Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Водолій в Любові

Між жінкою Скорпіоном і чоловіком-Водолієм зв’язок дуже непроста, так як обидва занадто несхожі і зовсім по-різному мислячі люди. Тут є неземне тяжіння, нелогічну розвиток і багато незрозумілого для оточуючих, але прийнятне для обох.

Хоча у відносинах жінка Скорпіон завжди буде мати лідируючі позиції, однак хитрий Скорпіон все так обставить, що наївний чоловік Водолій буде глибоко переконаний у своїй чільної ролі. Розважливий розум жінки Скорпіона використовує різні маніпуляції і прийоми, які дозволяють їй так себе вести. Вміло прив’яже до себе чоловіка Водолія, хоча схильності до прихильностям, особливо, у відношенні жінок, він не має. Спритно сплетена жінкою Скорпіоном павутина довго буде тримати чоловіка Водолія. Ці складні відносини, настільки поглинуть його, що частих сварок і конфліктів не уникнути. Хоча до розлучення справа навряд чи дійде.

Їх життя пройде в постійних доказах один одному власної спроможності, а отже-і права бути першим. До того ж такий запал, дух суперництва допоможе пробитися в професійному плані, навчить бути наполегливим, наполегливим, працьовитим. Чоловік Водолій часто буде дорікати свою обраницю в авантюризмі, холодному розрахунку, безсердечності. Жінці Скорпіону теж є чим вколоти свого коханого. Її їдка почуття гумору, поддевки і насмішки до глибини душі зачіпають уразливого чоловіка Водолія.

Жінка Скорпіон честолюбна, уперта, незалежна натура. У неї є закритий власний затишний світ думок і дум. Вона завжди прекрасно виглядає, ніколи не побачите її без макіяжу або без манікюру. Вона вимоглива до своєї зовнішності, ті ж якості вона шукає і в своєму обранцеві. Їй імпонують статні, високі, мужні чоловіки. У чоловікові Водолії є краса, веселий норов, він палкий коханець. Вміє красиво залицятися, заманити красивими словами та обіцянками.

На ділі він часто брехун, його слова не завжди підтверджуються діями. Він говіркий, невгамовний женолюб, завжди є багато друзів і приятелів з ким він воліє весело і шумно проводити час.

Дивно, але хоча обидва розуміють, як їм важко і складно разом, а все ж розлучитися один з одним просто не вистачить сил. У боротьбі за останнє слово людям складно розгледіти, що, по суті, вони могли б створити щасливу сім’ю. В даному випадку без обопільного перевиховання або коригування характерів це неможливо. Жінка Скорпіон і чоловік Водолій дуже романтичні, їм подобається захоплюватися цікавими справами, знаходити хобі. У спільних справах, що не стосуються любові, вони могли б знайти в своєму партнері одного, відмінного і надійного партнера, побачивши в ньому ті якості, які раніше не помічалися.

По сумісності жінки-Скорпіона і Водолія-чоловіки цей союз дуже непростий в емоційному плані. З одного боку, у чоловіка-Водолія і жінки-Скорпіона прекрасна сексуальна сумісність. Запалу і пристрасті жінки-Скорпіона вистачає на двох, а яскравий чоловік-Водолій привносить у ці відносини феєричність і непередбачуваність. Часто вони закохуються один в одного на першому ж побаченні, однак у спільному житті розбіжності в характерах дають про себе знати, виливаючись у гарячі з’ясування відносин.

Можна сміливо стверджувати, що чоловік-Водолій і жінка-Скорпіон зустрічаються для того, щоб духовно зрости. Ця пара підтверджує афоризм: «Що мене не вбиває, робить мене більш сильним і міцним».

Жінка-Скорпіон людина дії, а чоловік-Водолій мрійник. Вони ніколи не зможуть зрозуміти один одного. Крім того, у них дуже великі відмінності і в темпераменті, і в характері, в поглядах і думках, переконаннях і світогляді. Жінка-Скорпіон нічого не любить вирішувати і робити просто так, між іншим. Для неї кожна дрібниця несе певний сенс і значення. Тим більше любов і шлюб, який вона мріє укласти один раз і на все життя.

Чоловік-Водолій воліє вільні стосунки, йому подобається вільна любов, і він не розуміє власницьких замашок жінки-Скорпіона. У них абсолютно різне ставлення до таких понять, як «кохання і шлюб», «обов’язок». Кожен розуміє їх настільки по-своєму, ніби говорять вони на різних мовах. З часом жінці-Скорпіону вдається приборкати негативні риси чоловіка-Водолія, його свавілля і норовливість, впертість і непослух, і навіть привчити до вірності.

Щаслива пара в сумісності Скорпіон-Водолій не підходить ні під які стандарти: у неї свій, часто незрозумілий оточуючим, шлях.

Навіть ідеальна пара жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій зовні виглядає не дуже гармонійно. У цій парі є взаємна повага, але ніхто з оточуючих не може зрозуміти, що ж пов’язує цих людей. Справа в тому, то навіть після довгих років спільного життя у кожного з них є свої друзі, які не дуже–то люблять половинку одного. Друзі чоловіка-Водолія не люблять жінку-Скорпіона, так як вважають, що вона руйнує їх дружбу. Як тільки чоловік-Водолій одружується, так відразу ж закінчуються нічні посиденьки і візити без попередження. А подруги жінки-Скорпіона незадоволені тим, що тепер її увагу цілком належить чоловікові.

Астрологи в один голос стверджують, що всі пари жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій сформувалися для того, щоб вирости духовно. Звичайне життєве щастя цим партнерам недоступно. У шлюбі з чоловіком-Водолієм Скорпіон вчиться бути зразковою господинею і дружиною. Вона самовіддано служить своєму чоловікові, так як розуміє його високу місію жити майбутнім і привнести в цей світ багато нових відкриттів. Чоловік-Водолій поруч з жінкою-Скорпіоном навчається не розпорошуватися на численні дрібниці. Вона організовує йому зовнішній контроль, і допомагає витримувати дисципліну. До речі, якщо чоловік-Водолій навчитися самодисципліні, то він дійсно здатний на великі справи.

В ідеальній парі жінка-Скорпіон підтримує і бере участь у багатьох захоплення і хобі свого чоловіка-Водолія. Їм цікаво проводити час разом, завжди є про що поговорити. Тому, не дивлячись на численні труднощі, цей яскравий і екстравагантний союз може бути дуже довгим.

Описані нижче труднощі в парі жінки-Скорпіона і чоловіка-Водолія стосуються лише тим парам, у яких є справжня любов. Пари, в яких немає любові, дуже швидко розпадаються навіть не встигнувши зіткнутися з труднощами. Вони дуже різні. Але ті сім’ї, в яких є справжні сильні почуття, заслуговують того, щоб бути щасливими і тому за кохану людину не гріх і поборотися.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Водолія криється в упертості і не вміння знаходити компроміси. І жінка-Скорпіон, і чоловік-Водолій, неймовірно вперті. Зрозуміло, жінка-Скорпіон має схильність більше сумніватися у своїй правоті, але якщо вже вона вже щось вирішила, то буде дотримуватися свого рішення до переможного кінця. А чоловік-Водолій взагалі завжди вважає свої рішення єдино правильними. В результаті зіткнень двох «правильних», але протилежних рішень, пара свариться.

Найчастіше спори виникають з-за грошей і розподілу сімейного бюджету. Вони по-різному дивляться на те, кому і в яких випадках варто позичати. У результаті, жінка-Скорпіон, забороняє своєму чоловікові позичати «п’ятірку до получки» на пиво, але в підсумку вона стикається з тим, що чоловік-Водолій зло їй віддає всю зарплату друзям, та ще й на умовах «віддадуть коли-небудь потім». Крім того, чоловік-Водолій не розуміє різниці між тим, що він позичає своїм друзям на «гульки», і що його дружина купила на останні гроші ліки для свого племінника. Своїм вчинком він демонструє образу і нерозуміння.

Ще одна проблема, з якою стикаються пари жінки-Скорпіона і чоловіка-Водолія, куди більш серйозна, ніж гроші. Жінка-Скорпіон відноситься до свого чоловіка дуже упереджено. Вона готова для нього на все, адже він – самий улюблений і важлива людина. Для жінки-Скорпіона це вже вагомий привід, щоб виділити його з усіх інших людей. А чоловік-Водолій, незважаючи на свою любов до жінки-Скорпіона, продовжує ставиться до неї так само, як до інших друзям і оцінює її з позицій об’єктивності. Жінка-Скорпіон в подиві і впадає в ступор, адже їй здається, що вона теж має право розраховувати на особливе ставлення.

За гороскопів сумісності Скорпіона і Водолія, щоб у сім’ї була гармонія, необхідно намагатися не допускати сварок через упертість обох партнерів. Цього можна досягти, якщо заздалегідь розподілити зони відповідальності або впливу. Жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій повинні домовитися, хто і в яких випадках несе відповідальність за прийняте рішення. У такому випадку другий партнер просто не має права наполягати на своєму рішенні. Найкращим розподілом буде таке, де жінка-Скорпіон буде нести відповідальність за всі суб’єктивні та особисті моменти, ті, де важлива сприйнятливість і почуття. Наприклад, за атмосферу в сім’ї (і, отже, за то, будь гостей запрошувати, а яких не пускати в сімейну «фортеця»). А чоловікові-Водолію варто довірити об’єктивні відносини з навколишнім світом (наприклад, до кого з друзів і коли пара сама буде ходити в гості).

Що ж стосується другої проблеми – бажання жінки-Скорпіона (цілком обґрунтованого) бути «особливою» для свого чоловіка, то тут їй доведеться довго і наполегливо пояснювати чоловікові-Водолію, що вона не повинна займати рівне місце серед його численних друзів і не піддаватися тій же оцінці, що і друзі. Жінці-Скорпіону доведеться поступово виховувати свого партнера. Варто зазначити, що вона в стані це зробити і пояснити йому, що якщо він не стане прощати їй те, чого не прощає друзям, то і робити для нього вона буде рівно стільки, скільки інші. Наприклад, прати йому одяг та готувати їжу вона почне не раніше, ніж це ж стануть робити для Водолія його друзі. Жінці-Скорпіону варто пам’ятати про те, що чоловіки-Водолії, як правило, ростуть у проблемних сім’ях і його просто потрібно навчити відрізняти сімейні відносини від дружніх.


Залишити відгук