дами буде спопеляючої і підступною. Чоловік-Близнюк за своєю природою не ревнивий, але у випадку зі Скорпіоном, може пізнати, що таке щемливе підозра і страх втратити кохану. У союзі прагнуть до створення атмосфери миру і добра. Чесно намагаючись зрозуміти іншого, якщо відчувають, що відносини вичерпані, будуть намагатися їх відродити.

Саме це напруга і взаємний інтерес, насправді і забезпечують досить непогану сумісність чоловіка-Близнюка і жінки-Скорпіона. Пари нерідко приходять до створення сім’ї. Нескорена віра один в одного, міцна любов і почуття у взаємній потреби обов’язково воздасться небесами, довгого сімейного життя.

Чоловік-Близнюки незалежний і непостійний, а жінка-Скорпіон надзвичайно ревнивий. Іншими словами, цей союз — справжня вибухонебезпечна суміш. По сумісності жінки-Скорпіона і Близнюків-чоловіки – в цій парі море пристрасті і романтики, ревнощів і сварок. Обидва партнера надзвичайно сильні особистості з надзвичайно сильними емоціями, і по відношенню до них вираз «знайшла коса на камінь» звучить актуально, як ніколи. Цей яскравий коктейль почуттів ще більш посилюється сексуальної сумісності партнерів. Зазвичай цей бурхливий і яскравий союз, повний суперництва, пристрасті і образ, може виявитися недовгим, зате запам’ятовується партнерам на все життя.

У цієї пари не найкраща сумісність, але, тим не менш щасливі пари жінки-Скорпіона і чоловіка-Близнюків є. Якщо в парі Скорпіон-Близнюки є любов і жінка всіма силами намагається гармонізувати відносини, вивчаючи характер і звички свого чоловіка, то сімейний союз буде міцним. Можливо, ця пара оточуючим здається не дуже підходить одне одному, але головне – вони самі задоволені.

Скріпити стосунки пари жінка-Скорпіон і чоловік-Близнюки допомагають загальні інтереси і ділове співробітництво, співавторство. Дивлячись зі сторони навіть на саму ідеальну пару жінка-Скорпіон і чоловік-Близнюки у оточуючих виникає питання: «Що ж їх могло зв’язати разом?».

Перебуваючи разом, вони свої кращі риси заганяють всередину себе і товариський чоловік-Близнюки виглядає пустомелей, а загадкова жінка-Скорпіон – замкнутою. Тому, не варто радитися з друзями та подругами з приводу вашого вибору, так як відповіді можуть вам не сподобаються, та й часто вони є помилковими. Якщо вам все-таки потрібен якийсь порада чи підтримка, зверніться до професійного астролога або астропсихологу.

Що ж насправді жінка-Скорпіон і чоловік-Близнюки отримують від спільного союзу, знають тільки вони самі. Живучи разом з чоловіком-Близнюками, жінка-Скорпіон має можливість відволіктися від важких думок і самоїдства. Чоловік-Близнюки легкий в спілкуванні, і з гумором підійти до переживань жінки-Скорпіона так, що вони відразу зменшуються. В сумісності Скорпіон-Близнюки, обидва знаходять один в одному гідних співрозмовників та інтелектуальних партнерів з відмінним почуттям гумору.

Згідно астрології, в сексуальній сфері, у вогненно-водяних Скорпіонів, з повітряними інтелектуалами Близнюками не дуже хороша сумісність. Але це більше відноситься до парі, де Близнюками є жінка, а чоловік — Скорпіоном. В даному варіанті пари, де чоловік-Близнята, а жінка-Скорпіон, це поєднання можна навіть назвати вдалим, так як будь-яка жінка любить вухами, а чоловік-Близнюки вміє красиво розповісти про свої почуття і пристрасті.

Між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Близнюками може існувати як фізична, так і духовна гармонія, але їхній шлюбний союз часто виявляється проблематичним. Проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона-Близнюків у бажанні жінки-Скорпіона все контролювати, причому не, тільки події свого життя, але й життя свого партнера і близьких людей. Жінка-Скорпіон не по-жіночому наполеглива в досягненні своїх цілей. Саме тому їй складно прийняти легковажну поведінку чоловіка-Близнюка та його «безвідповідальне ставлення до життя.

Жінка-Скорпіон «з добрих мотивів» змушує чоловіка-Близнюки доводити справу до кінця, контролювати його, керувати ним. Але, підсумок часто виявляється плачевним. Чоловік-Близнюки не може довго терпіти подібного втручання у своє життя. Рано чи пізно він зривається. Спочатку це можуть бути різні хитрощі й обман, а потім – просто збирає речі і йде.

Звичайно, справедливості заради варто відзначити, що поведінка чоловіка-Близнюків часто буває далеким від ідеалу. Він не бачить різницю між реальністю і вигадкою і для нього цінна будь-яка інформація, незалежно від її зв’язку з реальною дійсністю.

Ще одна важлива проблема даної пари, це ревнощі жінки-Скорпіона і її нескінченні підозри. Чоловіка-Близнюка часто оточують шанувальниці і подружки, яким він не забуває робити компліменти. А у жінки-Скорпіона – власницький характер і прагнення підпорядкувати партнера своїм інтересам. Ці розбіжності часто виливаються в конфлікти і сварки, аж до повного розриву.

За гороскопів сумісності Скорпіона і Близнюків, зміцнити сімейний союз допоможе спільне бізнес, спільну справу, або які-небудь інші матеріальні цінності. Жінка-Скорпіон дуже сильна особистість і вона цілком може самостійно впорається і з вихованням дітей, і з зароблянням грошей, і з веденням домашнього господарства. Тому, такі «якоря» не втримають її разом з чоловіком-Близнюком в одному човні. Так що, «якорить» даним способом можна тільки чоловіка-Близнюка. Він абсолютно не дурний, любить комфорт і матеріальний достаток і не буде все цим ризикувати заради випадкового флірту.

Також, щоб у сім’ї жінки-Скорпіон і чоловіки-Близнюки була гармонія, Близнюкам варто прийняти всі правила і умови, які ставить жінка-Скорпіон. Справа в тому, що чоловікові-Близнюкам простіше пристосуватися і поступитися, ніж жінці-Скорпионше. У нього не такі тверді погляди і переконання, але вся проблема в тому, що сам чоловік-Близнюки не бачить в цьому необхідності. В такому випадку, коли жінка-Скорпіон втомиться від конфліктів і сварок, вона не буде довго терпіти, а просто піде.


Залишити відгук