Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Діва в Любові

Чоловік-Діва ніколи не залишиться байдужим до жінки Стрільцеві. Його уб’є її неповторність, краса, манери, погляд, усмішка, він повністю зануриться в любов до цієї жінки. Чоловік-Діва бачить свою обраницю як особистість неординарну, особливу, загадкову для нього. Однак спочатку здається повна ідилії пара може не раз піднести сюрпризи, часто не завжди приємні.

Чоловік-Діва зрозумілий, земної, з реальними і природними бажаннями створити сім’ю, ростити дітей, зміцнювати матеріальну базу, досягати максимального комфорту і якості життя. Жінка-Стрілець яскрава, емоційна натура. Проблеми виникають від її непослідовності, так як вона спочатку діє, а вже потім думає. На жаль, на етапі розвитку відносин може виникнути непорозуміння в плані різних поглядів на життя та побут. У жінки Стрільця є тяга до екстремальних витівок, ризикованим підприємствам.

В ній обов’язково з’являться бажання, долучити до своїх божевільним ідея чоловіка-Діву, однак тут вона зустріне повне нерозуміння, опір чоловіка, так як не в його дусі ризикувати спокійним життям заради гострих відчуттів, навіть заради матеріальної вигоди. Чоловік-Діва благополучний, розумний, врівноважений чоловік. У ньому є почуття самолюбства, трохи здорового марнославства, бажання підкорити визначеності, порядку.

У своїх відносинах пара часто буде стикатися з взаємним нерозумінням, з-за чого будуть відбуватися довготривалі конфлікти і хвилювання. Для збереження відносин одному з партнерів необхідно взяти на себе роль лояльного, поступливого людини, тоді буде менше агресивних непродуманих дій. Обидва в парі не повинні піддаватися на провокації партнера, знижувати до мінімуму словесні суперечки, так як в моменти гніву вони, як правило, не контролюють свої висловлювання.

Вони повинні кожному дати свободу особистого простору, змиритися з існуванням іншої думки, навчитися цінувати ті якості, які є позитивними. В ідеалі для пари необхідно створення спільних інтересів, тим і захоплень. Парі необхідно відволіктися на культурний розвиток і зростання інтелекту, творчості, спорту, щоб дати відносин «дихати». Це, безсумнівно, призведе до щасливого шлюбу, задоволення своїм життям, а також людиною, якого вибрав. Незважаючи на негативні показники сумісності, будь-яка пара може досягти щастя, апогею радості і насолоди бути разом.

По сумісності жінки-Стрільця і чоловіки-Діви цей сімейний союз може бути вдалим тільки в тому випадку, якщо обидва досить розвинені духовно, довіряють один одному і не обмежують особистий простір і свободу свого партнера.

У жінки-Стрільця і чоловіки-Діви досить – таки сильне фізичне тяжіння. Але, незважаючи на це, існує величезна різниця в темпераменті і в поглядах на життя. У цьому шлюбному союзі кожен дивиться на навколишній світ тільки зі своєї дзвіниці. Напруга у взаєминах починає проявлятися практично відразу ж після весілля. Жінку-Стрільця дратують щоденні лекції чоловіки-Діви про необхідність і корисність праці, про перспективи та реальні можливості.

Також жінка-Стрілець не терпить порожньої балаканини і говорильні ні про що — красномовні фрази і цифри про таких поняттях як «борг», «обов’язок» та «відповідальність» кожного члена сім’ї перед своїм маленьким колективом і т. д. і т. п. На думку чоловіка-Діви все повинно бути чітко і зрозуміло, а Стрілець ніяк не може зрозуміти, чому навіть любов повинна бути скута в кайдани і загнана в глибину душі в «табір суворого режиму з прогулянками тільки за розкладом».

Чоловік-Діва нерідко буває, підкорений втіленням своєї повної протилежності – жінкою-Стрільцем. Але, в даному союзі, його ощадливість і розрахунок до дрібниць, стикається з повним нехтуванням жінки-Стрільця до грошей. Чоловікові-Діві подобається відчувати свою заклопотаність справами і йому не зрозуміло бажання жінки-Стрільця веселитися. Також домосід чоловік-Діва стикається з непосидючістю і пристрастю до подорожей і зміни місць у жінки-Стрільця, що також не викликає у нього захоплення.

Але, в парі Стрілець-Діва сумісності є і позитивні моменти. Один з них – життєрадісність жінки-Стрільця. Ніхто так, як вона, не вміє підняти настрій чоловікові-Діві і відвернути його від повсякденних турбот. Вже тільки заради цього він готовий закривати очі на багато її «слабкості».

Навіть ідеальна пара жінка-Стрілець і чоловік-Діва з боку виглядає як з анекдоту. Саме таких партнерів люблять обговорювати бабусі-сусідки: «А чому це ти сам готуєш вечерю (сорочку переш, гладиш), а дружина вештається з подружками?». І цим сусідкам дуже важко пояснити, що чоловік-Діва робить це з великою радістю. І він охоче проведе вдома та наодинці, так як потребу в особистому просторі і особистому часу, закритому для всіх, в тому числі і для самих близьких людей. А жінка-Стрілець у цей час насолоджується спілкуванням з друзями або займається самоосвітою, що для неї надзвичайно важливо.

В ідеальній парі жінка-Стрілець і чоловік-Діва є величезна повага і довіра один до одного. Без цього їм ніяк не обійтися, адже більшу частину часу вони проводять нарізно. Часто у них хороше матеріальне становище, яке викликає заздрість у сплетничающих бабусь-сусідок. Втім, Стрілець-Діва сумісності ця пара може чудово обходитися і без «благ цивілізації». Обидва часто вибирають духовний шлях розвитку. Чоловік-Діва має схильність до филосовско-оздоровчого способу життя, він може бути вегетаріанцем, практикувати сироїдіння та голодування. А жінці-Стрільцеві якраз потрібні правила життя, певна філософія. Їй не подобається жити просто так, і вона з радістю піде за коханим.

Основна трудність в сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Діви, з якою вони стикаються — це різне ставлення до грошей. Чоловік-Діва не любить даремно витрачати гроші. Його навіть можна віднести до «скупердяям і жаднюгам». Жінка-Стрілець, навпаки, охоче витрачає гроші на красиві дрібниці, любить розкіш і широкі жести. Тому, жінка-Стрілець може так і не дочекатися того шику, який, на її думку, повинен показувати справжній чоловік. Чоловік-Діва не любить безрозсудні витрати і у всьому виявляє обачність.

Навіть подарунок, який він буде ретельно вибирати на ваш день народження або ювілей спільного життя, завжди буде корисним і доречним. Якщо жінка-Стрілець хоче провести відпустку на дорогому курорті, то їй варто знайти чимало вагомих аргументів «за», чому вона саме там хоче провести час. Чоловік-Діва тільки тоді може розщедритися на цю поїздку, якщо він зрозуміє, що це не марна трата грошей. Наприклад, це поїздка може бути корисною для здоров’я, там буде відмінне харчування і тощо

Ще одна проблема пари жінка-Стрілець і чоловік-Діва — в інтелектуальній та духовній сфері. Жінка-Стрілець – справжня ідеалістка. Якщо вона дотримується якоїсь релігії, життєвого кредо, то вона максимально щира в цьому. Природно, Діві доводиться не до вподоби, коли вона критикує його погляди на світ, філософську систему. З її логічним розумом, вона без проблем знайде прогалини у ваших ідеалах, а нетактовну дотепність дозволить їй розповідати анекдоти про релігію.

Як говорилося вище, у жінки-Стрільця і чоловіки-Діви різне ставлення до грошей, яке може призвести до великих проблем. Але, варто зазначити, що в більшій мірі, ці проблеми, торкнуться ті пари, в яких жінка-Стрілець вийшла заміж за чоловіка-Діву за розрахунком. У цьому випадку жінку-Стрільця дуже дратує дбайливе ставлення до грошей чоловіки-Діви, адже вона бажає розкішного життя, поїздок по дорогих курортів і т. д. Чоловік-Діва, до речі сказати, і не проти утримувати свою супутницю життя, але чи буде він це робити на своїх умовах і у встановлених ним межах.

Для тієї жінки-Стрільця, яка мало цікавиться грошима, такий союз може принести все, що вона тільки забажає: можливість свободи, особистісного зростання, духовного життя, затишний будинок, створений виключно завдяки зусиллям чоловіки-Діви, і звичайно ж, писати про «запас» пристойної суми грошей. Так що, за гороскопом сумісності Стрільця і Діви, якщо жінку-Стрільця не влаштовує різне ставлення до грошей, їй просто потрібно перестати претендувати на них, і змінити до цієї ситуації своє ставлення. Варто почати сприймати економні витрати чоловіки-Діви як подарунки «з небес», а бажання відкласти на «чорний день», як страховку в майбутньому, яка може дуже стати в нагоді, як відразу ж зміниться все навколо.

Ще одна проблема в парі жінки-Стрільця і чоловіки-Діви – це підколки і зауваження чоловіки-Діви. Це дуже часто призводить пару до розставання. Але, чоловіка-Діву не змінити. Тому, навіть не намагайтеся просвітити його, навчити свого погляду на світ, відкрити йому глибокий сакральний сенс ваших переконань, це принесе тільки шкоду вам обом. Щоб зберегти гармонію в родині, краще займіться своїм духовним і душевним зростанням, працюйте над собою. Прийміть факт характеру чоловіки-Діви і ставитеся до нього спокійно. Крім того, чоловік-Діва ніколи не прагне виграти в суперечці, тому йому досить просто пояснити, що Вам його поведінку неприємно.


Залишити відгук