Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Скорпіон в Любові

Парі чоловікові Скорпіону і жінці Стрільцеві зірки обіцяють стабільні і рівні стосунки. У них багато спільного в поглядах на життя, побут, обидва прагнуть до духовного пізнання, реалізації власних інтересів і цілей. Ефектна пара, багато оглядаються їм у слід. Дійсно, обидва один одного люблять, у них оригінальність проявляється навіть у зовнішньому вигляді. Пара воліє проводити час поза домом, подорожуючи або займаючись громадськими справами.

В їх союзі панує розуміння, згоду, вони вдало доповнюють один одного. Недоліки з лишком компенсуються позитивними рисами в іншому. Чоловік Скорпіон своєрідна натура, він володіє індивідуальністю, в ньому є таємниця, його душа для багатьох суцільна загадка. Його головні якості витримка, терпіння, справедливість. Йому дуже лестить увага і любов красивою і привабливою жінки Стрільця.

Жінка Стрілець цінує незалежність, свободу особистого простору. Не любить, коли втручаються в її справи, повчають або дають поради. Стрілець жінка розумна, «гостра на язик», володіє іскрометним почуттям гумору. В її оточенні завжди є пара шанувальників, поклонників. Їй властива мрійливість, фантазії іноді за межами реальних можливостей. Обидва інтелектуали, наділені розумним і логічним розумом. Між ними завжди знайдуться теми для обговорення і цікавих суперечок.

Чоловік Скорпіон стане тиснути на свою обраницю, якщо вона зачастит в галасливі закладу або подорожі, але саме спроби «приручити» Стрільця можуть перейти в конфлікт. Дивовижна пара, обидва чітко займають свої позиції в союзі, навіть нічого не обговорюючи заздалегідь. Жінка Стрілець, швидше за все, займе у відносинах чільне місце. Вона з радістю покладе на себе відповідальність, вирішення питань, дотримання спокійного плину відносин.

Чоловік Скорпіон наполегливий, працьовитий, забезпечить матеріальну базу, що дозволить родині не турбуватися про хліб насущний. Пара пов’язана однією ниткою, їх плани і бачення, як їх досягти, однакові. Ефектний тандем, разюча інтуїція в обох, відчувають на відстані партнера, які події він переживає, та який у нього настрій. Проблемою може стати непостійність чоловіка Скорпіона. Він ніколи не зізнається у любовних пригодах на бік. Не скаже, що йому насправді не дістає у відносинах, буде шукати тепла і достатку любові в руках іншої жінки.

На щастя, прониклива жінка Стрілець всі передбачить і навряд чи Скорпіон буде обділена ласкою. Чоловік Скорпіон зможе зробити жінку Стрільця по-справжньому щасливою. В його силах зрозуміти цю жінку, обдарувати любов’ю, дати опору і чоловічу підтримку. Шлюб цієї пари буде дружним, різноманітним і вдалим.

По сумісності жінки-Стрільця і Скорпіона-чоловіки — вони мають багато схожих рис характеру, але міцним цей союз назвати не можна, обидва партнера достатньо волелюбні, незалежні і темпераментні, і найчастіше потрібно досить тривалий час, щоб для того, щоб обидва розгледіли і оцінили гідності один одного.

Коли жінка-Стрілець розповідає про свої стосунки з чоловіком-Скорпіоном, вона говорить: «Ніколи не знаєш, чого від нього чекати». А чи знаєте ви, що говорять чоловіки-Скорпіони про своє життя з жінкою-Стрільцем? Таке ж! Цим знакам ніколи не передбачити поведінку один одного, і в цьому принадність їх відносин. Сімейний союз між чоловіком-Скорпіоном і жінкою-Стрільцем є досить поширеним.

Чоловік-Скорпіон дуже ревнивий, а чарівна жінка-Стрілець дає йому чимало приводів для ревнощів. Це призводить до бурхливого з’ясування відносин. Жінка-Стрілець дуже трепетно ставиться до своєї свободи, і всі прояви пекучої ревнощів чоловіка-Скорпіона сприймаються нею як посягання на особисту свободу. Тривалість стосунків у парі Стрілець-Скорпіон сумісності залежить в першу чергу від терпіння чоловіка-Скорпіона, його наполегливості та вміння вселити Стрільцеві думки про користь шлюбу.

В ідеальній парі жінки-Стрільця і чоловіка-Скорпіона завжди панує повна довіра і взаєморозуміння. Чоловік-Скорпіон дуже ревнивий і ставиться до своєї дружини як власності, але в ідеальній парі він навчається контролювати свої негативні почуття і дозволяє волелюбної жінці-Стрільцеві проводити час з друзями, здійснювати прогулянки окремо від нього. А жінка-Стрілець, в свою чергу, відчуває, що чоловік-Скорпіон більше часу любить проводити вдома, на самоті, і не тягне його в компанії, де йому буде тяжко, а також рідше запрошує в будинок друзів. Ідеальній парі жінка-Стрілець і чоловік-Скорпіон ніколи не буває нудно один з одним. Ці двоє люблять сюрпризи, і постійно їх підносять, без кінця дивуючи свою половинку. Це живить і неспокійну натуру чоловіка-Скорпіона, і люблячу рух жінку-Стрільця.

Існує ще один вид ідеальної пари Стрільця і Скорпіона. Звичайно, багато хто скаже: «Та хіба це ідеальна пара – адже вони постійно лаються». Так, це так. Але, справа в тому, що такі пари, не дивлячись ні на що, живуть разом дуже довго і рідко розпадаються, а значить, такі відносини для них ідеальні. У суспільстві чоловік-Скорпіон веде себе мовчки і похмуро, а жінка-Стрілець у цей час активна, шумно і постійно підколює свого чоловіка, який дуже мляво на все це реагує. Жінка-Стрілець гостра на мову і не соромиться відчитувати або висміювати свого чоловіка при сторонніх людях. Але, зате, коли вони повертаються додому, він сповна відіграється на неї за це. Таке трапляється, коли у чоловіка-Скорпіона надто розвинута підозрілість до світу і тяга до саморуйнування, а у жінки-Стрільця замість ідеалу сформувався антиидеал. Що ж, люди знайшли один одного.

найсерйозніші проблеми сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Скорпіона виникають на самому початку відносин, поки вони не «притруться» один до одного і не зможуть довіряти. Чоловік-Скорпіон «страшний власник», а жінка-Стрілець не терпить обмежень. Вона має здоровий глузд, здатна самостійно прийняти рішення і їй не подобається, коли її контролюють і ставлять рамки, а чоловікові-Скорпіону неприємно, коли він не може керувати вчинками партнерки.

Жінка-Стрілець щира, відкрита і не робить секрету з свого життя, але по кожній дрібниці вона не збирається ні перед ким звітувати. Вона не терпить нудьги, їй потрібно постійний рух вперед, вогонь, нові враження. До всього іншого, чоловік-Скорпіон дуже ревнивий і бачить зради там, де на них немає навіть натяку. Все це дуже ображає жінку-Стрільця. Ці протиріччя і протиборство викликають високу напруженість, створюють негативне поле, що перешкоджає партнерам знайти спільну мову, щоб відстоювати спільні цілі.

Ще одна проблема, яка може виникнути у пари жінка-Стрілець і чоловік-Скорпіон — різне ставлення до грошей. Жінка-Стрілець щедра, і любить витрачати більше допустимого, а Скорпіон ощадливий. На цьому грунті у них теж можуть виникнути спори.

За гороскопом сумісності Стрільця і Скорпіона, щоб у сім’ї була гармонія, необхідно насамперед навчитися довіряти один одному і поважати особисту свободу свого партнера. Взаємна довіра і повага не приходить відразу. Чоловік-Скорпіон терплячий і йому потрібно направити своє терпіння на користь сім’ї — вчиться стримувати свої інстинкти і не поспішає з висновками. Жінці-Стрільцеві також треба навчитися поважати право свого чоловіка на усамітнення. Їй треба зрозуміти, що він не такий як вона. Йому періодично просто необхідні самотність і замкнутість. Не варто намагатися перевиховати його, влаштовуючи гучні свята в його будинку. З цього нічого доброго не вийде.

Чоловік-Скорпіон дуже владний, а жінка-Стрілець податлива і щосили намагається пристосуватися під обставини. Тому, якщо вона піддасться на його маніпуляції, то він зламає її життєлюбність і оптимізм. При цьому ні сама жінка-Стрілець, ні чоловік-Скорпіон поруч з погаслої Стрільцем щасливі не будуть.

Щоб не було суперечок за грошовий питаннях, необхідно щоб кожен з партнерів мав частина грошей, яку зміг би витрачати на свій розсуд. З часом, коли подружжя навчаться поважати і довіряти один одному. Ці розбіжності можуть зникнути. Повага не дозволить чоловікові-Скорпіону контролювати витрати жінки-Стрільця, а Стрільця – висміювати економність і скупість Скорпіона.


Залишити відгук