Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Стрілець в Любові

Чоловік – Стрілець і жінка – Стрілець це самий скандальний союз двох лідерів, так як обидва мріють про першість, перевазі у відносинах. Їх боротьба призведе або до компромісів або до розриву. Не дозволивши емоціям взяти гору над любовними відносинами, пара здатна створити сім’ю, засновану на довірі, розумінні, любові. Для обох важливо комфортне існування і в побуті, і в емоційному плані.

Стрілець об’єднує в собі всі якості величі, могутності, сили духу. Справжня чоловіча порода. Вміють весело відпочивати, люблять пригоди й подорожі. Оптимістично дивляться на життя, в обох розвинена чуйна інтуїція, найчастіше прибувають у життєрадісному настрої. Чоловік – Стрілець, коли йому цікаво справа, буквально віддається за результат і потрібний ефект. Трудолюбом його назвати важко, але порив приголомшливий. Правдолюб, корислива, шукає вигоду у будь-якій справі, «просто так» не стане напружуватися.

Жінка – Стрілець красива, ефектна, приваблива. Володіє бездоганним смаком, стежить за модою, вишукано підкреслює свою красу. Проблема пари в нетриманні грубих слів, іноді міцні вислови руйнують стосунки назавжди. Обережно, акуратно доносити супутнику свої претензії, тоді і він зможе пояснити свої доводи адекватно і спокійно. Пара не проти кинутися в авантюри, небезпечні пригоди, хоча з віком це проходить.

В молодості у Стрільців особливо багато скоєних дурниць, надуманих ілюзій і, як наслідок, розчарувань. Обидва обожнюють підносити сюрпризи, приємності, радувати свого обранця. Прагнуть за враженнями, їм не чужі екстремальні експерименти, випробування.

У відносинах цінують порядність, чесність партнера. Їх кроки передбачувані, легко прораховуються партнером. Не вітають у своєму оточенні людей тихої вдачі, укритті, песимістів, людей з суворими консервативними поглядами. Для багатьох правда «ріже» око, так як лицемірство інших здатне викликати агресію з боку Стрільця.

Важко уявити, як вони можуть жити один без іншого. Ймовірно, це не можливо. Люди, що вибудували свої відносини на довірі з людиною, з яким пройшли всі тяготи і радості, прив’язавшись душею і тілом, навряд чи зважаться на розлучення. До речі, на словах будуть звучати погрози розставання, що на ділі малоймовірно. Їх союз завжди буде яскравим, пістрявити неймовірними історіями, їх тепло і любов захлесне і огорне всіх, хто поруч. Пройшовши по дорозі життя разом, з глибокою повагою і вдячністю поставляться до свого супутника за його терпіння і розумність.

По сумісності жінки-Стрільця і Стрільця-чоловіки, цей шлюбний союз відрізняється своєю яскравістю, оригінальність, жвавістю. У їх відносинах завжди буде багато веселощів, подорожей, відряджень, неочікуваних сюрпризів. Для обох подружжя характерна активність та бурхлива діяльність. Крім того, між жінкою-Стрільцем і чоловіком-Стрільцем практично відразу ж виникає сильне фізичне тяжіння. У них чудова сексуальна сумісність і море фантазій на цей рахунок.

Обом Стрільцям цікаво проводити час разом, як правило, вони відмінні друзі і у них може бути чудовий роман, який залишиться в пам’яті назавжди. Дуже часто між цими знаками спалахує справжня велика любов. Обидва партнера просто без розуму один від одного, але прожити довге і щасливе життя разом у них не виходить. Їх союз виявляється не занадто міцним через волелюбності і незалежності обох подружжя. Їх характер і спосіб життя не передбачає зобов’язань і планів на довге життя.

В ідеальній парі Стрілець-Стрілець завжди панує повне взаєморозуміння. Ці двоє на одній хвилі. Їм подобається одне і те ж, вони однаково люблять проводити час, ходити в театри, кіно, подорожувати по дорогих курортів і ходити в походи. Також їх можна зустріти в престижних ресторанах, семінарах і хобі-курсах. На оточуючих людей вони справляють приємне враження. Вони активні, розумні, товариські. Їх люблять запрошувати в компанії, на вечірки, але, якщо намічаються тихі домашні посиденьки у вузькому колі – це не для них. Справа в тому, що ця пара настільки активна і шумна, що створюється враження, що їх не двоє, а мінімум десяток.

Є й інший вид пари жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець. Як правило, це духовно зрілі люди, що йдуть по шляху релігії, езотерики або філософії. Це вчителі і наставники. Вони мають певні тверді переконання і прагнуть ділитися своїми знаннями з оточуючими людьми. Найважливіше для них життя – це істина. Разом вони є не тільки люблячими дружинами, а й соратниками, однодумцями. До речі, вони можуть бути не тільки служителями церкви або філософами, але і педагогами, про яких кажуть: «Вони від Бога».

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Стрілець-Стрілець становить волелюбність обох, а також їх постійне прагнення до нового, непізнаного. Знаком Стрільця управляє планета Юпітер. Всім народженим під знаком Стрільця як повітря необхідна свобода, подорожі і розширення своїх інтересів. При такому розкладі що жінки-Стрільця, що чоловіка-Стрільця, важко залишатися з одним і тим же партнером. Якщо пара жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець розпадається, то це завжди відбувається за взаємною згодою і обидва залишаються добрими друзями, зберігаючи в пам’яті чудові спогад про час, проведений разом.

Ще одна складність цієї пари пов’язана з відношенням Стрільців до істини. Незважаючи на те, що люди, народжені під знаком Стрільця, не терплять брехні і вивертів, цінують відкритість і правду, в теж час самі люблять перебільшувати і прикрашати. Якщо їхній партнер, народжений під іншим знаком Зодіаку, менш «правдолюбивих», він просто закриє очі на перебільшення Стрільця. Але якщо в парі два Стрільця, то вони будуть прикрашати будь-яку інформацію і одночасно ображатися, отримавши у відповідь від партнера те ж саме.

За гороскопом сумісності Стрілець-Стрілець, найчастіше найміцнішими бувають пари, яким близько 30 років. Як правило, до цього віку вже сформовано той напрямок, в якому Стрільці хочуть розвиватися або «розширюватися». Це може бути досягнення багатства і репутації, або подорожі і пізнання світу. А може хтось йде по шляху духовного розвитку. У всіх цих випадках створити міцний союз з людиною, теж народженим в знак Стрільця, дуже високий. Справа в тому, що в даному випадку партнери вже не просто шукають собі супутників життя, а однодумців. У молодому ж віці, дуже складно залишитися разом з-за того різноманіття можливостей, які пропонує навколишній світ.

Тому, якщо пара жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець ще молода, то їм можна лише порадити не поспішати зі створенням сім’ї. Нехай бурхливий роман триває якомога довше. І якщо ця пара дійсно «половинки» один для одного, то з плином років, вони зможуть сформувати міцний, щасливий сімейний союз.

Перемогти схильність Стрільця до перебільшень допоможе відмінне почуття гумору, яким також володіють представники цих знаків. Не ловіть свого партнера на слові, а до епічних історій, в які перетворюється розповідь вашого чоловіка або дружини про похід в магазин, сприйміть з гумором.


Залишити відгук