Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Козеріг в Любові

Перспективний розвиток відносин між жінкою–Скорпіоном і чоловіком–Козерогом. Обидва дуже чуттєві натури, шукають, вірять і сподіваються на справжню і глибоку любов. Космічне тяжіння пов’язує кілька чоловіка – Козерога і жінку – Скорпіона.

Пристрасна любов спалахує між ними як вогонь, в парі існує незрозуміла тяга одного до іншого, бажання постійно бути поруч. Бачать у своєму партнері ідеального супутника життя, зрозумілого і ясного. Гороскоп сумісності цієї пари непоганий. Складними і хитромудрими будуть відносини на початковому етапі, коли йде процес знайомства і притирання, потім обов’язково настануть гармонія і спокій.

Конфлікти і сварки, часто через нерозуміння, не дослухавши партнера, не відчувши його слова, як правило, призводять до справжньої війни. Парадоксально, але як різко ця війна спалахує, також швидко і затихає. Зумівши вчасно зупиниться, взявши під контроль почуття образ, пара з перемогою виходить з труднощів. Розвиток відносин в парі статечне, розмірене, не підкорено певним планом.

Чоловік–Козеріг і жінка–Скорпіон цінують свою свободу, особистий простір, поважають свого обранця за терпіння, мудрість, розуміння. Напруга може виникнути, коли один не розуміє настрої іншого, не знає, як підлаштується під свого партнера. В товаристві один одного з упованням займаються обговоренням нагальних проблем, разом будують плани, мріють про одне й те ж. Їм імпонує усамітнення, розмови удвох, ніж галасливі компанії і заклади.

Союз пари чоловіка–Козерога і жінки–Скорпіона можна назвати ефективним і плідним. Всі цілі, які вони для себе вибудовують, досягаються з успіхом, але тут не обходиться без стимулювання партнера. Іноді колючим словом, задевающим самолюбство, але діють як поштовх вперед. Жінка – Скорпіон вимоглива, уперта натура. Їй не подобається в чоловікові – Козерозі холодність, стриманість у почуттях, в особливості, через час, коли відносини не такі яскраві як спочатку. Зате вона цінує його відповідальність, мужність, пунктуальність, відданість.

Чоловік–Козеріг владолюбний, напористий, скептично налаштований чоловік. Він схильний піддавати чужу думку сумнівів і підозр. Рідко, знаходяться люди, які заслуговують його визнання і авторитету. Зірки рекомендують направляти свої сили на спільні проекти, професійний ріст. У такому випадку їх чекає приголомшливий успіх в науці, бізнесі. Відносини будуть довгими і міцними, якщо основою їх є ніжна любов, повага і турбота. Для кожного з партнерів слова завжди повинні підкріплюватися діями, які доводили своє ставлення. Пара, безумовно, стане успішною, щасливою, якщо гідно витримає всі випробування і уроки життя.

По сумісності жінки-Скорпіона і Козерога-чоловіки цей союз відрізняється своєю міцністю та тривалістю. Цю пару об’єднує справжня сильна любов, яка зберігається на весь період відносин. У цій парі мало емоцій, але зате присутня глибоке взаємоповага.

На початку спільного проживання, чоловікові-Козерогу та жінці-Скорпіону складно підлаштуватися один під одного. Вони обидва сильні і самостійні особистості і звикли жити тільки своїм розумом. Але, сильна любов один до одного допомагає їм навчитися поступатися один одному і знаходити компроміси. Чоловік-Козеріг і жінка-Скорпіон, як ніхто, здатні оцінити достоїнства один одного. У їх відносинах є все, до чого вони прагнуть, — і романтика, і ніжність, і надійність, і стабільність. При цьому обидва налаштовані на серйозні стосунки, цінують вірність і чесність партнера і здатні прожити рука об руку все життя.

Як правило, ця пара має хороший матеріальний достаток. Обидва партнера мають здатність доводити почату справу до переможного кінця. До фінансового і соціального успіху ця пара йде надійно і впевнено, поступово і послідовно. В сумісності Скорпіон-Козеріг ця пара доповнюють один одного тим, що чоловік-Козеріг зазвичай живе, більше думаючи про майбутнє, а жінка-Скорпіон живе справжнім, вміло використовуючи досвід минулого.

Ідеальна пара жінки-Скорпіона і чоловіка-Козерога виділяється загальної маси людей внутрішньою силою. В гостях, навіть, незважаючи на своє малослів’я, вони залучаються до себе увагу і не зливаються з компанією. Зовні це дуже сильні люди з величезним почуттям власної гідності. Вони багато досягли в житті. У цій парі кар’єру може робити тільки чоловік-Козеріг, або обидва з подружжя. У будь-якому випадку, соціальний і матеріальний успіх їм забезпечений.

Живучи разом, обидва партнера уклали негласний договір про те, щоб не підносити один одному небажаних сюрпризів. Обидва легко навчилися миритися з недоліками один одного і упор в спілкуванні роблять на переваги свого чоловіка чи дружини.

В парі Скорпіон-Козеріг відмінна матеріальна стабільність, і вона, зрозуміло, грає для них не останню роль. Але це рідко буває союз тільки з розрахунку. Для обох, дуже важлива підтримка, і вони знаходять її один в одному. І жінка-Скорпіон і Козеріг абсолютно впевнені в тому, то їх супутник життя в скрутну хвилину підставить своє плече, а коли все добре, вони допомагають один одному підкорювати все нові і нові вершини.

Основною проблемою сумісності знаків Зодіаку Скорпіон і Козеріг може стати тривалий конфлікт. Ні жінка-Скорпіон, ні чоловік-Козеріг не можуть прощати і довго пам’ятають ситуації, в яких вони зазнали неприємні почуття. Якщо в цій парі сталася сварка, то між партнерами надовго оселяється холод і недовіру один до одного. Вони розривають свій союз, так як крім любові, розрахунок все ж таки присутня. Але їх відносини стають менш відкритими і щирими. Буває навіть так, що після конфлікту, подружжя продовжують жити один з одним просто як сусіди по кімнаті. У духовно нерозвинених відносинах, вони можуть почати будувати один одному «підніжки» або почнеться гонка, в якій кожен з партнерів постарається показати іншому, що той втратив, утративши довіри.

Друга проблема пари жінка-Скорпіон і Козеріг пов’язана з почуттями. Скорпіон не показує свої емоції, в той час як всередині неї може бушувати вулкан. Вона пристрасна, чуттєва, емоційна. А чоловік-Козеріг – пряма їй протилежність. Він спокійний і холодний. Тому жінка-Скорпіон часто відчуває нестачу тепла. Щоб заповнити цей недолік вона буде намагатися всіма силами домогтися того, щоб викликати в чоловіку-Козерозі емоції. І перш ніж вона зрозуміє, що він просто не здатний також відчувати як вона, можна наламати чимало дров і здобути славу в очах чоловіка істеричкою, не заслуговує довіри.

Ще одна відмінність, яка викликає неприємні відчуття в парі, це інтимне життя. Жінка-Скорпіон дуже палка і пристрасна, в той час як чоловік-Козеріг ледве-ледве «тепленький». З часом, якщо жінка-Скорпіон буде проявляти до чоловіка-Козерога материнську турботу, вірність і відданість, то вона здатна пом’якшити і зігріти почуття холодного Козерога. І жінка-Скорпіон і Козеріг реалістичні й самостійні люди. Вони беруть свою долю у власні руки і направляють її в потрібне русло.

За гороскопів сумісності Скорпіон і Козеріг, щоб у сім’ї була гармонія, їм не можна допускати затягування конфлікту. Якщо вийшло непорозуміння чи недостатнє розуміння, в результаті чого один з партнерів образився або розлютився на іншого, необхідно відразу ж обговорити ситуацію. І зробити це треба правильно. Жінка-Скорпіон звикла говорити дуже емоційно. Вона яскраво описує свої переживання і довго риється в сталася ситуації. Вона розглядає всі найдрібніші деталі з різних ракурсів. А скупого на емоції Козерога втомить такий стиль спілкування. Щоб знайти конструктивний вихід із ситуації, жінці-Скорпіону варто бути короткою. Необхідно описати ситуацію, що вас у ній не влаштовує і запропонувати шляхи виходу з такого. Всі інші подробиці, деталі та описання власних почуттів у спілкуванні з чоловіком-Козерогом зайві.

Часто у відносинах жінка-Скорпіон і Козеріг, жінці-Скорпіону не вистачає емоцій і тепла. Може навіть з’явиться думка, що чоловік-Козеріг до неї байдужий і любов пішла. Коли в голову закрадаються такі думки, саме час згадати про достоїнства свого чоловіка і звернути увагу на його вчинки. Чоловік-Козеріг звик доводити свою любов діями, а обійми і поцілунки, сцени ревнощів і компліменти для нього чужі. Жінці-Скорпіону варто бути посдержанней в спілкуванні з чоловіком-Козерогом. А розкривати повною мірою свою емоційність можна в улюбленому хобі, захоплення.


Залишити відгук