Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Овен в Любові

Одна з самих пристрасних пар, серед можливих поєднань. Овен втрачає голову від краси і привабливості жінки-Скорпіона. Вона переживає бурю почуттів у собі, не любить показовості, він вибуховий, накриває свою кохану відвертістю почуттів.

Зустріч цих двох знаків, неодмінно викличе емоції обох. Якщо амур все ж наздогнав, то вогонь кохання буде вічним. Інтимна сторона чоловіка-Овна і жінки-Скорпіон яскрава і темпераментна. Вони не терплять одноманітності і захоплюють партнера яскравістю почуттів, ідеальна пара. Чоловік-Овен цінує в жінці-Скорпіон щирість, її справжню суть, без облуди.

Чоловік-Овен лідер, йому властива амбіційність, іноді впадає в крайнощі, рішучий і сміливий. Щодо Скорпіона, Овен повинен керуватися тактовністю, образити Скорпіона можна ненароком, одним словом. Отшутится або згладити ситуацію буде складно, ймовірно Скорпіон, стане демонструвати образу, холодність. Чоловікові Овну потрібно обдуманість слів і вчинків, жінці-Скорпіон більше м’якості і лояльності, тоді пара чітко займе своє місце в житті кожного.

У бізнесі така пара здатна на багато що. Яскравий і амбітний Овен прагне до успіху і достатку. Його партнерка рідше оголошує свої наміри, але її амбіції не менш високі. Вона здатна зосередитися на поставленій задачі і планомірно і розмірено йти до її реалізації. Конфлікти у чоловіка Овна і жінки Скорпіона теж можливі, але, на відміну від особистих взаємовідносин, вони рідко призводять до розладу. Якщо поставлені цілі збігаються. то це саме та ситуація, коли «у спорі народжується істина».

Навіть якщо погляди на проблему кардинально не співпадають, вони будуть сперечатися і, можливо, сваритися, відстоюючи кожен свою правоту. Але, в кінцевому підсумку, виберуть саме те рішення, яке приведе їх до успіху. Жінка Скорпіон – справжня загадка, скритна, важко виходить на відвертості, часто злопамятна. Крім цього, вона справедлива, сувора, від природи наділений чутливою інтуїцією. Чоловік-Овен відкритий в емоціях, по його очах вона прочитає його настрій або задум. Якщо ця пара разом, Овну не вдасться обдурити жінку-Скорпіона, вона бачить його наскрізь. У пари все побудовано на емоціях, а вони, як відомо, не кращий супутник стабільних відносин.

Терпляча жінка Скорпіон і активний чоловік-Овен, хороший союз, з точки зору астрології, але для Овна буде зовсім непросто знайти золоту середину в їх відносинах. Овен має невгамовною фантазією, життєлюбством, він щасливий і талановитий. Всі ці якості підкорюють жінку, вона здатна йому пробачити безглузді жарти і дитячість.

Коли Овен і Скорпіон вступають у шлюб, як правило, це довга, хоч і непросте сімейне життя. У ревнощів, Овен стає справжнім тираном, для вірної жінки-Скорпіон це випробування, у цьому плані їх сумісність може дати збій. З віком, бурхливий запал ревнивця стане помірним, жінка-Скорпіон знайде сили втриматися і не зруйнувати стосунки, але за умови взаємної любові. У зрілому віці, ця сім’я зі своїми традиціями, цінує сімейні узи і спорідненість.

У шлюбному союзі жінки-Скорпіона і чоловіка-Овна зустрічаються дві сильні особистості, два «марсіанина». А з цього випливає, що вони можуть стати або вірними, нерозлучними друзями або найлютішими ворогами. По сумісності жінки-Скорпіона і Овна-чоловіки — міцний фундамент цей сімейного союзу складає свобода, незалежність, самостійність і рівноправність.

Чоловікові-Овну потрібно жіноча ніжність і материнська турбота. А жінці-Скорпіону необхідна чоловіча сила, енергія, працьовитість, рішучість, які властиві чоловікові-Овну. Він вміє вести свої справи до тих пір, поки не досягне потрібного результату. Живучи разом, Скорпіон і Овен підсилюють довіру один до одного і впевненість у своєму майбутньому.

Багато хто вважає, що якщо в союз вступають дві сильні особистості, то вони обов’язково буду воювати один з одним і конкурувати. Але це не зовсім так. Існує дуже багато щасливих пар чоловіка-Овна і жінки-Скорпіона. Звичайно, щастя в сімейному житті вони можуть досягти, якщо обидва зможуть стримувати свою авторитарність і прислухатися до думки іншого.

Чоловікові-Овну варто вгамувати імпульсивну натуру і нерозумну ревність, своє свавілля і норовливість, свій агресивний дух і тягу до насильства, примусу. А жінці-Скорпіону в спілкуванні з чоловіком-Овном слід на повну потужність застосовувати свої природжені чудові дипломатичні здібності, хитрість і лукавство.

В цьому союзі і самовпевнений чоловік-Овен, і палка жінка-Скорпіон здатні знайти все те, до чого вони несвідомо прагнуть, — гармонію, любов, взаємодопомога і взаєморозуміння. У них прекрасна сексуальна сумісність і безліч схожих рис характеру, таких як енергійність, щирість, самостійність.

Втім, це зовсім не означає, що їх очікує тихе сімейне вогнище. Гармонія стосунків чоловіка-Овна і жінки-Скорпіона — це не рівновагу тихої заводі, а бурхливий вир почуттів, бажань і пристрастей, які періодично загрожують їхньому сімейному човні крахом, але зате які привносять у їх спільну життя яскравість, зміст і повноту.

Втім, човен їх на рідкість стійка: жінка-Скорпіон готова в головних питаннях поступатися амбітному Овну пальму першості і навіть допомагати йому робити кар’єру на шкоду своїм власним. Оточуючі люди, знаходячись поряд з цією парою, відчувають, що від них виходить сила і впевненість в собі. Якщо жінка-Скорпіон і чоловік-Овен поруч, то відразу видно, що це пара і ні кому і в голову не прийде, що це сторонні люди, які випадково опинилися разом.

Жінка-Скорпіон часто знаходиться в тіні чоловіка-Овна, але, тим не менш, ніхто не в силах визнати її незначною. Виходячи заміж за чоловіка-Овна, вона отримує гідного чоловіка. Жінка-Скорпіон також, як і чоловік-Овен, честолюбна, і поруч з таким партнером може багато досягти в житті. Чоловік-Овен в даному випадку стане її надійним помічником і підтримкою.

Сексуальна сумісність Скорпіона і Овена теж відмінна. У них схожий темперамент і вони відмінно доповнюють один одного. Щоправда, чоловікові-Овну іноді хочеться бачити поруч із собою більш м’яку і жіночну натуру, але Скорпіон бачачи настрій чоловіка з успіхом вирішує цю задачу.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Овна в тому, що в їх сім’ї часто виникають сварки і скандали через нерозуміння один одного. Особливо це загрожує в тих сім’ях, де жінка-Скорпіон або що ще гірше, чоловік-Овен не можуть реалізуватися. У таких випадках вони скидають свою агресію на дружину(га) або інших членів сім’ї. І якщо агресивна поведінка чоловіка-Овна зустрічається з агресивною поведінкою жінки-Скорпіона (і навпаки), то нічого хорошого в таких відносинах чекати не доводиться. За статистикою, найбільш важкі побутові випадки часто виникають в парі Овна і Скорпіона. Щоб цього не відбувалося, обом варто задуматися над тим, де і як реалізувати свої таланти, куди направити свої сили, щоб вони не стали руйнівними.

Ще одна проблема пари чоловіка-Овна і жінки-Скорпіона в тому, що жінки найчастіше емоційний чоловіків, а жінка-Скорпіон емоційний чоловіка-Овна подвійно. Іноді чоловік-Овен буде незадоволений примхами жінки-Скорпіона, а часом і їй не буде вистачати його уваги та участі в її житті. Але якщо чоловік-Овен, з властивою йому прямотою все висловить свою партнерку, то скандал неминучий.

За гороскопів сумісності Скорпіона і Овна, для того щоб в їх будинку була гармонія, необхідно обом партнерам вести активне громадське життя. Вона може бути як професійної, так і просто на благо суспільства. Якщо жінка-Скорпіон і чоловік-Овен соціально успішні, то їм просто ніколи конфліктувати, і додому вони використовують для відпочинку. А якщо, навіть Овен і захоче зрідка показати «хто в домі господар», то жінка-Скорпіон з радістю йде йому на поступки – вона не вітає з війни і любовні сварки. Також, жінці-Скорпіону варто відразу переконати чоловіка-Овна в тому, що в господарських питаннях вона головна і лізти на кухню йому не слід. Це не спрацює тільки в одному випадку, якщо чоловік-Овен невдаха.

Також, жінці-Скорпіону варто зрозуміти, що вона не зможе дочекатися від чоловіка-Овна повного занурення в її переживання. Для цих цілей їй потрібна подруга, з якою вона може ділитися «наболілим». Але, найголовніше, жінці-Скорпіону потрібно відучити себе спеціально провокувати сварки, щоб отримати частку гострих почуттів. Емоційні струси за рахунок чоловіка-Овна ні чим хорошим не закінчуються. Якщо ці правила будуть враховані, то даний сімейний союз між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Овном буде не тільки благополучним, але навіть щасливим.


Залишити відгук