Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Ваги в Любові

Союз між чоловіком Вагами і жінкою Стрільцем спочатку видасться для багатьох абсурдом. У цих людей немає точок дотику, спільних поглядів та інтересів. Однак, це лише на перший погляд. На ділі в міру розвитку відносин пара, ніби читаючи і розкриваючи партнера, все міцніше буде задавати контури міцного і тривалого союзу.

Чоловік Ваги природжений дипломат, поміркований, ввічливий з дамами, спритно і красиво підносить свою харизму, огортаючи обраницю любовним дурманом. Чоловік Терези звик до спокійного, розміреного, передбачуваною і запланованої життя. Не прагне до лідерства, відповідальності, кроки до змін даються важко і з коливаннями. Однак у ньому є прекрасна риса, він ділової виконавець, підходить з усією серйозністю до виконання вказівок і чітко поставленим завданням.

Ваги не проти помріяти, «політати в хмарах», будувати в уяві повітряні замки, нездійсненні плани. У колективі чоловік Ваги вибирає роль спостерігача, йому притаманна цікавість, він схильний до пліток і обговорення інших. Жінка Стрілець від природи авантюристка, в ній емоційність, вразливість яскраво переплітається з кмітливістю, мудрістю, жіночою хитрістю.

В чоловікові Вагах їй подобатися мужність, сміливість, інтелігентність, галантність, манера поведінки, красива мова, вміння жартувати, проявляти доречне почуття гумору, зачіпаючи цікавість дами, підігріваючи інтерес до себе. Чоловік Терези зачарований жінкою Стрільцем, в ній він бачить ідеал, бажаний образ. В ній для Терезів все прекрасно і органічно. Він зовсім не бачить недоліків у своїй обраниці.

Охолодження у їхніх стосунках можуть з’явитися на тлі їдких докорів, випліскування негативу на чоловіка Ваги. В цьому союзі на жінку Стрільця лягає обов’язок зберігати стосунки, бути спокійніше, не кидати слів зопалу. В душі Стрільця є сила, вміння витримати, забути образи, пробачити. Чоловік Терези, злопам’ятний, висловить на словах прощення, але в душі буде мучитися, страждати. Одне неправильне слово в його адресу здатне породити в ньому масу комплексів. Така душа чоловіка Ваг.

Чоловік — Терези і жінка Стрілець знайдуть масу захоплень, обидва обожнюють філософствувати, усамітнюватися і дискутувати на будь-які теми-від політики до польотів в космос. Крім того, вільний простір для кожного дорого, тому малоймовірно, що потрібні жертви або ущемлення особистості. У союзі пара досягне розуміння, нехай не відразу, але цілком реально. Любов стане тим, заради чого пара зможе поступитися своїми амбіціями чи бажанням підлаштуватися під партнера.

Пара жінка-Стрілець і Терези-чоловік – мають чудову сумісність практично у всіх сферах життя. Їх сімейний союз практично завжди виявляється міцним і щасливим. Якщо існує взаємна любов, то всі труднощі легко переборні. Жінка-Стрілець і чоловік-Терези відмінно розуміють один одного з півслова або навіть погляду, а на дрібні недоліки один одного навіть не звертають уваги. У їх відносинах завжди присутнє взаєморозуміння, підтримка, співучасть. Жінка-Стрілець, вийшовши заміж за чоловіка-Ваги набуває надійне плече і захист від будь-яких негараздів, а для чоловіка-Терези, дорожче за всіх нагород є любов Стрільця, до того ж, вона приносить йому удачу. Перебуваючи поруч один з одним, вони відчувають себе повністю задоволеними життям.

Незважаючи на відмінну сумісність, у жінки-Стрільця і чоловіки-Терези абсолютно різні характери, тому нудними ці відносини назвати не можна, і обом партнерам є чому повчитися один у одного. Стрілець і Терези — це дуже оригінальна пара, в якій сходяться емоційний, суперечливий чоловік-Терези і життєлюбна, непосидюча жінка-Стрілець.

Ідеальну пару жінка-Стрілець і чоловік-Терези відразу видно. Вони люблять один одного і не приховують цього. Обидва соціально успішні і мають багато друзів і знайомих. Цю пару з радістю чекають в гості, тому що вони ніколи не дратують оточуючих людей своїми проблемами і розповідями про неприємності, ніколи не конфліктують і не з’ясовують стосунки. І жінка-Стрілець, і чоловік-Терези, чарівні, ввічливі, милі в спілкуванні і перебуваючи поруч з ними кожен відчуває виходить від них відчуття успішності і благополуччя.

В парі Стрільця і Ваг сумісності — ці люди цілком задоволені своєю сім’єю і життям в цілому. У них відмінне взаєморозуміння, спільні цілі і чудова сексуальна сумісність. Як правило, у цієї сімейної пари багатий будинок, добре продуманий побут, виховані і чарівні діти. Обидва партнера звикли вирішувати всі питання світом, уникають зайвих переживань і не займаються самоїдством.

Пара жінка-Стрілець і чоловік-Терези мають відмінну сумісність. У них настільки хороше взаєморозуміння, що серйозні випробування обходять їх стороною. Обидва підтримують один одного у важку хвилину, готові разом справлятися з труднощами, і, крім того, вони обидва інтуїтивно вибирають ті шляхи, де найменше перешкод, ям і каменів. В цілому, їх сімейне життя спокійна і благополучна. Але, якою б ідеальною пара не була, завжди знайдеться ложка дьогтю, яка зіпсує бочку меду. Проблемою сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Ваг є… звичайні каструлі, сковорідки, пилосос, посудомийна машина… Іншими словами — побут. Побутова сторона життя – ось самий «страшний ворог» пари.

Жінку-Стрільця не можна назвати гарною господинею. Вона може досить швидко навести в домі ідеальний порядок, але підтримувати його чи наводити його постійно, — це не її коник. Їй це просто не цікаво. Чоловік-Терези може прикрасити своє житло, навіть може красиво засервировать стіл і, взагалі, він готовий робити все, що йому скаже жінка-Стрілець. Але вся проблема в тому, що вона не збирається нічого говорити, а Ваги не любить нудні побутові обов’язки. І в підсумку, обидві людини, так спраглі жити в красивою, зручною і затишною атмосферою, що живуть, як вийде, тому що нікому створювати цю саму атмосферу.

За гороскопом сумісності Стрільця і Діви, щоб в їх сімейній парі не порушувалася гармонія з-за невимитий посуду або брудної білизни, обом партнерам варто подумати про облаштування свого побуту. Їм необхідно домовитися і розподілити обов’язки по дому. Чоловік-Терези абсолютно неконфліктна і не має упереджень щодо «нечоловічий» роботи. Він з радістю буде допомагати своїй коханій жінці, тільки якщо та попросить його про це. Коли пара раз і назавжди розподіляє обов’язки, і кожен виконує свою частину роботи, це вже забирає більшу частину можливих конфліктів. Також може полегшити ведення домашнього господарства красива і сучасна побутова техніка, дисциплінованість, а на крайній випадок — помічниця по господарству.

Також, пом’якшити конфлікти з приводу неорганізованості побуту допоможе веселий норов і дотепність жінки-Стрільця, і легкість погляду на життя чоловіки-Терези. Для нього немає нічого дорожче людських відносин, і він ніколи не стане першим псувати настрій собі і коханій. А якщо жінка-Стрілець раптом відчує, як всередині закипає злість, то їй одразу ж варто звернутися за допомогою до своєї палочку-виручалочку – гумору. Якщо дивитися на світ крізь призму гумору, то всі труднощі, в тому числі і побутові, здадуться дрібними і неважливими.


Залишити відгук