Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Риби в Любові

Якщо чоловік Риба і жінка Стрілець зможуть розгледіти один одного любовний потенціал, то вони дійсно зможуть спіймати птаха щастя, хоча враховуючи обопільне легковажність і несерйозність, можуть просто пропустити один одного. У такому випадку їх може об’єднати тільки єдність і прагнення до однієї мети або ж релігійні переконання.

Чоловік Риба сором’язливий, боязкий, небагатослівний чоловік. Це особистість замкнута, його тягне самотність, самотність. Легко піддається переконання, навіювання, їм запросто можна керувати і рухати в ім’я високих цілей. В ньому є сила духу, агресивність, але ці якості показуються тільки коли він дуже злий або його терпіння лопнуло». В житті чуже думка для нього дуже авторитетно, але й свої думки він не піддає критиці. Його внутрішній світ гармонійний, стриманий, він живе за правилами пристойності і дозволеності.

Жінка Стрілець для нього людина недоступний для розуміння, занадто розумний і проникливий, він її навіть побоюється. Вона дійсно від природи эрудированна, смышлена, спритна, хитра. Її розум більше схожий з чоловічим, вона досить логічна і далекоглядна. Жінка Стрілець, володіє витримкою, зібраністю. Свої обіцянки виконує, не любить бути в боргу перед ким би те ні було. Проте їй так само властива дитячість, наївність, довірливість.

В житті жінка Стрілець прагне до лідерства, займати керівні посади, керувати людьми. Вона справедлива, чесна, трохи жорстока, але лише у виняткових випадках. У своїй професії сягає ефективних результатів, її цінують і поважають колеги. Чоловік Риба в родині буде всіляко нишком маніпулювати емоціями жінки Стрільця, намагаючись схилити її вирішення в свою сторону. До речі, не завжди даремно, так як дійсно іноді його пориви підпорядковані мудрому змістом.

Проблема в парі може бути в неможливості реалізуватися, виразиться в життя чоловікові Рибі. Досягай успіху він у професійному плані, не буде проблем. Але якщо він і вдома, і на роботі буде перебувати в підпорядкування, тоді це може призвести до подразнення і депресії через власну неспроможність. Чоловік Риба як вільний художник не терпить керівництва, і підганяння у справах, його робота повинна мати вільний творчий підхід, не обтяжений тимчасовим чинником, і різними режимами.

Пара може досягти гармонії, і на заздрість усім створити міцну сім’ю, але для цього їй слід чітко обмежити можливості і обов’язки кожного. Шляхом діалогу вирішити всі проблеми стосуються побуту, відпочинку, вирішення фінансових проблем сім’ї та виховання дітей. Вирішивши ці питання, займаючись кожен своєю справою, у любові з’явиться більше шансів нагадувати про себе частіше.

По сумісності жінки-Стрільця і Риби-чоловіки їх союз досить рідкісний, і його можна з повним правом назвати союзом протилежностей. Чоловіки-Риби, звик спокійно плисти за течією і вирішення своїх проблем довіряє долю. А жінка-Стрілець активна, енергійна і у разі виникнення проблем звикла діяти, а не чекати «з моря погоди». у зв’язку з таким різним підходом до життя, їм важко зрозуміти один одного.

У сімейному житті жінка-Стрілець, як правило, намагається розбудити чоловіка-Риби, проте, практично завжди домагається прямо протилежного результату. Втім, якщо Стрілець по-справжньому любить свого чоловіка-Риби, то вона здатна оцінити в ньому його внутрішню гармонію, талант і доброту. Крім того, у жінки-Стрільця і чоловіки-Риби гарна сексуальна сумісність.

Якщо пара Стрілець-Риби навчаться поступатися один одному, то цей союз двох протилежностей буде існувати довго і щасливо. Кожен з партнерів привнесе в нього свої сильні сторони і цим зробить його дуже міцним. Сила почуттів чоловіка-Риби і оптимізм жінки-Стрільця дозволить йому вистояти за будь-яких життєвих негараздах.

Ідеальну пару жінка-Стрілець і чоловік-Риби пов’язують разом високі духовні ідеали. Часто це союз глибоко віруючих людей. Також вони можуть бути благодійниками, завжди готовими відстоювати ідеали і допомагати оточуючим. З них виходять прекрасні батьки, які навчають своїх дітей справедливості і милосердя.

Жінки-Стрільця і чоловіка-Риби легко разом, незважаючи на те, що у них абсолютно різний характер. Найбільше труднощів вони відчувають на початку відносин, а потім звикають один до одного, навчаються поступатися. Спір між ними може виникнути тільки з принципових, важливих питань, а побут до таких питань не відноситься. І жінка-Стрілець і чоловік-Риби досить гнучкі, можуть пристосовуватися до обставин, і змінюватися під впливом партнера.

В ідеальній парі сумісності Стрільця і Риб роль добувача бере на себе жінка-Стрілець. Чоловік-Риби любить гроші, але не любить їх заробляти. А жінка-Стрілець везуча. Тому достаток цієї пари найчастіше перевищує середній поріг, і жінці-Стрільцеві немає необхідності ворушити честолюбство чоловіки (це призводить лише до сварок). Незважаючи на можливість сильного фізичного тяжіння, шлюбний союз між жінкою-Стрільцем і чоловіком-Риби досить проблематичний.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Риб у тому, що чоловіка-Риби нервує марнославна прагнення жінки-Стрільця до високого суспільного становища. Це відволікає його від світу фантазій і уяви, примушуючи працювати. Виняток можуть становити лише пари, де чоловік-Риби займається музикою, живописом, літературою.

Найчастіше, чоловік-Риби домосід, а жінка-Стрілець любить подорожувати, ходити в гості, вести активний спосіб життя. І з цим їй складніше всього змириться. Інтереси Риби не виходять за межі фантазії, а для того, щоб наситити її, йому вистачає книг, музики, інтернету. Навіть якщо чоловік-Риби мріє про кар’єру або подвиги супергероя, він все одно нічого не зробить, щоб досягти бажаного. А якщо жінка-Стрілець буде намагатися «розштовхати» свого супутника життя, показуючи йому, наскільки краще стане його життя, то це призведе лише до скандалів.

В якийсь момент жінці-Стрільцеві може здатися, що вона у глухому куті. Вона не готова відмовитися від усього, що їй цікаво, але і залишити свого чоловіка-Рибу, не хоче. Саме тому пари жінка-Стрілець і чоловік-Риби так рідкісні. Якщо жінка-Стрілець жертвує своїми інтересами, вона гасне, життя для неї стає тьмяною і не цікавою. А чоловік-Риби, якого змусили виходити на світло, – нещасний чоловік. З почуття самозбереження люди цих знаків розлучаються. Але є й інший шлях для вирішення цієї проблеми.

За гороскопом сумісності Стрільця і Риб, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Стрільцеві доведеться пошукати те, що торкнеться тонкі струни душі чоловіки-Риби. В результаті цього і чоловік-Риби буде задоволений, і кругозір жінки-Стрільця значно розшириться. Не варто його витягати в галасливе товариство, на вечірки з танцями. Для нього там не буде нічого цікавого. Його власні фантазії набагато яскравіше і яскравіше будь-якої вечірки або екскурсії. Якщо ви раптом захочете його познайомити з цікавими людьми, то це теж не принесе очікуваного результату. Він не стане ділитися з незнайомими людьми.

Найкращим виходом для обох буде відпочинок у лісі чи біля річки удвох або в компанії нечисленних близьких друзів. Можна запропонувати йому взяти участь у благодійному заході – чоловік-Риби співчувають і сострадают всьому живому.


Залишити відгук