Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Лев в Любові

Чоловік Лев, неодмінно виділить серед багатьох, жінку — Стрільця. Його легко зачепить її яскрава зовнішність, магнетична енергія ніби тягне Лева зв’язатися любовними зв’язками з цією дамою. Їх відносини вулкан, що нагадує вогненебезпечну лаву, так само будуть хвилини спокою та тривалого спокою. Чоловік-Лев і жінка-Стрілець будують свої відносини на взаємному інтересі до внутрішнього світу партнера.

Лев занурюється в полон пристрасті з головою, абсолютно покірно, беззастережно йдучи за нею, наче цуцик», боїться знову втратити господаря. Шкода, звичайно, але Лев не зустріне аналогічної наполегливості і бажання слідувати за ним, потрапляти в його залежність.

Жінка-Стрілець, грайлива, їй точно відомо, як потрібно заманити чоловіка. Своїм стриманим поводженням, легкої відчуженістю, дасть чоловікові можливість проявити в повній мірі роль мисливця. Буде терпляча, послідовна, дуже прониклива, прораховувати свої кроки, слова, в її дусі видавати байдужість, а на ділі будувати хитромудрі пастки для Лева.

Чоловік-Лев звик до загальної уваги, любить, коли з ним панькаються, доглядають, йому приємна лестощі, похвала, похвалитися він теж не проти. І якщо дівчина покаже йому відверту холодність і байдужість, легко здасться і буде домагатися улюбленої до переможного тріумфу.

Підкорити жінку – Стрільця, можна шляхом показних геройських вчинків, їй по душі «погані хлопчики», сміливі, відважні, авторитетні. Льву слід свою гарячу натуру трохи приховати, тоді ймовірний тривалий роман. Закохана жінка Стрілець ніколи не піддасться лише серцю, розум буде переважати. Ніколи в її вчинках не побачать нерозумність по відношенню до чоловіка. Стрілець-жінка горда натура, уперта, волелюбна.

Всі ці якості трохи притупятся по мірі дорослішання, вона стає лояльними, м’якше, деликатней. Дорожче всього на світі для Стрільця свобода, особистий простір. У відносинах суворо обмежує свої умови, правила, але цілком може піти на компроміси. Погляд на побут приблизно однаковий, прагнення до заможного життя розвинене, смак, стиль, місця відпочинку зазвичай збігаються, не викликаючи розбіжностей. У відносинах прагнуть досягти гармонії, довіри, впевненості в майбутньому.

Їх союз чекає усталене, розмірене життя. У ній знайдеться місце оригінальним і несподіваних подій. Чоловікові Леву жінка Стрілець дозволить досхочу виражати себе, не обмежувати себе у свободі, легко перенесе його бажання давати вказівки, піддавати підпорядкування, вона прекрасно розуміє, чоловік-Лев іншим бути просто не може.

По сумісності жінки-Стрільця і Лева-чоловіки — цей союз можна по праву віднести до найбільш вдалим, гармонійним сімейних союзів. У цих двох схожі погляди на життя, характер, вони однаково люблять проводити час. Подібність темпераментів і характерів обох партнерів є справжньою запорукою щасливого сімейного союзу. До того ж обидва активні, енергійні, оптимістичні, розумні і незаурядны. У пари жінка-Стрілець і чоловік-Лев, як правило, дуже красиві і обдаровані діти.

Чоловік-Лев намагається для своєї коханої партнерки створити просто ідеальні умови для життя, ніхто як він не так добре розбирається в лабіринтах її душі, розуміє її прагнення, бажання і потреби. І не тільки розуміє, але й намагається задовольнити їх. Для Стрільця такий чоловік є втіленням Бога на землі.

Жінка-Стрілець і чоловік-Лев в житті є кращими друзями, в ліжку — пристрасними коханцями. Вони здатні проявляти турботу один про одного, підтримують у важку хвилину. Стрілець і Лев навіть готові надавати своєму партнеру певну ступінь свободи і закривати очі на окремі недоліки. Але найголовніше, що вони володіють безцінним умінням заражати один одного своїм позитивом.

Пара жінка-Стрілець і чоловік-Лев чудово підходять один одному. У них на заздрість іншим парам, відмінна сумісність. З боку на таких людей приємно подивитися. Товариські, цікаві, успішні, задоволені своїм життям люди. У них досить-таки активний спосіб життя. Чоловік-Лев здатний багато працювати і добитися значних успіхів. А жінка-Стрілець, навіть якщо вона для себе обрала роль домогосподарки, не обмежує свої інтереси будинком. Ця пара багато подорожує, і навіть відпочинок теж проводить діяльно. У них в запасі практично завжди є який-небудь творчий проект або цікаве хобі.

В парі Стрілець і Лев сумісності немає боротьби за лідерство. Жінка-Стрілець з радістю віддає право бути головним у сім’ї чоловіка-Лева. Він виступає для нього розуміючим і надійним товаришем, а не конкурентом.

В сексуальних відносинах цієї пари теж панує повна гармонія. У них відмінна сексуальна сумісність. Зради в цьому союзі бувають настільки рідкісні, що навіть і згадувати про них не варто. Вони настільки добре підходять один одному, що мало хто зможе конкурувати і з жінкою-Стрільцем, і з чоловіком-Левом. Для чоловіка-Лева – жінка-Стрілець найкраща з усіх у світі жінок, а він для неї є, як вже писалося вище, просто втіленням Бога на землі.

Мабуть, в сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Лева, єдиною проблемою може стати те, що чоловік-Лев в особистих відносинах диктатор, а жінка-Стрілець — дуже волелюбна і прагне у всьому знайти істину. У цій сім’ї виникнуть проблеми, якщо чоловік-Лев не зміг стати для неї авторитетом, а підкорятися заради вигоди вона не стане. При такому розкладі програють обидва партнера. Жінка-Стрілець дуже потребує сильного партнера, без допомоги якого воно не зможе досягти успіху. Вона хоч і відноситься до сильним особистостям, але не може долати всі перешкоди, що зустрічаються на її шляху.

Жінка-Стрілець розуміє, що багато чого вона досягає тільки завдяки своєму везінню і серйозні перешкоди їй не подолати поодинці. І чоловік-Лев – саме той лідер, той голова сім’ї, який допоможе досягти успіхів. А Лев, без своєї супутниці здувається і кисне. Для нього дуже важливо відчувати захоплення, відданість, схвалення і похвалу. Без цього він досягає дуже мало або взагалі нічого не досягає. Загалом, без підтримки мудрої жінки, він з царя звірів перетворюється в «облізлу кішку».

В характері жінки-Стрільця є така особливість – вона завжди ідеалізує коханого чоловіка. В цей період так званої ідеалізації, вона не бачить недоліків і радіє тому, що зустріла ідеального чоловіка. Але, на щастя, або на жаль, ідеалізація рано чи пізно закінчується. Тоді жінка-Стрілець починає відчувати образу на свого партнера, їй здається, що він її обдурив, і відносини, ще міцні вчора, сьогодні можуть зруйнуватися від подуву маленького вітерця. Це найбільша проблема цієї пари.

За гороскопом сумісності Стрільця і Лева, щоб уникнути цього і зберегти стосунки гармонійними, жінці-Стрільцеві просто треба заново пізнати свого партнера, тепер вже «справжнього». Можна влаштувати медовий місяць і відкрити багато позитивних якостей в своєму чоловікові. Наприклад, чоловік-Лев досить-таки привабливий, вміє розташовувати до себе, його люблять у компаніях за дотепність. До того ж він уміє вести бізнес, і щедро дарує подарунки. Він творчий і яскравий людина, і разом з ним добре подорожувати, робити заміські прогулянки.

Чоловікам-Левам ж можна порадити – ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Завжди йдіть вперед і тільки вперед. Жінку-Стрільця не можна здобути раз і назавжди. Ви любите лестощі і компліменти і вам приємно щире захоплення Вашої жінки. Якщо ж ви зупинитеся, вона раптом може відчути що вас більше немає за що хвалити.


Залишити відгук