Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Тілець в Любові

Це любов з першого погляду, коли чоловік-Телець зустрічає жінку — Стрільця. Телець буквально марить нею, мріє, придумує способи підкорення. Можливо, навіть не відразу Стрілець прийме залицяння наполегливого нареченого. Його захоплює її безпосередність, легкість, невгамовна жага до життя.

Жінка, народжена під знаком Стрілець наївна, вірить в чудеса, наділена інтуїцією. Більше того багато жінки-Стрільці, зауважують в собі екстрасенсорні здібності, їм часто сняться віщі сни і вміють правильно тлумачити значення. Чоловік-Телець для Стрільця, опора, що надійний супутник життя, їй так не вистачає його прагматичного розуму, практичності, логіки і послідовності.

Союз між Тельцем і Стрільцем, нагадує тяжіння двох протилежностей, як плюс і мінус. Досить висока сумісність чоловіка — Тельця і жінки — Стрільця нерідко призводить до створення сімейних пар. В молодому віці, жінка-Стрілець, переживає багато романів, дуже влюблива, кожного чоловіка «приміряє» на роль нареченого. Але серйозні відносини складається нечасто. Може довго тримати дистанцію між собою і закоханим Тельцем.

Тонка і чутлива душа Стрільця боїться розчаруватися у своєму благоверном. Їх відносини їй нагадують фортецю, міцні і надійні, але одна думка, що вона може помилятися, змушує її впадати у відчай. Чоловік-Телець випромінює благородство, стриманість, своєю поведінкою показує, що він надійний тил. Фантазер Телець, здатний виявляти підозрілість щодо вірності Стрільця. Але хвилювання марні, жінка віддана тільки йому.

У мріях жінки – Стрілець, красень — мачо. Але це лише її бурхливу уяву. На ділі, ніколи не стане гнатися за красою, їй вистачає розсудливості вибирати чоловіка з достоїнств і характером. Почуття чоловіка-Тельця легко уразливі, будь холодок з боку жінки, приносить неймовірні страждання. Телець злопам’ятний, може довго таїти образу, довго її пригадувати. Легко відхідливий в побутових сварках, завжди чекає перший крок примирення від жінки, але деколи і сам поспішає за прощенням.

Зірки прогнозують їм щасливе сімейне життя. Сумісність знаків в шлюбі надає впевненості в завтрашньому дні. Навіть якщо з роками, любовний запал згасне, навряд чи пара стане шукати розваг на стороні. Пристрасний характер вляжеться в зрілому віці жінки — Стрільця. Вона стане турботливою мамою, домосідкою, можливо, обзаведеться власним будинком і тваринним господарством. Чоловік-Телець від природи стриманий, з чоловічої витримкою, нарешті, побачить у ній дорослу і відповідальну жінку.

Пара жінка-Стрілець і Телець-чоловік рідко зустрічається. Дуже часто їх поєднує взаємовигідний розрахунок. Але, ті пари Стрільців і Тельців, які змогли побудувати свої відносини, заклавши в основу любов, ніколи про це не шкодують. У союзі Стрільця і Тельця завжди багато позитиву, особливо на перших порах. Жива, дотепна жінка-Стрілець просто зачаровує чоловіка-Тельця, а її безстрашність і відчайдушність його захоплюють. А жінка-Стрілець, хоча не бажає розлучатися зі своєю незалежністю, завжди тягнеться до грунтовного і дуже практичному чоловіка-Тельця.

В ідеальній парі жінки-Стрільця і чоловіка-Тельця партнери багато дають один одному. Так, чоловік-Телець, схильний до скупості, навчається правильному поводженню з грошима, а жінка-Стрілець, в союзі з чоловіком-Тельцем, знаходить невластиву їй практичність і ощадливість. У результаті у виграші виявляються обидва: чоловік-Телець починає дозволяти собі маленькі радості життя, а жінка-Стрілець у результаті економії на «непотрібних речах» може дозволити собі купити дорогі і якісні речі.

Ще однією відмінною рисою пари жінка-Стрілець і чоловік-Телець є їх спроможність. Такі пари практично ніколи не бувають бідними. Їх будинок обставлений розкішними речами, які, як правило, купує жінка-Стрілець, і без яких цілком міг би обійтися чоловік-Телець. Але, натомість, жінка-Стрілець приносить удачу. З усіх знаків Зодіаку, Стрілець самий везучий у фінансових питаннях, і його удача, природно, поширюється і на близьких йому людей.

В парі сумісності Стрілець і Телець виглядають дуже доглянуто, і можна навіть сказати «холено». Вони обидва люблять добре виглядати, а жінка-Стрілець привносить в їх спільний стиль оригінальність і «родзинку». На їх зовнішньому вигляді також сприятливо позначається їх любов до регулярного харчування і хорошому сну. Жінку-Стрільця і чоловіка-Тельця багато що може зв’язати, але ще більше розлучити. Так що перспектива їх непростих відносин повністю залежить від їх терпіння і бажання бути разом.

Але найголовніша проблема сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Тельця – абсолютно різний світогляд. Навіть до шлюбу обидва ставляться по-різному. Жінка-Стрілець воліє союз двох самостійних, вільних людей, а чоловік-Телець, прагне до традиційного будівництва.

Телець відрізняється впертістю, консерватизмом і йому нелегко міняти свої погляди. Він практично не сприймає нове. У нього обмежений кругозір і тільки єдино можливий варіант застосування тих чи інших речей. А жінка-Стрілець, навпаки, відкрита всьому новому, вона з легкістю бере думки, не схожі на свої. Також їй властиво легко змінюватися внаслідок зміни обставин. Часто вона цікавиться абстрактними речами: політикою, філософією, культурою інших країн. Але різниця в поглядах, на жаль, стосується не лише філософські теми. Вона проникає буквально у всі повсякденні справи. У цієї пари можуть виникати сварки навіть по таких дрібницях, як: спробувати нову страву, або вибрати звичне. Поїхати на відпочинок в Іспанію або як зазвичай, на дачу? Купити супер-соковижималку останньої моделі або по-старому віджимати сік з допомогою м’ясорубки і т. д.

Цієї парі необхідно шукати компроміс у всіх сферах спільного життя, починаючи від організації побуту і закінчуючи вихованням дітей. Суперечки з приводу, куди витрачати гроші, взагалі, здається, ніколи не закінчаться. На перших етапах знайомства, жінці-Стрільцеві стійкі погляди чоловіка-Тельця будуть здаватися обмеженістю, а його вроджена ощадливість взагалі буде відзначена як скупість і жмотничество. А чоловік-Телець вирішить, що жінки-Стрільця потрібні тільки гроші.

За гороскопом сумісності Стрільця і Тельця, щоб у сім’ї була гармонія, необхідно кожному з партнерів постаратися прийняти іншого таким, який він є. Зрозуміло, це буде нелегко. Але, переконати один одного вони не зможуть ніколи. І в цьому їм не допоможуть ніякі аргументи, адже кожен з них вважає свої погляди єдино правильними, і крім того, вони допомагають їм жити в радості. Досить часто пари жінка-Стрілець і чоловік-Телець знаходять спільну мову, тільки пройшовши через тривалий період сварок і непорозумінь.

З плином часу жінка-Телець починає розуміти користь економії і твердих, консервативних переконань чоловіка-Тельця, а той, у свою чергу починає помічати, що широта душі і кругозору його партнерки принесла чимало вигоди. До того ж, чоловік-Телець нарешті бачить, що не дивлячись на певне марнотратство жінки-Стрільця, у них не просто красиво обставлений будинок, а ще й багата. А жінка-Стрілець нарешті оцінює ті якості чоловіка-Тельця, що їй коли-то не подобалися, як надійність. На жаль, до цього періоду проходить дуже багато часу, і частенько пари розпадаються перш, ніж зможуть зрозуміти та оцінити один одного.

Пом’якшити протиріччя жінки-Стрільця і чоловіка-Тельця можна. Єдине, що можна зробити, так це включати в своє повсякденне життя побільше справ, у яких подібні думки, і максимально виключити ті, в яких є стійка різниця в поглядах. І ще… обов’язково стежте за своєю зовнішністю і завжди виглядаєте на відмінно. І чоловік-Телець, і жінка-Стрілець небайдужі до зовнішньої краси і фізичним даним один одного.


Залишити відгук