Жінка Скорпіон – Характеристика знака Зодіаку

Колючий і приваблива жінка Скорпіон все своє життя розбурхує розуми чоловіків і вселяє занепокоєння іншим дамам. Її астрологічна характеристика містить риси, здатні допомогти представниці цього знака Зодіаку завоювати весь світ або скинути на соціальне дно. Жінка-Скорпіон розумна, хитра, спритна натура. Вона вміє піднести свою красу, скористатися талантом актриси, проявити тиск, натиск, активні дії. Вона екстремальна, непередбачувана натура. Тільки від неї самої залежить, у який бік поверне її доля.

Характеристика особистості Скорпіона жіночої статі включає такі риси: рішучість і завзятість, природний магнетизм і емоційна скритність, енергійність і цілеспрямованість, а також максималізм у всіх сферах життя. Скорпіон жінка володіє багатьма якостями характеру, притаманними виключно чоловікам. Але це не заважає їй виглядати і відчувати себе чарівною дамою. Цей знак Зодіаку знає про своїй харизмі та привабливості і активно користується цим. Представницю цього астрологічного періоду часто називають фатальною жінкою. Вона, дійсно, здатна кардинально змінити долю близької їй людини.

Водний знак дуже цілеспрямованість: чого б не захотіла дівчина Скорпіон, рано чи пізно вона цього доб’ється. Цьому сприяє її гострий розум, розвинена інтуїція і божевільна працездатність. Представниця цього знаку Зодіаку прораховує кожен свій крок і бачить людей наскрізь, тому дуже рідко допускає помилки.

Цей знак Зодіаку завжди намагається тримати свої емоції під контролем. Часто навіть близькі не здогадуються про те, що коїться у неї в душі. Жінці Скорпіону це дається складніше, ніж чоловікові. Їй потрібно вимовлятися і проявляти почуття, щоб накопичений негатив не вихлюпувався у вигляді потворних сцен і нервових зривів.

Особливості, які складають характер жінки цього знака Зодіаку, дуже яскраво виражені. В моменти депресії або невдачі Скорпіон може втратити самоконтроль і спрямувати енергію в негативне русло. В цьому випадку всі її сили, раніше приводили до фінансового та особистого успіху, будуть спрямовані на саморуйнування. Так що, якою б сильною не здавалася жінка Скорпіон, їй потрібна підтримка і допомога у складних ситуаціях.

Скорпіон може бути не особливо гарний зовні, його привабливість пояснюється харизмою і магічним поглядом. Бездонні очі жінки Скорпіона здатні закохати в себе багатьох чоловіків. Зазвичай знак має середній зріст і добре розвинену мускулатуру. У жінки цього астрологічного періоду найчастіше буває фігура типу «пісочний годинник» з високою пишними грудьми. Її характер проявляється навіть в поставі і манері ходити: гордо піднятий підборіддя, розправлені плечі і плавні царствені жести.

Цей знак Зодіаку рідко хворіє і швидко відновлюється. Головну небезпеку для жінки Скорпіона є вона сама. Втративши ненадовго силу волі, вона може почати вести неправильний спосіб життя, піддається поганим звичкам. Великої шкоди її здоров’ю приносить і невміння розлучатися з негативом. Представниці цього знаку слід уникати надмірного нервового напруження, стежити за станом органів виділення і періодично відпочивати.

Характер жінки Скорпіона допоможе їй завоювати будь-яку кар’єрну вершину. Завдяки своїм талантам, цілеспрямованості, працелюбності та енергійності знак в роботі може дати фору чоловікам. Нерідко це викликає напруження у відносинах з колективом, але дамі Скорпіону ніколи звертати уваги на заздрісників.

Професійна характеристика пані Скорпіона каже про те, що вона може стати прекрасним педагогом, соціальним працівником або психологом. Цілеспрямованість, винахідливість і підприємливість дозволяють їй досягти успіхів у бізнесі і торгівлі.

Відгуки чоловіків, що перебували у відносинах з представницею цього знака Зодіаку, неоднозначні. Одні вважають зустріч з нею покаранням і мукою, інші — найбільшим щастям. Але кожен запам’ятає Скорпіона, як яскраву ослепляющую спалах. Жінка Скорпіон в любові віддає всю себе, повністю розчиняючись в почуттях. Їй важко виразити словами, але мовою тіла вона володіє досконало.

Дівчина Скорпіон дуже цінує інтимну сторону відносин. У сексі вона просто невтомна, тому її партнеру знадобиться багато сил, щоб задовольнити представницю знака. Її чуттєвість, пристрасність, любов до постільною експериментів дарують неземне задоволення, адже в сексі Скорпіон перестає думати тільки про себе.

Починаючи з першого дня знайомства, представниця цього астрологічного періоду прагне взяти все під контроль і підлаштувати під свої інтереси та уподобання. Те, що чоловіку вдалося закохати її в себе, не означає, що він підкорив жінку Скорпіона.

Будь вчинків варто уникати чоловікові, щоб не сваритися з дамою скорпіоном і ще більше закохати її в себе? Не можна брехати і тримати щось важливе в секреті від неї. Не варто у всьому потурати жінці Скорпіону, адже вона дозволила завоювати себе сильному чоловікові, а не слабовольному растяпе. І все ж іноді потрібно давати їй перемагати в суперечці або приймати важливе рішення.

Щоб завоювати і закохати в себе жінку цього знака Зодіаку, чоловікові треба завжди бути в хорошій фізичній та інтелектуальній формі. Скорпіон інтуїтивно відчуває людей, з якими може бути щасливою у відносинах. Вона не терпить брехні і фальші, тому завоювати її лестощами і компліментами не вдасться. Знак цінує вчинки, сильний характер, матеріальний достаток і положення в суспільстві. Жінку Скорпіона може закохати в себе тільки рівний або перевищує її чоловік.

Чоловік, якому вдалося завоювати увагу і закохати в себе дівчину цього знака Зодіаку, може по праву вважатися одним з кращих. Вона ретельно вибирає чоловіка, від його уваги не вислизне жодна деталь. Дружина Скорпіон стане ідеальною супутницею життя для благородного, рішучого, енергійного і сильної людини.

Знак дзеркально відображає поведінку свого чоловіка. Якщо він забезпечує сім’ю, стіною стоїть на захисті її інтересів, цінує і поважає свою дружину. Представниця знаку зробить його найщасливішою людиною. Крім того, чоловік повинен бути невтомний в сексі, щоб жінка Скорпіон не допускала й думки про пошуках розваги на стороні. Ні в якому разі не можна ображати і принижувати Скорпіона. У будь-яких відносинах не був з нею раніше чоловік, вона забуде про кохання і помститься за всі образи.

У відносинах з друзями жінка Скорпіон також не стримує свій норов. Характер і тут спрямовує її до влади. Вона повинна сама вирішувати, куди компанія відправиться відпочивати, ніж всі будуть займатися на спільних вихідних. Представниця цього знаку легко може завоювати дружнє ставлення і повагу багатьох людей. Але зберегти довгу дружбу їй вдається тільки з тими, хто готовий підкоритися або на рівних протистояти маніпуляціям Скорпіона.


Залишити відгук